< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Šventas menas numirti
Kenneth Kramer

5,70
250p.

Knygoje pristatomi pagrindinių Rytų ir Vakarų religijų požiūriai į mirtį, mirimą ir gyvenimą po mirties. Kiekvieną skyrių sudaro svarbiausi kiekvienos tradicijos pasakojimai iš pirminių šaltinių ir šventųjų tekstų, teoriniai mokymai apie dvasinę mirtį, mirimo procesą ir gyvenimą po mirties bei mirties apeigų aprašymai.
Kiekviena šioje knygoje pristatoma šventoji tradicija moko savo išpažinėjus, kaip mirti ne tik išmušus mirties valandai, bet ir prieš mirtį. Visi tikėjimai tvirtina, jog dar būdamas gyvas žmogus privalo įgyti dvasinę mirties patirtį tam, kad atgimtų kitokiam gyvenimui ir atsikratytų mirties baimės. Tai yra vienas didžiausių, bet ir vienas sunkiausiai išmokstamų gyvenimo menų.
Knygoje autorius San Jose (JAV) universiteto religijotyros profesorius Kennethas Krameris, tyrinėjantis didžiųjų pasaulio kultūrų religijas ,įsitikinęs, kad tiek mums giminingų, tiek tolimų kultūrų pažinimas padės formuotis ir mūsų pačių tapatybei jų kontekste. Jis tikisi, kad perskaitę knygą skaitytojai sugebės kitaip pažvelgti į artimųjų netektį ir bus labiau pasirengę susidurti su savo pačių mirtimi.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Naujos prekės
Nefrito masažuoklis
€13,99
Švytuoklė
€13,99
Švytuoklė
€15,99
Klasikinė švytuoklė
€15,00
Švytuoklė
€15,99