Balandžio 12 dieną dvi laisvę mylinčios planetos susitiks Žyvyse. Jupiterio ir Neptūno jungtis įvyksta tik kartą per 13 metų, o jų susitikimas Žuvų ženkle nutinka tik kartą gyvenime! Apie tai čia ir pakalbėsime, o straipsnio apačioje rasite patarimų kiekvienam zodiako ženklui.

Kuo ypatingas šis įvykis?

Taigi, pirmą kartą nuo 1856m. Kovo 17d. Jupiteris ir Neptūnas, dvi planetos valdančios Žuvis, susitiks būtent šiame ženkle. Tai yra labai svarbus įvykis, kuris turi galios pakeisti mūsų vidinius reljefus: šiam kosminiam duetui pradėjus darbuotis su mūsų Žuvų valdoma pasąmone galime išsivaduoti iš pačių savo sukurtų pančių. Atsisveikinti su išankstinėmis nuostatomis, kaustančiomis baimėmis ir ribojančiais įsitikinimais ir pasisveikinti su padidėjusia empatija, šviesiais sapnais ir užuojauta.

Ko tikėtis šią dieną?

Astrologijoje linksmasis Jupiteris yra sėkmės, filosofijos ir plėtros planeta. Jo į augimą orientuota energija padeda mums plėsti protą, manifestuoti gausą ir dažnai atneša sėkmę. Kita vertus, Neptūnas yra svajonių ir iliuzijų planeta. Jo mistinė energija siejama su intuicija, dvasingumu ir simbolika – o dėl jo miglotos auros kartais gali būti sunku aiškiai viską matyti. Kai šios dvi planetos susijungia, mums lengviau priimti savo dvasinį aš ir sustiprinti savo kūrybinius instinktus. Tai puikiai tinka bet kokiai mistinei praktikai pagilinti, išreikšti emocijas per meną ir pasinaudoti savo intuicija.

Taip pat, susijungus šiom dviem planetoms, Žuvų zodiako energija labai sustiprės. Žuvų energija yra kūrybinga, dvasinga, kintanti bei mokanti gydyti ir transformuoti. Savaitę iki ir po jungties visi zodiako ženklai galės ypač ryškiai pajusti ir įisilieti į šį energetinį srautą.

Avinas

Tai diena, kai reikia įsigilinti ir įsiklausyti į savo intuiciją. Neptūnas ir Jupiteris suaktyvina jūsų 12-ąjį būstą atsakingą už pasąmonę ir svajones. Pasinerkite į apmąstymus, paleiskite praeities skausmą. Šiandien būtinai užsiimkite pasirinktą dvasine praktika, nes tai gali nuvesti jus prie svarbių pokyčių. Tai gali būti jūsų Avino originalumo proveržio diena, todėl nenustebkite jei turėsite daug kūrybinės energijos, aktyvią vaizduotę. Tačiau būkite sąmoningi ir racionaliai vertinkite savo mintis. Jūsų baimes, kurios gali būti įsišaknijusios praeityje, gali sustiprinti viską didinatis Jupiteris ir iliuzijas skatinantis Neptūnas.

Jautis

Ši planetų sąjungą vyksta jūsų vienuoliktame, draugysčių ir socialumo būste. Šiandien bus lengviau perprasti žmonių tipus, ir nuspręsti kurių žmonių tikrai norite šalia per visus pakilimus ir nuosmukius. Šiuo metu bendravimas ir bendradarbiavimas gali pažadinti tikrą magiją jūsų gyvenime. Natūraliai esate magnetiškos asmenybės ir traukiate žmones, tačiau ryšiai, kuriuos užmegzite per šį tranzitą, gali pakeisti jūsų gyvenimą. Galite jaustis taip, tarsi angelas sargas jumis rūpinasi.

Dvyniai

Šią dieną Jupiterio ir Neptūno sąjunga vyksta būtent jūsų dešimtajame būste, kuris yra atsakingas už karjerą ir reputaciją, todėl tai tinkamas metas permąstyti kaip norėtumėte būti matomas ir kokią įtaką norėtumėte daryti šiame pasaulyje. Didžiausios sėkmės sulauksite atlikdami bet kokį darbą leidžiantį pasidalinti savo didžiausiomis unikaliomis dovanomis – savo humoru, sąmoju ir lengvai prisitaikančia prigimtimi. Jūsų sunkus darbas turėtu suteikti vaisių, galimas lūžis karjerore ar su konkrečiu darbo projektu. Jeigu jau kurį laiką planavote aptarti karjeros galimybes su darbdaviu, dabar tam yra tinkamas metas.

Vėžys

Šis planetų junginys atspindi metą, kai reikia praplėsti akiratį visomis prasmėmis, nes tai liečia jūsų devintąjį, kelionių ir mokymosi, būstą. Laiko praleidimas medituojant ar užsiimant bet kokia kita pasirinkta dvasine praktika gali nulemti gilius lūžius gyvenime. Jeigu ką tik radote mokytoją, mentorių ar programą ar atsirado jus dominanti visiškai nauja sritis ar tema – nerkite į šias galimybes, nes jos gali pakeisti jūsų gyvenimo trajektoriją. Tai pat šiandien neignoruokite jokių raginimų ar troškimų keliauti.

