LT EN RU
Ship to: United States
My ॐ

  • Sign In
  • My Orders
  • Settings

Menu:

Cart (0)

Taro Prophecy
Naujos prekės:

2017-ųjų rugpjūčio 21 – 27 d.

Dėl asmeninio horoskopo sudarymo ar konsultacijos spauskite čia.

2017-09-01
Kosmogramos aiškinimas pagal gimimo žemėlapį
Irina Machnač/Minskas (Kaune)

Plačiau

Kviečiame visus, kurie dar nėra pirkę, išbandyti ir AUM interneto parduotuvę! Tikrai rasite įdomių, mistinių ir magiškų prekių sau ir dovanoms!

Pirmadienis pati sudėtingiausia diena šią savaitę. Sunkesnis metas jautriems bei pagyvenusiems žmonėms, vaikams, o taip pat ligoniams, ypač sergantiems širdies ligomis. Taip pat išaugs traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Reikėtų atsargiau elgtis su technika, aštriais daiktais, ugnimi. Kuo beužsiimtumėt būkite atidūs. Venkite pykčio, agresijos, savanaudiškumo apraiškų. Tinkamas metas apsivalyti, atsisakyti to, kas jūsų gyvenime jau atgyvenę, išsisėmę, taip pat ir žalingų įpročių. Pabaikite senus darbus, tačiau nepradėkite naujų. Vakare 21.25 val. įvyks Saulės užtemimas Liūto ženkle ir netrukus po jo prasidės jaunatis. Pasistenkite naują ciklą pasitikti su pozityviomis mintimis, įneškite į jį kuo daugiau optimizmo, meilės bei pagarbos sau ir kitiems.

Antradienį tebebus juntama užtemimo įtaka. Be to ryte vyks Saturno bei Juodo Mėnulio jungtis. Tai gali paskatinti pesimizmą, niūrumą, šykštumą, ribotumą, baimes, despotiškumą. Sunkiau suvokti ir suformuluoti savo siekius, yra rizika pasirinkti klaidingus tikslus, abejotinas vertybes. Šio aspekto įtaka jausis iki mėnesio pabaigos. Taigi antradienį nereikėtų skubėti imtis naujų darbų, geriau dar kurį laiką pabrandinti juos mintyse. Galite pradėti sportuoti, ar ugdyti kitus naudingus įpročius. Venkite godumo, padėkite kitiems, skleiskite teigiamas emocijas, būkite dosnūs.

Trečiadienis aktyvi, dinamiška diena, tačiau netinkama spręsti ginčus, nesutarimus, kreiptis į valdžios institucijas. Gali jaustis agresyvus nusiteikimas. Taip pat nepalanku pirkti brangius daiktus. Tolimas keliones geriau atidėti. Šią dieną Saulė iš Liūto pereis į Mergelės ženklą ir bus jame iki rugsėjo 22 dienos. Tai skatins racionalumą, kruopštumą, darbštumą. Tačiau reikėtų atsispirti negatyvioms apraiškoms, tokioms kaip biurokratija, pedantizmas, smulkmeniškumas.

Ketvirtadienį tikėtina slegianti nuotaika. Reikėtų stengtis suvaldyti pyktį, atsispirti įvairioms pagundoms. Ypač atidiems reikėtų būti finansinėje srityje. Nedarykit skubotų, neapgalvotų sprendimų, kontroliuokite išlaidas. Galimi netikėtumai. Dieną geriau praleisti vienumoje, pabūti gamtoje, užsiimti dvasine praktika.

Penktadienis viena šviesiausių dienų šią savaitę, kai įtampa šiek tiek nuslūgs ir emocijos taps stabilesnės. Galite pakeliauti, pabūti su draugais, šeima. Taip pat šią dieną Saturnas ims judėti direktyviai. Toks judėjimas išliks visus šiuos metus. Ši fazė palanki siekti tikslų, rimtiems darbams, o taip pat įstatymų leidybai, reformoms, struktūrizacijai.

Šeštadienį geriau praleisti ramiai, susilaikyti nuo aktyvaus bendravimo, vengti ginčų. Organizmui naudingi kvėpavimo pratimai, masažas bei jauninamosios procedūros. Taip pat palankus metas būrimams, pranašystėms.

Sekmadienis žodžio magijos diena, ypač palankus maldai. Šią dieną reikėtų gerai pagalvoti ką kalbate, vengti keiksmažodžių, kitų kalbos šiukšlių, nesibarti, nemeluoti. Taip pat būkit atidūs nepražiopsokite atsiveriančių galimybių, pasinaudokite jomis.

