2017-ųjų gruodžio 4 – 10 d.

Dėl asmeninio horoskopo sudarymo ar konsultacijos spauskite čia.

2017-12-21
Per meditaciją, įžvalgą ir viziją į turtą, sveikatą ir laimę
Meditacinė paskaita ir seminaras (Kaune)

Plačiau

Kviečiame visus, kurie dar nėra pirkę, išbandyti ir AUM interneto parduotuvę! Tikrai rasite įdomių, mistinių ir magiškų prekių sau ir dovanoms!

Pirmadienis teisingumo ir pusiausvyros diena. Svarbu saugoti taiką ir ramybę, nedrumsti harmonijos. Geriau užsiimti kasdienine veikla, pabūti su šeima. Tinkamas metas užmegzti ryšį su gamta, pasivaikščioti, sportuoti. Rekomenduojama susitvarkyti, apsivalyti. Vakare labiau norėsis vienumos.

Antradienis tinkama diena sutuoktinių santykiams puoselėti. Tai moteriškos energijos diena. Reikėtų įsiklausyti į dailiosios lyties atstovių nuomonę. Galima atsipalaiduoti, švęsti, linksmintis. Tačiau tai daryti reikėtų kultūringai, vengti alkoholio.

Trečiadienis ne itin maloni diena. Gali pasitaikyti apgavysčių, išdavysčių, bei aštrių emocijų. Reikėtų nepasiduoti iliuzijoms, norui mėgdžioti ir pasyviai sekti kitus. Šią dieną negalima meluoti. Netinkamas metas naujiems darbams pradėti. Geriau ramiai praleisti laiką su šeima.

Ketvirtadienis viena sunkesnių dienų šią savaitę. Patartina ramiai dirbti įprastus darbus. Labiausiai tinka apsivalymui. Rekomenduojama susitvarkyti namus, atsikratyti nereikalingų daiktų. Taip pat išgryninkite savo mintis.

Penktadienis bene palankiausia diena šią savaitę. Galima pradėti naujus darbus. Tikėtina, kad tai, ko šiandien imsitės, pavyks. Įdėję pastangų, lengvai įveiksite visas kliūtis. Tačiau nešvaistykite energijos veltui, venkite puikybės.

Šeštadienis įtemptas. Tai aktyvi, kūrybinga, tačiau kartu ir sunkaus darbo, bei susikaupusių pareigų atlikimo diena. Taip pat šią dieną Marsas iš Svarstyklių ženklo pereis į Skorpioną ir bus jame iki 2018 sausio 26 dienos. Tai stipri Marso pozicija. Išryškės ryžtas, valia, kovingumas, ištvermė. Aktyvus laikas jėgos struktūrų darbuotojams, sportininkams. Tačiau reikėtų vengti diktatoriškų užmojų bei tokių savybių kaip kerštingumas, žiaurumas.

Sekmadienis puiki diena semtis žinių, studijuoti. Naudinga apsilankyti paskaitose bei seminaruose. Lengviau atsiveria slapti žinių šaltiniai. Dalinkitės sukaupta patirtimi. Taip pat patartina rinktis augalinį maistą.

Vandenis

Vandenis

sausio 20 - vasario 18

Savaitės pradžioje turėsite progą užsiimti mėgstama veikla. Be to jūsų laukia intensyvesnis metas darbe, tačiau neužsimirškite dirbdami, nepakenkite savo sveikatai. Laikykitės sveiko dienos rėžimo. Antroje savaitės pusėje aktualesni taps partnerystės reikalai, tiek sutuoktinio, tiek dalykinių partnerių. Savaitgalį padidės traumų tikimybė. Būkite atsargesni.

Žuvys

Žuvys

vasario 19 - kovo 20

Rūpinkitės šeimos gerove, užsiimkite nekilnojamojo turto reikalais. Vėliau galima bus atsipalaiduoti, atsiduoti kūrybai, mėgstamam užsiėmimui. Taip pat puikus metas stiprinti ryšius su vaikais, drauge leisti laiką, pramogauti. Savaitei įpusėjus jau teks kibti į darbus. Savaitgalį nelindėkite namuose, išeikite į viešumą. Vienišiai, pasidairykite poros.

Avinas

Avinas

kovo 21 - balandžio 19

Pirmoje savaitės pusėje nusimato daugiau bendravimo, trumpų kelionių. Sėkmingai klostysis protinė veikla. Taip pat didesnį dėmesį skirkite šeimai, namams, tėvams, būsto klausimams spręsti. Nuo savaitės vidurio smagesnis metas, galėsite papramogauti, pabūti su mylimais žmonėmis, užsiimti hobiu. Savaitgalis palankus sveikatinimuisi.

Jautis

Jautis

balandžio 20 - gegužės 20

Pirmiausia užsiimkite materialinės sferos klausimais. Savo gerbūvio didinimu. Vėliau atsidursite intensyvesniame informacijos sraute. Tai puikus metas išmokti ką nors naujo, lengviau įsisavinsite žinias. Savaitei įpusėjus ypatingą dėmesį skirkite šeimai. Na, o savaitgalį galėsite leisti su mylimaisiais, pramogaudami ar užsiimdami mėgstama veikla.