Liūtas

Liūtai, Jūsų atveju ši planetų sąjunga nuneš jus į jūsų dvasines gelmes, nes bus suaktyvintas aštuntasis, seksualinės energijos, mistikos ir vidinės transformacijos, būstas. Šią dieną maitinkite savo dvasinį pasaulį, išnaudokite šį laiką peržvelgti savo įsisenėjusius elgesio modelius ir pamėginkite išsilaisvinti nuo jų. Giliau apmąstykite, ką jums reiškia galia. Kokius jausmus ji sužadina? Kaip jūs juos suvaldote? O galbūt nuspręsite tapti labiau pažeidžiami romantiškuose santykiuose ir praktikuoti gilesnę seksualinio intymumo formą. Galbūt net pastebėsite, kad kai kurie įtakingi žmonės atkreips į jus dėmesį ir norės investuoti į jus.

Mergelė

Dvasinis šio Jupiterio ir Neptūno jungties atspalvis palies jūsų meilės gyvenimą per septintąjį partnerystės ir meilės būstą. Šią dieną galite pajusti būtinybę ieškoti sielos gilumo ryšio, nesvarbu, ar tai būtų su žmogumi, kurį jau pažįstate, ar su asmeniu, su kuriuo dar net nesate susitikę. Jei esate atviras romantiškai energijai, tai gali būti labai romantiška diena jums ir jūsų partneriui, leidžianti pasiekti naujas pažeidžiamumo ir intymumo aukštumas. Labai svarbu yra nuoširdžiai tikėti, kad nusipelnėte tos meilės, kurios trokštate ir pradėti nuo meilės sau. Šią dieną daug bendraukite, neatsisakykite bendradarbiavimo galimybių – jos gali atnešti magiškų pokyčių.

Svarstyklės

Jupiteris su Neptūnas kviečia jus į savo kasdienybę įtraukti daugiau magijos. Atsiminkite, kad grožio galite atrasti net kasdieniuose dalykuose. Ir kadangi ši planetų sąjunga paliečia jūsų šeštąjį, sveikatingumo ir kasdienės rutinos, būstą, žvelkite į savo kasdienes užduotis ar darbus kaip į malonius ritualus. Galbūt išmėginkite kažką naujo ar atraskite naują būdą atlikti kasdienius darbus. Šis tranzitas primena, kad net mažesni įsipareigojimai ar atrodytų nesvarbūs pokyčiai, kuriuos priiimame į savo gyvenimą, gali atnešti svarbius gyvenimą keičiančius įvykius.

Skorpionas

Šiuo metu jūsų kurybingumas tiesiog dega, kadangi Jupiterio ir Neptūno sąjunga vyksta jūsų penktajame būste atsakingame už kūrybiškumą, spontaniškumą, laimę ir malonumus. Tai puikus laikas investuoti į savo kūrybinius ieškojimus ir leisti laiką mėgaujantis gyvenimu, užsiimant dalykais, kurie jums teikia daugiausiai džiaugsmo ir malonumo. Tačiau stenkitės į šiuos malonumus žvelgti ne lengvabūdiškai, bet įžvelgti ir kažkokią jų potencialią naudą ar įkvėpti į savo gyvenimą daugiau šviesos.

Šaulys

Šiandieninis įvykis išryškina jūsų ketvirtąjį, šeimyninių šaknų ir pamatų, būstą. Jei sprendėte rimtas problemas šiose srityse, pagaliau gali atrodyti, kad galite ramiau atsikvėpti. Jei parduodate, perkate ar pertvarkote savo namus, šiandien jums turėtų labai sektis. Šiuo metu gali įvykti ir svarbūs įvykiai susiję su šeimos nariais, galite labiau sustiprinti šeimyninius ryšius, kurie galbūt buvo ‘apgriuvę’ ar atrasti pažinčių, kurios bus itin sėkmingos.

Ožiaragis

Jupiterio ir Neptūno sąjunga išryškins trečiąjį, jūsų intelekto ir informacijos būstą, todėl galite lengviau pritaikyti jums įprastus analitinius gebėjimus ir metodus dvasingesniems dalykams, galbūt tyrinėjant tokias temas kaip astrologija, tarot kortos ar gydymas kristalais. Tai puikus metas leisti savo intelektualiniam smalsumui vesti jus į priekį. Tai taip pat labai tinkamas metas dalintis savo mintimis ar įsitikinimais su kitais, užrašyti savo svajones į užrašų knygą, tai gali padėti pasiekti lūžį, kurio jums reikia. Jei šiuo metu dirbate teis kūribiniu projektu, ši diena gali padėti gerokai pajudėti į priekį.

Vandenis

Nors šis svajinga sąjunga suaktyvina jūsų antrąjį išteklių ir pinigų būstą, jos poveikis gali būti ne tiek tiesioginis kiek abstraktus. Šis palaiminimas gali pasireikšti labiau dvasiniu lygmeniu, suaktyvindamas pozityvius savivertės ir pasitikėjimo savimi jausmus. Šią dieną tiksliai nustatykite savo su finansais susijusius ketinimus ateičiai, tai padės į gyvenimą įnešti daugiau finansinės autonomijos.

Žuvys

Tai kosminė palaima kaip tik jums. Tai labai transformuojantis momentas, nes Jupiterio ir Neptūno jungtis vyksta būtent jūsų ženkle, o dar tiksliau, jūsų pirmajame asmenybės ir įvaizdžio būste. Esate tokia asmenybė, kuri yra linkusi pirmenybę teikti kitiems, tačiau šiandien teikite pirmenybę sau. Priimkite visus savo aspektus, įskaitant ir tuos, kuriuos galbūt anksčiau laikėte šešėlyje, ir švęskite savo dieviškąjį unikalumą. Nenustebkite jei šią dieną aplinkiniai ypač norės jūsų dėmesio.

(Nerodomas žmonėms)
2022-09-06 - 2022-12-06
Astrologijos pradžiamokslis
Pradžiamokslis

Plačiau