LT EN RU

Menu:

Mūsų draugai

Būrimo kortos

Taro kortos


NAUJIENA
Shapeshifter Tarot
Lisa Hunt
Kaina: 97Lt

Formos keitimas yra kur kas daugiau nei tik kito objekto išvaizdos perėmimas. Svarbiausia yra įvaldyti ir to objekto, ar tai būtų gyvūnas ar augalas, savybes ir talentus. Šis formos keitimo metodas yra puikiai paaiškinimas šioje kaladėje. Kaladė yra sukurta pagal klasikinius Taro modelius, tačiau kai kurių didžiojo arkano kortų pavadinimai buvo pakeisti, kad labiau tiktų prie šios kaladės propoguojamo pagoniško motyvo.
         Kaladę sudaro ne įprastas 78-ių kortų skaičius, bet 81-a korta. Trys papildomos kortos: Dubleris, Kelionė ir Svajotojas pridės gilesnio kortų suvokimo ir leis išplėtoti kortų skaitymą. Ši šamaniška kaladė šiandien yra viena galingiausių. Taip pat tai labai stiprus įrankis įvairių tradicijų pagonims.
       
Kaladė parduodama kartu su 264 psl. paaiškinimų knygutę (anglų kalba).

NAUJIENA
Wicca Cards
-
Kaina: 36Lt

Kaladė yra paremta Wicca tradicijom ir įsitikinimais. Naudokitės šiomis kortomis, kad suartėtumėte su gamta, dievų išmintimi ir atnaujintumėte savo tikėjimą. Kaladėje rasite ir runų simbolikos bei gudriai įterptų astrologinių elementų.

NAUJIENA
Marseille Cat Tarot
Italija
Kaina: 69Lt

Vienos kaladės šnabžda, kitos šaukia, o ši kaladė miaukia. Marselio tradicinė kaladė prisipildė mielų kačių ir buvo pritaikyta 21-mo amžiaus vartotojui. Pasakiški kačių motyvai kiekvienam taro mylėtojui suteiks jaukumo pojūtį ir taps viena mylimiausių kaladžių Jūsų kolekcijoje.

NAUJIENA
Tarot of Sacred Feminine
Floreana Nativo
Kaina: 69Lt

Šventojo Moteriškumo Taro elegantiškai sumaišo dievišką moteriškumą su pasaulinių dvasinių tradicijų simbolika. Italo Franco Rivoli kvapą gniaužiantys piešiniai yra sukurti, kad priartintų jūsų dvasią prie ramybės ir įžvalgos pojūčių.

NAUJIENA
The Robin Wood Tarot
-
Kaina: 97Lt

Ši kaladė labai greitai po jos išleidimo tapo viena populiariausių pasaulyje. Gražūs piešiniai, spalvinga simbolika ir šviesi energetika užburia visus.
Didysis arkanas yra pripildytas gamtos, kur piešiniuose vyrauja dieviškos figūros nuostabiuose gamtos peizažuose.
Tačiau šios kaladės stiprybė glūdi mažajame arkane. Kartais kortos atrodo tokios tikroviškos ir gilios, kad apima jausmas jog galėtumėte tiesiog įžengti į jas.
         Kartu su kortomis esanti paaiškinimų knygutė (anglų kalba) suteikia pakankamai informacijos, kad galėtumėte pradėti mokytis skaityti kortas.
         Pagonių tradicijos mylėtojus sužavės gamtos įtaka šiai kaladei, o pradedantiesiems taro skaitymas pasirodys pakankamai lengvas ir smagus procesas. Patyrusiems būrėjams patiks spalvingumas, simbolika ir tai, kad kaladė yra labai įtraukianti.

TaroT 3D
Davide Corsi
Kaina: 59Lt

Patirkite naują taro dimensiją. Juokdarys, įsimylėjeliai, imperatorė ir kitos didžiojo arkano kortos įspūdingai atgyja trečioje dimensijoje. Tai pirmoji Taro kaladė sukurta šiuo motyvu. Ši kaladė gali suteikti gilesnį kortų supratimą.

Į kaladę įeina: 22 didžiojo arkano kortos


Gems Oracle cards
Bianca Luna
Kaina: 59Lt

Akmenų ir kristalų skleidžiama energija gali turėti teigiamos įtakos fiziniame, psichologiniame ir dvasiniame lygmenyje. Kiekviena korta pristato po kristalą ar akmenį ir nupiešia jo charakteristikas. Tai informacija ryšio tarp akmenų ir čakrų bei jogos praktikų. Kaladė suteikia holistinį požiūrį i savęs tobulinimą.

Tarot Illuminati
Erik C.Dunne
Kaina: 69Lt

Intensyvus nušvitimo ieškojimas verčia mus augti, įveikti sunkumus ir išnaudoti visus savo potencialus ir galimybes. Illuminati taro, apjungdamos simbolinę gelmę su tapybos grožiu ir intuityvumu, sušildo sielą ir išlaisvina mintis. Tai kaladė nušviesianti jūsų kelią savęs atradimo link, visiškos pilnatvės ir aukštesnių tikslų. 

Tarot Draconis
Davide Corsi
Kaina: 69Lt

Menininko Davide Corsi iliustruota kaladė, yra panaši į to pačio menininko pieštą Elfų taro. Čia kiekvienoje kortoje vyrauja stiprūs drakonų piešiniai, fantastinis grafinis stilius ir tamsi atmosfera.

Gilded Reverie Lenormand
Ciro Marchetti
Kaina: 64Lt

Pripažintas menininkas Ciro Marchetti transformavo tradicinę Lenormand kaladę į turtingesnę - kupiną naujo estetikos pojūčio, kaip paauksuoti kortų krašteliai ir kiti subtilūs akcentai. Nors ir atnaujinta, kaladė išlieka ištikima Lenormand, Napoleono Bonaparto būrėjos, 19-ame amžiuje sukurtai labai populiariai orakulo sistemai. Nesenai padidėjęs susidomėjimas Lenormand kortomis paskatino sukurti kaladę detalesniais, ryškesniais piešiniais, kurie kortas padaro patrauklesnėmis ir lengviau suprantamomis. 48-ių puslapių knygelė (anglų kalba) aprūpina įžvalgiomis interpretacijomis ir instrukcijomios.

   1 23456789101112131415161718192021[Kitas][Paskutinis]