LT EN RU

Menu:

Mūsų draugai

Būrimo kortos

Taro kortos


NAUJIENA
Волшебная книга гаданий (+ набор из 36 карт)
Ирина Андреева
Kaina: 59 Lt / 17,09 EUR

За века люди придумали сотни способов заглянуть в будущее: с помощью свечей и зеркал, камней и растений, карт, кофейной гущи и даже… sms-сообщений! В этой книге специально собраны самые верные гадания. Они помогут узнать, нравишься ли ты парню, сбудется ли заветное желание и как скоро ты встретишь свою любовь. 

36 kortos su paaiškinimų knyga rus. kalba.

Cats Inspirational Oracle Cards
Barbara Moore Marco Turini
Kaina: 59 Lt / 17,09 EUR

Kačių išmintis, tinginiavimo ir laimingės momentai pavaizduoti paveikslėliuose. Iš kiekvieno jų galime pasimokyti pilnatviškai gyventi savo gyvenimą.

The new Mythic tarot Deck
Juliet Sharman Burke
Kaina: 79 Lt / 22,88 EUR

Taro kortos senovės Graikijos mitų tema. 

Tarot of the Nymphs
Mauro De Luca
Kaina: 69 Lt / 19,98 EUR

Fėjų šviesa padėjo sukurti šią Taro kortų kaladę, kuri yra subtili, amžina ir nedūlijanti. Jos tylus grožis priima ir saugo žmogaus patirtį su atsiduodančiu prisilietimu, kuris kartais būna viliojantis, kartais materialus, tačiau visada tikras ir nuoširdus.

Ghost tarot
Davide Corsi
Kaina: 69 Lt / 19,98 EUR

Tarp matomo ir nematomo, tarp atsiminimų ir antgamtiškumo yra riba — dvasių ir vaiduoklių pasaulis. Čia egzistuoja neramios dvasios, kurios tomis trumpomis akimirkomis ieško savo prarasto mirtingumo. Vaiduoklių taro kortos nuneš jus į romantišką bei amžiną pasaulį, kur slypi unikali išmintis.

Wicca Oracle Cards
Nada Mesar, Lunaea Wheaterstone
Kaina: 59 Lt / 17,09 EUR

Wicca pasaulis kortose: įkvėpimas ir vadovas, sekant dievų ir deivių pėdomis.
Paaiškinimų knygelė angl., rus., kalb.

Shapeshifter Tarot
Lisa Hunt
Kaina: 97 Lt / 28,09 EUR

Formos keitimas yra kur kas daugiau nei tik kito objekto išvaizdos perėmimas. Svarbiausia yra įvaldyti ir to objekto, ar tai būtų gyvūnas ar augalas, savybes ir talentus. Šis formos keitimo metodas yra puikiai paaiškinimas šioje kaladėje. Kaladė yra sukurta pagal klasikinius Taro modelius, tačiau kai kurių didžiojo arkano kortų pavadinimai buvo pakeisti, kad labiau tiktų prie šios kaladės propoguojamo pagoniško motyvo.
         Kaladę sudaro ne įprastas 78-ių kortų skaičius, bet 81-a korta. Trys papildomos kortos: Dubleris, Kelionė ir Svajotojas pridės gilesnio kortų suvokimo ir leis išplėtoti kortų skaitymą. Ši šamaniška kaladė šiandien yra viena galingiausių. Taip pat tai labai stiprus įrankis įvairių tradicijų pagonims.
       
Kaladė parduodama kartu su 264 psl. paaiškinimų knygutę (anglų kalba).

Marseille Cat Tarot
Italija
Kaina: 69 Lt / 19,98 EUR

Vienos kaladės šnabžda, kitos šaukia, o ši kaladė miaukia. Marselio tradicinė kaladė prisipildė mielų kačių ir buvo pritaikyta 21-mo amžiaus vartotojui. Pasakiški kačių motyvai kiekvienam taro mylėtojui suteiks jaukumo pojūtį ir taps viena mylimiausių kaladžių Jūsų kolekcijoje.

Tarot of Sacred Feminine
Floreana Nativo
Kaina: 69 Lt / 19,98 EUR

Šventojo Moteriškumo Taro elegantiškai sumaišo dievišką moteriškumą su pasaulinių dvasinių tradicijų simbolika. Italo Franco Rivoli kvapą gniaužiantys piešiniai yra sukurti, kad priartintų jūsų dvasią prie ramybės ir įžvalgos pojūčių.

   1 2345678910111213141516171819202122[Kitas][Paskutinis]