LT EN RU

Menu:

Mūsų draugai

Būrimo kortos

Taro kortos


NAUJIENA
Night Sun Tarot
Italija
Kaina: 79 Lt / 22,88 EUR

Įženkite į Fabio Listrani sukurtą pasaulį, kuriame šviesa šoka su tamsa ir pasileiskite į kelionę ezoterinės išminties link. Nepaisant jūsų būrimo įgūdžių patirties, šios kortos palies jūsų sielą ir suteiks įgalinančių žinių apie vidinį jūsų pasaulį. Kupina ryškios energijos, turiningų iliustracijų ir dvasinių aukštumų siekusių istorinių veikėju aistros, ši kaladė atspindi Alisterio Kroulio ir kitų didžių okultizmo meistrų mokymus.

NAUJIENA
Mini Klimt Taro
Italija
Kaina: 59 Lt / 17,09 EUR

Paauksuotos mini Klimto Taro tyrinėja meilę, mirtį, jausmingumą ir regeneraciją. Kaladė suteikia unikalių žinių ir įžvalgų, kurios ateina iš vieno didžiausių 20-ojo amžiaus Europos meninikų darbų. 

Indėniškos išminties kortos
Jamie Sams David Carson
Kaina: 35 Lt / 10,14 EURNicoletta Ceccoli Tarot
Nicoletta Ceccoli
Kaina: 69 Lt / 19,98 EUR

Dailininkė Nicoletta Ceccoli šiai taro kaladei parinko provokuojantį raganišką stilių. Kaladėje vaizduojamas naujas elementas: nekaltumas, kuris išgaunamas judant tarp harmonijos ir disharmonijos. Ši kaladė padės atsakyti į sudėtingesnius klausimus. Mes dažnai žiūrime tik į juodą ar baltą, tačiau labai daug informacijos yra paslėpta tarp šių dviejų spalvų.

Wisdom of the Golden Path
Toni Carmine Salerno
Kaina: 98 Lt / 28,38 EUR

Kaladė kartu su paaiškinimų knygute suteikia įžvalgos ir duoda praktinių patarimų sprendžiant sudėtingas gyvenimiškas problemas. Kortų siunčiami patarimai kartu su kvapą gniaužiančiomis iliustracijomis padės pažvelgti į problemas ir įvertinti situaciją iš kitos perspektyvos. Paaiškinimų knygutė (anglų kalba) labai aiškiai iliustruoja ir paaiškina kaip gauti atsakymus apie dabartį ir ateitį ir kaip atlikti labai tikslius kortų skaitymus. 
Leiskitės pozityvios transformacijos kelionėn kartu su šiomis kortomis, jos padės jums iš naujo atrasti savąjį autentišką "aš". 

49 kortos su paaiškinimų knygute (angl. k).

Pagan Lenormand Oracle Cards
Gina M. Pace
Kaina: 59 Lt / 17,09 EUR

Išlaikant originalią Lenormad tradiciją, ši kaladė buvo transformuota, kad atspindėtų pagoniškus simbolius, vertybes ir tikėjimą. Kaip ir kitos Lenormand kaladės, ši taip pat išlaiko tradiciją prognozuoti kasdieniškus įvykius ir tuo pačiu yra atvira platesniems metafiziniams klausimams. Lenormand kaladėje, kaip ir pagonybėje, klajojama tarp dviejų pasaulių. Viename jų mes gyvename kasdienį gyvenimą, o kitas pasaulis yra daug senesnis ir magiškas.

36 kortos su paaiškinimų knygute (anglų kalba)

Lenormand Oracle
Laura Tuan
Kaina: 59 Lt / 17,09 EUR

Lyginant su dažniausiai mažesnio standarto Lenormand kortomis, ši kaladė pasirodys kiek didesnė. Paprastos, žemiškos kortos buvo atspausdintos ant tvirto kartono ir parduodamos kartu su 160 psl. knygute aiškinančia kortų reikšmes.

36 kortos su paaiškinimų knygute (anglų kalba)

Decameron Tarot
Giacinto Gaudenzi
Kaina: 69 Lt / 19,98 EUR

78 taro kortos su paaiškinimų knygele anglų kalba.

   1 234567891011121314151617181920212223[Kitas][Paskutinis]