< Grįžti į sąrašą

Praregėjimas
Romualdas Zubinas

9,00
191p. Kieti viršeliai.

Pirkti


Geofiziko inž. Romualdo Zubino keturknygės "Per praeitį į ateitį" ketvirtoji knyga. 
  Joje nagrinėjamas 96 000 metų laikotarpis, kuris autoriaus yra vadinamas dievo Pradžiapačio Metais.
   Anot šaltinių, arijų-baltų dievui Pradžiapačiui jau per 50 000 metų!
   Vienerius dievo Pradžiapačio metus sudaro 16 dieviškųjų metų, kurių kiekvienas, autoriaus knygoje "Pažadinta praeitis", yra įvardijamas deivės Marijos (Brachmos) metais.
   Vieneri dievo Pradžiapačio metai skirstomi dar ir į smulkesnius laikotarpius. Vienų metu  įvyksta  vieno Žemės pusrutulio ar abiejų pusrutulių globalinis apledėjimas. Kitų metų įvyksta globalinis tvanas, ar sausra viename kuriame  Žemės pusiaujyje.
    Beje, pažinųs šių geofizinių procesų dėsningumą bei periodiškumą, nesunkiai galima toli į priekį numatyti ir iki šiol vis dar neprognozuojamą KLIMATĄ! 
   Ypatingai tai liečia mūsų tūkstantmetį, kuriame, pagal Trečiąjį Žemės judėjimą,  dabartinis šiaurinis Žemės ašygalis pastoviai krypsta Saulės link o pietinis, atvirkščiai - gręžiasi nuo Saulės. Tad šiauriniame Žemės pusrutulyje ištisą tūkstantmetį klimatas šils vis labiau, o pietiniame -šals!  
   Lietuvių kalbos deka pažinus Žemėje vykstančių fizinių procesų dėsningumą ir periodiškumą galima pažinti ir pasaulio bei žmonijos praeitį ir ateitį! 
    Būtina žinoti, kad lietuvių kalba yra seniausioji gyva kalba visoje Žemėje. Tai pripažįsta ir pasaulio mokslininkai, tai pripažino ir didysis indų vadas Gandis (Vytautas Narvilas "Gangas prasideda Himalajuose" (psl.100). 


Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Praregėjimas
€9,00