LT EN RU

Menu:

Mūsų draugai

Būrimo kortos

Taro kortos


NAUJIENA
Impressionist tarot
Corrine Kenner, Arturo Picca
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Kaladė įkvėpta vieno iš svarbiausių ir vizualiai užburiančių meno judėjimų. Kortos suteikia visiškai unikalias perspektyvas ieškant atsakymų į sudėtingiausius gyvenimo klausimus. 
Pasileiskite į kelionę per pasaulinio meninio paveldo genijų darbus ir pajuskite magiją esančią šiame išskirtiniame grožyje.

78 kortų kaladė.

NAUJIENA
Karmos kortos
Monte Farber
Kaina: 24,17 Lt / 7 EUR

Karmos kortos atsakys į Jūsų klausimus ir nukreips teisinga linkme. Profesionalus astrologas sukūrė nuostabią sistemą, kaip pažinti savąjį "aš" ir išsiaiškinti savo galimybes. 

Fairy Lenormand Oracle Cards
-
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Prikaustanti fėjų magija transformuoja įprastą Lenormand kaladę į šį tą daugiau - energijų žaismingumą, galimybių gausą ir kerus. 
Kaladės struktūroje išlaikomi visi Lenormand kaladei būdingi aspektai.

36 kortos ir paaiškinimų knygutė (angl. k).

Infinity Tarot
Pierluca Zizzi
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

"Matykit pasaulį smėlio grūde, dangų – laukinėje gėlėje, laikykit begalybę savo delne, o amžinybę – valandoje."  Viljamas Bleikas

Infinity kaladė įkvėpta vieno didžiausių mistikos poetų ir vieno galingiausių ir švenčiausių simbolių. Šioje taro kaladėje praeitis neturi pradinio taško, o ateitis neturi pabaigos.
Pasitelkite šią kaladę ieškodami neribotų ir nesenstančių vidinių pasaulių prigimties ir atraskite savo likimą.


Happy Tarot
Serena Ficca
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Laimė gali pakeisti pasaulį. Ši kaladė savo ryškiomis spalvomis ir visiškai šviežiu stiliumi dabartinį momentą paverčia idealiu savo pačių dvasinės laimės ieškojimui. Savo nuoširdžiomis šypsenomis, šviesiu koloritu ir pozityviais charakteriais Happy Tarot pasuks jūsų gyvenima geresnių pokyčių link.

Romantic Tarot
Emanuela Signorini
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Romantiškos Viktorijos epochos scenos kaladėje yra pakrautos galinga aistros energija. Su šia kalade ieškokite atsakymų į visus klausimus susijusius su meile, gyvenimu, santykiais ir šeima. Meilės energija yra labai galinga, todėl naudokitės ja norėdami įgyti unikalių karjeros ir asmeninio gyvenimo perspektyvų.
Kortose aplankysite Vieną, Paryžių, Veneciją ir Londoną - šie svaiginantys vaizdai visuose pažadins įsimylėjėlių dvasią.

Meta - Barons Tarot
Jodorowsky Gimenez
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Metafizikos mokslo fantastinė atmosfera sukurta Alejandro Jodorowsky ir iliustruota Juan Giminez.

   1 23456789101112131415161718192021222324[Kitas][Paskutinis]