LT EN RU

Menu:

Mūsų draugai

Būrimo kortos

Taro kortos


Night Sun Tarot
Italija
Kaina: 79 Lt / 22,88 EUR

Įženkite į Fabio Listrani sukurtą pasaulį, kuriame šviesa šoka su tamsa ir pasileiskite į kelionę ezoterinės išminties link. Nepaisant jūsų būrimo įgūdžių patirties, šios kortos palies jūsų sielą ir suteiks įgalinančių žinių apie vidinį jūsų pasaulį. Kupina ryškios energijos, turiningų iliustracijų ir dvasinių aukštumų siekusių istorinių veikėju aistros, ši kaladė atspindi Alisterio Kroulio ir kitų didžių okultizmo meistrų mokymus.

Mini Klimt Taro
Italija
Kaina: 59,01 Lt / 17,09 EUR

Paauksuotos mini Klimto Taro tyrinėja meilę, mirtį, jausmingumą ir regeneraciją. Kaladė suteikia unikalių žinių ir įžvalgų, kurios ateina iš vieno didžiausių 20-ojo amžiaus Europos meninikų darbų. 

Mucha Tarot
Italija
Kaina: 89,01 Lt / 25,78 EUR

Šioje kaladėje per 20-ojo amžiaus pradžios nepakartojamo čekų meniniko Alfons Mucha iliustracijas atsiskleidžia amžinoji išmintis. Į rinkinį įeina kortos ir maža paaiškinimų knygute (anglų kalba) atskleidžianti Taro paslaptis.

Indėniškos išminties kortos
Jamie Sams David Carson
Kaina: 35 Lt / 10,14 EURNicoletta Ceccoli Tarot
Nicoletta Ceccoli
Kaina: 68,99 Lt / 19,98 EUR

Dailininkė Nicoletta Ceccoli šiai taro kaladei parinko provokuojantį raganišką stilių. Kaladėje vaizduojamas naujas elementas: nekaltumas, kuris išgaunamas judant tarp harmonijos ir disharmonijos. Ši kaladė padės atsakyti į sudėtingesnius klausimus. Mes dažnai žiūrime tik į juodą ar baltą, tačiau labai daug informacijos yra paslėpta tarp šių dviejų spalvų.

Pagan Lenormand Oracle Cards
Gina M. Pace
Kaina: 59,01 Lt / 17,09 EUR

Išlaikant originalią Lenormad tradiciją, ši kaladė buvo transformuota, kad atspindėtų pagoniškus simbolius, vertybes ir tikėjimą. Kaip ir kitos Lenormand kaladės, ši taip pat išlaiko tradiciją prognozuoti kasdieniškus įvykius ir tuo pačiu yra atvira platesniems metafiziniams klausimams. Lenormand kaladėje, kaip ir pagonybėje, klajojama tarp dviejų pasaulių. Viename jų mes gyvename kasdienį gyvenimą, o kitas pasaulis yra daug senesnis ir magiškas.

36 kortos su paaiškinimų knygute (anglų kalba)

   1 234567891011121314151617181920212223[Kitas][Paskutinis]