LT EN RU

Menu:

Mūsų draugai

Būrimo kortos

Taro kortos


Fairy Lenormand Oracle Cards
-
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Prikaustanti fėjų magija transformuoja įprastą Lenormand kaladę į šį tą daugiau - energijų žaismingumą, galimybių gausą ir kerus. 
Kaladės struktūroje išlaikomi visi Lenormand kaladei būdingi aspektai.

36 kortos ir paaiškinimų knygutė (angl. k).

Infinity Tarot
Pierluca Zizzi
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

"Matykit pasaulį smėlio grūde, dangų – laukinėje gėlėje, laikykit begalybę savo delne, o amžinybę – valandoje."  Viljamas Bleikas

Infinity kaladė įkvėpta vieno didžiausių mistikos poetų ir vieno galingiausių ir švenčiausių simbolių. Šioje taro kaladėje praeitis neturi pradinio taško, o ateitis neturi pabaigos.
Pasitelkite šią kaladę ieškodami neribotų ir nesenstančių vidinių pasaulių prigimties ir atraskite savo likimą.


Happy Tarot
Serena Ficca
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Laimė gali pakeisti pasaulį. Ši kaladė savo ryškiomis spalvomis ir visiškai šviežiu stiliumi dabartinį momentą paverčia idealiu savo pačių dvasinės laimės ieškojimui. Savo nuoširdžiomis šypsenomis, šviesiu koloritu ir pozityviais charakteriais Happy Tarot pasuks jūsų gyvenima geresnių pokyčių link.

Romantic Tarot
Emanuela Signorini
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Romantiškos Viktorijos epochos scenos kaladėje yra pakrautos galinga aistros energija. Su šia kalade ieškokite atsakymų į visus klausimus susijusius su meile, gyvenimu, santykiais ir šeima. Meilės energija yra labai galinga, todėl naudokitės ja norėdami įgyti unikalių karjeros ir asmeninio gyvenimo perspektyvų.
Kortose aplankysite Vieną, Paryžių, Veneciją ir Londoną - šie svaiginantys vaizdai visuose pažadins įsimylėjėlių dvasią.

Meta - Barons Tarot
Jodorowsky Gimenez
Kaina: 69,06 Lt / 20 EUR

Metafizikos mokslo fantastinė atmosfera sukurta Alejandro Jodorowsky ir iliustruota Juan Giminez.

Rohrig Tarot
Carl W. Rohrig
Kaina: 86,32 Lt / 25 EUR

Rohrig kaladė transformuoja senovinius taro archetipus į mūsų moderniam pasauliui prasmingus simbolius. Naudodamas ryškų ir dramatišką tapymo stilių vokiečių menininkas Carl-W. Röhrig suteikia naują interpretaciją klasikiniams taro vaizdiniams. 

78 kortos su paaiškinimų knygute (anglų k.)

Raganų Kristalai
Barbara Moore
Kaina: 74,99 Lt / 21,72 EUR

Gaukite atsakymus į svarbiausius klausimus ir įsiliekite į jus supančią aplinkos harmoniją. Rinkinyje esantys penki mineralai, aštuonios kortos, spalvinga būrimo lenta ir 160 psl paaiškinimų knyga (angl. k) yra pagrindiniai įrankiai norint pradėti būrimų kelionę. Pajuskite kristalų energiją, atraskite savyje slypinčią magiją ir pasitelkite senovės magijos energiją. Į akmenukį rinkinį įeina: mėlynas agatas, žalias avantiūrinas, raudonas jaspis, rožinis kvarcas ir baltas oniksas.

Night Sun Tarot
Italija
Kaina: 79 Lt / 22,88 EUR

Įženkite į Fabio Listrani sukurtą pasaulį, kuriame šviesa šoka su tamsa ir pasileiskite į kelionę ezoterinės išminties link. Nepaisant jūsų būrimo įgūdžių patirties, šios kortos palies jūsų sielą ir suteiks įgalinančių žinių apie vidinį jūsų pasaulį. Kupina ryškios energijos, turiningų iliustracijų ir dvasinių aukštumų siekusių istorinių veikėju aistros, ši kaladė atspindi Alisterio Kroulio ir kitų didžių okultizmo meistrų mokymus.

   1 234567891011121314151617181920212223[Kitas][Paskutinis]