< Grįžti į sąrašą

NAUJIENA
SANTYKIŲ VADOVAS VYRAMS
Bruce Bryans

7,68

Į krepšelį


KAIP TAPTI TINKAMIAUSIU IR PADARYTI MOTERĮ LAIMINGĄ

Sužinokite, kaip tapti geresniu romantiniu partneriu aukštos kokybės moteriai

Jeigu nežinote, kaip būti geru vaikinu savo merginai ar kaip pasiekti, kad ji įsimylėtų jus (visam laikui), tada veikiausiai jaučiatės bejėgiai, kai bandote suprasti moteris. Kad taptumėte tokiu vyru, kuriam jūsų svajonių mergina negalės atsispirti, PRIVALOTE atitikti bent du reikalavimus:

 1. Moteris turi jus gerbti.
 2. Turite padaryti moterį laimingą santykiuose.

Vieną dieną jūs tikrai sutiksite ypatingą merginą – tokią, kokią visada įsivaizdavote savo tobulą partnerę. Jeigu tai bus aukštos kokybės moteris, žinote, tokia, kuri turi savyje visas trokštamiausias savybes, turbūt turėsite tik VIENĄ galimybę padaryti jai įspūdį. Be to, neužtenka vien patraukti tokios moters dėmesį, daug sunkiau yra padaryti ją laimingą išlaikant ilgalaikius santykius.

Dar prieš susipažindami su ja turite išmokti palaikyti jos susidomėjimą jumis, kitaip gali būti, kad nepamirštami prisiminimai apie tą vienintelę, kurios nesugebėjote išsaugoti, persekios jus visą gyvenimą. Tokia yra liūdna realybė, su kuria susiduria dauguma vaikinų.

Kaip padaryti savo moterį laimingą ir palaikyti jos susidomėjimą jumis

Jeigu jums pavyks patraukti trokštamos merginos dėmesį, dar turėsite išmokti padaryti ją laimingą. Rimtų santykių kūrimas skiriasi nuo moterų viliojimo, siekiant gerai praleisti laiką. Deja, daugelis vyrų šio skirtumo neįžvelgia.

Skaitydami šią knygą sužinosite, kaip būti geru romantiniu partneriu aukštos kokybės moteriai, kaip padaryti ją laimingą ir kaip suprasti, ko moteris nori santykiuose. Čia rasite geriausius patarimus vyrams, kurie nori, kad moterys pradėtų vertinti juos kaip tinkamus partnerius rimtiems santykiams. Pripažinkite, kad tikimybė užmegzti rimtus santykius bus lygi nuliui, jeigu moteris, kurios trokštate, laikys jus netinkamu ilgalaikiams santykiams.

Trumpai apie tai, ką sužinosite šioje knygoje:

 • Kaip padaryti moterį laimingą, netampant kilimėliu kojoms valytis ir neprarandant jos romantinio susidomėjimo jumis. (Taip užsitikrinsite, kad moteris jūsų nemes ir nepriskirs kategorijai „TIK DRAUGAS“.)
 • Kaip išsaugoti savo galią ir užsitarnauti didesnę savo merginos PAGARBĄ ir susižavėjimą.
 • Kokie paprasti devyni žodžiai gali padaryti jūsų moterį NEPAPRASTAI laimingą, jeigu kartosite juos dažniau.
 • Ką moterys galvoja ir kokių emocinių poreikių turi santykiuose.
 • Kaip suprasti moteris ir kokį vieną savo aspektą patobulinti, kad moteris norėtų jūsų dar labiau. (Užuomina: tai ne jūsų išvaizda ir ne pinigai!)
 • Sužinosite atsakymą į seną kaip pasaulis klausimą „Ko nori moterys?“ ir kaip tapti vyru, kuris gali tai duoti!
 • Kaip puoselėti santykius, kuriuose nėra dramų, apgaudinėjimo ir išdavysčių, kuriuose moteris nori elgtis su jumis kaip su karaliumi.
 • Kaip veiksmingai spręsti nesutarimus ir ginčus su savo mergina ir užsitarnauti jos neblėstančią ištikimybę.
 • Kaip sužinoti, kokia meilės kalba labiausiai žavi jūsų merginą ir kaip kalbėti šia kalba, kad jūsų mergina jaustųsi mylima ir vertinama.
 • Kaip sustiprinti santykius su mylima moterimi, išsaugoti savo atsidavimą jai ir taip pat išsaugoti jos susidomėjimą ir meilę jums.
 • Kaip išmokti elgtis romantiškai ir taip paskatinti ją dar labiau jūsų norėti.
 • Ir dar daug daugiau gerų patarimų...Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
SANTYKIŲ VADOVAS VYRAMS
€7,68

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish