Ship to: United States
Vitalija Bunevičienė - Astrologė

Vitalija Bunevičienė - Astrologė

„Žinant iš kur kyla vienas ar kitas procesas, galime suprasti kaip jį suvaldyti, harmonizuoti. Matydami tendencijas iš esmės galime rinktis kur jas pakreipti. Astrologijoje nėra nuosprendžio, jeigu žinai faktą – gali keisti, transformuoti, rinktis iš keleto galimybių... „ - Vitalija


Irina Rutkauskė - Astropsichologė, tarologė

Sertifikuota psichologė, 10 metų veda įvairius seminarus - psichologinio taro, astrologinius, astropsichologinius. Teikia astrologines ir taro konsultacijas. Šiuo metu daugiausiai laiko skiria astrologijai - seminarai, konsultacijos, mokymai ir psichologinis taro. Galite išbandyti astrologinę ar psichologinio taro konsultaciją, užsisakyti individualias pamokas.

Plačiau

Irina Rutkauskė - Astropsichologė, tarologė

Miglė Bliuvienė – Astrologė

Miglė Bliuvienė – Astrologė

Gyd. kineziterapeutė, gilinasi į medicininę astrologiją. Asmeninis horoskopas - tai tarsi žemėlapis ar atlasas, kuriame atsispindi mūsų fizinės galimybės, energijos potencialas, žmogaus ligų priežastys ir gyvybinės jėgos.

Plačiau


Romualda Voverienė - Astrologė-chirologė

Baigusi ekonomikos studijas Vilniaus universitete, chirologijos studijas ezoterinių mokslų VšĮ "Du pasauliai" pas chirologę Astą Svirkienę, astrologijos studijas pas astrologę Audronę Žvaigždiką, numerologijos kursus pas Galiną Šmidt, veidoskaitos kursą pas Liudmilą Aleksandrovą.
"Astrologas ar chirologas gali padėti sužinoti savo Gyvenimo kelią, sužinoti savo privalumus ir trūkumus, ir, būdami atviri sau, patys galime sėkmingai priimti teisingą sprendimą." - Romualda Voverienė

Romualda Voverienė - Astrologė-chirologė

Naujos prekės
Tarot A. E. Waite
€24,00
Magickal Spellcards
€29,00
Simboli segreti
€8,00
Vandens energetika
€5,20
Žmogaus energetika
€4,90