AUM specialistai

Asta

Asta - Taro specialistė, bioenergetikė

24 metai gilinimosi į meditaciją, žmogaus energetiką, energetinius dėsnius, taro ir kitas energetines sistemas padėjo ezoterinias žinias pritaikyti versle ir gyvenime. Įmonės vadovė, įvairių kūrybinių projektų autorė. Taro padeda rasti atsakymus, atitinkančius situaciją, galimybes ir mūsų potenciją.


Žiūrėkite video

Plačiau skaitykite čia.

Konsultacijos kaina: 49 EurElena - Taro meistrė

Taro, kaip meilė - atėjo netikėtai į mano gyvenimą. Nesvajojau ir neplanavau, bet gavusi taro kortas pajutau trauką. 7 metai praktikos konsutuojant su taro, tobulinimasis įvairiuose kursuose, seminaruose, padeda vis lengviau matyti visumą, apjungiant detales į aiškų vaizdą, kur matosi koks ėjimas kokias pasekmes neša. Tai labai įdomu ir gyva. Mūsų suvokimai ir veiksmai įgalina mus keisti savo likimą... - ElenaGalima konsultacija internetu (Skype).

Žiūrėkite video

Konsultacijos kaina: 45 Eur


Elena

Dalia

Dalia - Astro-tarologė

Dalia – psichologė, Geštalto psichoterapijos praktikė, asmeninio tobulėjimo ir karjeros konsultantė, dirbusi projekte „Atrask save“. Vedusi užsiėmimus festyvalyje “Mandala” - Pozityvaus mąstymo galia, “Savęs atskleidimas veikloje”. Konsultacijos: Meilė ir santykiai. Kaip gyventi darnoje su savimi ir artimais žmonėmis. Karjeros, verslas ir savirealizacija. Naujų resursų ir talentų atskleidimas, naujų projektų ir svajonių sąmoningas manifestavimas. Pasitikėjimo savimi stiprinimas ir vidinių baimių atskleidimas. Pozityvūs ir efektyvūs problemų sprendimo būdai. Konsultacijoms naudoja asociatyvines koučingo kortas, testus, astrologines-psichoterapines Symbolon ir Taro Botticelli kortas.

Konsultacijos kaina: 45 EurKristina - Tarologė

Konsultuoja Taro ir Lenormand kortomis, turi didelę patirtį dirbant su žmonėmis.

Taro kortos suteikia galimybę pasimokyti iš praeities, suprasti dabartį ir pasiruošti ateičiai, jų dėka galima iš šalies pažvelgti į asmeninius santykius, karjerą ar gyvenimo perspektyvas, įvertinti turimas galimybes ir šiandieninių problemų sprendimus. Kiekviena taro konsultacija gali padėti rasti teisingus sprendimus ir pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę! - Kristina Railienė

Žiūrėkite video

Konsultacijos kaina: 45 Eur
Kristina

Jūsų atsiliepimai

"Tegul Stebuklas lydi Jūsų gyvenimą kiekvieną dieną!" - AUM

"Geras Taro specialistas niekada nesuteiks klaidingos vilties ir neišleis kliento sutrikusiame būvyje." - Leslie Anne Franklin

Artimiausi renginiai

2022-09-12 - 2023-02-02
AUM taro mokymai
AUM taro specialistai

Plačiau
2022-12-02
Taro Konsultacijos
Elena, Asta, Kristina

Plačiau
2022-12-22
Vidinių galių budinimas su Everyday Witch Tarot - praktinis seminaras
Elena Maliaukienė

Plačiau

Taro kortos ir prekės

Naujos prekės
Feng shui monetos finansinei gerovei ir sėkmei
€5,90
Žalia Budos statulėlė
€25,60
Stiklinė žvakidė 'OM'
€4,90
Rožinio kvarco švytuoklė
€17,90
Žvakidė 'Buda'
€34,90
Medinė dėžutė 'Gyvybės gėlelė'
€8,70
Krioklio efekto smilkalinė "Lotosų tvenkinys"
€9,89
Užrašinė'Mėnulio fazės'
€14,50
Metalinė lobių skrynia
€21,90
7 metalų švytuoklė
€29,00

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish