Kortos


Pristatome taro kaladę:

Pagan Tarot

Kaladė sukurta klasikinės Rider-Waite Taro kaladės pagrindu. Pagrindinė kaladės veikėja – jauna moteris, einanti dvasinio augimo keliu - tai apibendrintas šiuolaikinės dvasios ieškotojos portretas.

Nors iš esmės kaladė atitinka klasikinį Taro aiškinimą, tačiau kai kurių kortų reikšmės labai skiriasi nuo įprastų. Ši kaladė tinkama meditavimui, o pavyzdžiui, Kvailio arkanas tiesiog pakeri savo tobulumu.

Kaladės simboliai aiškūs, įdomūs, lengvai suprantami. Energetiškai kaladė labai minkšta, moteriška, rami, harmoninga. Ji orientuota į vidinį pasaulį, į viską, kas susiję su savęs pažinimu, judėjimu Dvasinio augimo keliu.

Kaladėje iš viso nėra kortų su vienareikšmiškai blogomis reikšmėmis, nėra pasmerktumo, net pačiose beviltiškiausiose kortose yra taškas, nuo kurio prasideda naujas gyvybės spiralės posūkis. Bet kokia mirtis tereiškia naują gimimą.

0, Kvailys
Kvailys atspindi pilną pasitikėjimo šuolį, reikalingą pradedant eiti nauju Keliu. Ši korta taip pat primena, kad verta priimti viską, ką gyvenimas duoda ir branginti situacijas, kuriose atsiduriate. Tai naujos kelionės pradžia, kelionės, vedančios už įprasto gyvenimo ribų. Jūs kviečiamas pasitikėti Egzistencija kai siekiate kažko daugiau nei tenkinti savo išorinius poreikius.

Taurių penketas
Net kai ateina liūdesio ar gedulo laikotarpis, neleisk jam stabdyti tavo gyvenimo. Kelkis ir eik toliau. Pasitikėk, kad tu vėl atrasi taiką savo įsiaudrinusiuose jausmuose ir tavo gyvenimas ir energijos ras naują balansą.

VIII, Jėga
Ši korta kalba ne apie kietumą, jėgos ar valdžios panaudojimą, bet apie kantrybę, ištvermingumą, nepalūžimą užklupus sunkumams ir vidinę ramybę. Radę savo centrą ir iš tikrųjų žinodami, kas jūs esate, galite pasitikėti savimi ir Egzistencija ne tik, kad išgyventumėte, bet ir kad gyventumėte klestėdami.


Parengta pagal: 
1. Barbara Moore. Pagan Magical book. Lo Scarabeo, 2009. - 192 p.;
2. www.tarotclub.ru


Naujos prekės
Dūminio kvarco pakabukas
€4,90
Labradorito apyrankė
€13,90
Tigro akies apyrankė
€16,00
Labradorito apyrankė
€13,90
Lazurito apyrankė
€15,00