Dvyniai

Dvyniai

gegužės 21 - birželio 20

Pirmoje savaitė pusėje reikėtų pasirūpinti savimi, savo energetiniais resursais, bei materialiniais dalykais. Svarbu tinkamai maitintis, bei pakankamai ilsėtis, nepereikvoti savo organizmo galimybių. Taip pat tinkamas metas pirkiniams. Vėliau gyvenimo tempas taps aktyvesnis, daugiau judėjimo, bendravimo, kelionių. Savaitgalį palankiau praleisti namuose, ramioje šeimyninėje aplinkoje.

Vėžys

Vėžys

birželio 21 - liepos 22

Ne itin gerai nusiteikę pradėsite savaitę. Gali jaustis jėgų stygius. Pirma savaitės pusė palanki įvaizdžiui formuoti. Pagalvokite kokį save norite pateikti pasauliui, dirbkite su savimi. Savaitei įpusėjus, pasirūpinkite savo biudžetu, atidžiai planuokite išlaidas. Na, o savaitgalį keliaukite, bendraukite, susitikite su draugias ar nueikite į seminarą.

Liūtas

Liūtas

liepos 23 - rugpjūčio 22

Nors pirmadienį dar jausis didesnis aktyvumas, tačiau pirmoje savaitės pusėje norėsis sulėtinti tempą, pabūti patiems su savimi, peržvelgti praėjusio etapo rezultatus. Leiskite sau pailsėti, neskubėkite. Daugiau laiko praleiskite gamtoje, pasirūpinkite savo dvasiniu gerbūviu. Neignoruokite asmeninių poreikių. Savaitgalį norėsis komforto, gražios, harmoningos aplinkos.

Mergelė

Mergelė

rugpjūčio 23 - rugsėjo 22

Pirmoje savaitės pusėje labiausiai rūpės pasiekimai, bei kolektyvo reikalai. Tai puikus metas ieškoti bendraminčių, rėmėjų, domėtis naujomis, pažangiomis idėjomis. Savaitei įpusėjus, gali pristigti energijos. Pasirūpinkite savo dvasine gerove. Taip pat derėtų pasisaugoti intrigų. Savaitgalį raskite laiko sau, tačiau nebūkite pernelyg egoistiški.

Svarstyklės

Svarstyklės

rugsėjo 23 - spalio 22

Svarstykles neramins plėtros perspektyvos profesinėje srityje. Neblogas metas peržvelgti savo tikslus ir siekius, apmąstyti projektus, bei paieškoti bendraminčių ar rėmėjų. Antroje savaitės pusėje gali tekti daugiau kolektyvinės veiklos, komandinio darbo. Savaitgalį jausis energijos stygius. Geriausiai pailsėsite gamtoje, ramioje, harmoningoje aplinkoje.

Skorpionas

Skorpionas

spalio 23 - lapkričio 21

Įtempta pirma savaitės pradžia. Būkite apdairūs su stambiomis pinigų sumomis. Venkite ekstremalių situacijų. Taip pat gali tekti spręsti studijų bei teisinius reikalus. Savaitei įpusėjus, imkitės karjeros reikalų, nepražiopsokite atsiveriančių galimybių. Tikėtina, kad savaitgalį pasitaikys proga sudalyvauti vakarėlyje ar kitokioje kolektyvinėje pramogoje.

Šaulys

Šaulys

lapkričio 22 - gruodžio 21

Būkite pakantesni aplinkiniams antraip prarasite populiarumą. Be to reikėtų būti atsargesniems, nesivelti į abejotinas avantiūras, vengti nereikalingos rizikos. Būkite dėmesingi finansinėje bei mokesčių srityse. Antroje savaitės pusėje galite imtis teisinių reikalų. Tikėtina, kad savaitgalį pailsėti trukdys profesiniai reikalai.

Ožiaragis

Ožiaragis

gruodžio 22 - sausio 19

Padidintas darbo krūvis bei pareigos pasitiks pirmoje savaitės pusėje. Tačiau pasistenkite nepersidirbti patausokite sveikatą. Vėliau didesnį dėmesį parodykite sutuoktiniui, pasirūpinkite jūsų ryšio stiprinimu, siekite darnos. Antroje savaitės pusėje pasirūpinkite savo saugumu. Didesnė traumų bei nelaimingų atsitikimų tikimybė. Savaitgalį galvoje suksis mintys apie keliones bei tolimus kraštus.

Vitalija Bunevičienė

AUM astrologė

"Žinant iš kur kyla vienas ar kitas procesas, galime suprasti kaip jį suvaldyti, harmonizuoti. Matydami tendencijas iš esmės galime rinktis kur jas pakreipti. Astrologijoje nėra nuosprendžio, jeigu žinai faktą – gali keisti, transformuoti, rinktis iš keleto galimybių..." - Vitalija Bunevičienė

Dėl asmeninio horoskopo sudarymo ar konsultacijos skambinkite: +370-686-52078
Praėjusios savaitės horoskopas