Vandenis

Vandenis

sausio 20 - vasario 18

Pirmiausia ir svarbiausia harmoningi santykiai su aplinkiniais. Išsiugdykite gebėjimą kurti darnius ryšius su partneriais, nuo to priklauso jūsų populiarumas, padėtis visuomenėje. Taip pat būkite apdairesni su stambiomis pinigų sumomis, svetimais pinigais. Venkite ekstremalių situacijų, pasisaugokit. Savaitgalį pagalvokite apie savo tikslus.

Žuvys

Žuvys

vasario 19 - kovo 20

Kasdieninės pareigos ir sveikata tai pagrindinės temos savaitės pradžioje. Vėliau tinkamas metas imtis partnerystės ryšių stiprinimo, įsigilinti į kito žmogaus poreikius bei lūkesčius, siekti abiem priimtino rezultato. Antroje savaitės pusėje rizikingesnis metas, būkite atsargesni. Savaitgalį vilios kelionės, nauji įspūdžiai.

Avinas

Avinas

kovo 21 - balandžio 19

Pirmoje savaitės pusėje vyraus įprasta rutina. Didesnis nei paprastai darbų krūvis. Be to reikėtų pasirūpinti sveikatos profilaktika, teisingu dienos rėžimu, pasidomėti sveika gyvensena. Vėliau didesnį dėmesį teks sutelkti į partnerytę. Savaitgalį reikėtų rinktis ramesnį poilsį, atsisakyti ekstremalių pramogų. Jums tai padidintos rizikos metas.

Jautis

Jautis

balandžio 20 - gegužės 20

Gana sudėtinga savaitės pradžia. Tai didesnės įtampos laikas. Nesileiskite užvaldomi emocijų, nes jos gali paskatinti neapgalvotus poelgius bei sprendimus. Būkit atidesni šeimos poreikiams. Didesniu dėmesiu apgaubkite vaikus. Savaitei įpusėjus spręskite darbines problemas. Na, o savaitgalį daugiausiai galite nuveikti partnerystės labui.

Dvyniai

Dvyniai

gegužės 21 - birželio 20

Savaitės pradžioje vyraus buities reikalai. Tinkamas metas puoselėti šeimyninius ryšius, rūpintis būstu. Nuo savaitės vidurio kiek smagesnis metas, būsite gerai nusiteikę, kūrybingi, turėsite galimybe užsiimti mėgstama veikla, maloniai leisti laiką. Na, o savaitgalis kiek nuobodokas, labiau tikėtinos pareigos, nei pramogos.

Vėžys

Vėžys

birželio 21 - liepos 22

Panašu, kad savaitės pradžioje susirūpinimą kels materialiniai reikalai. Taip pat gali tekti daugiau bendrauti, judėti, aktyviau nei paprastai užsiimti protine veikla. Antroje savaitės pusėje teks labiau susitelkti ties namų, ūkio reikalais. Savaitgalį galėsite lengviau atsikvėpti, papramogauti, romantiškai praleisti laiką.

Liūtas

Liūtas

liepos 23 - rugpjūčio 22

Savaitę pradėkite pačių geriausių savo savybių puoselėjimu. Būkite pozityvūs, skleiskite kilnumą ir vidinę šviesą. Atsispirkite egoizmui. Taip pat reikėtų būti apdairesniems su materialinėmis vertybėmis, ne laikas išlaidauti. Antroje savaitės pusėje bus lengviau įsisavinamos žinios. Puikus metas mokytis. Savaitgalį skirkite šeimai.

Mergelė

Mergelė

rugpjūčio 23 - rugsėjo 22

Pabūkite vienumoje, pamąstykite, pamedituokite, pasirūpinkite savo dvasiniu komfortu. Taip pat raskite laiko ir asmenybės tobulinimui. Stenkitės įveikti trūkumus bei išryškinti privalumus. Antroje savaitės pusėje planuokite biudžetą, būkit atidūs piniginiuose reikaluose. Savaitgalį galite sudalyvauti seminare, pabendrauti su draugas, pakeliauti.

Svarstyklės

Svarstyklės

rugsėjo 23 - spalio 22

Pirmoje savaitės pusėje tikėtinas liūdesys, niūri nuotaika. Nemalonumų gali sukelti aplinkinių intrigos, išdavystės, netikėtai išaiškėję paslaptys. Harmoniją bei vidinę ramybę atgauti padės gamta, menas, tikėjimas. Taip pat raskite laiko savo asmeniniams poreikiams. Savaitgalį galite pasilepinti, tik nepiktnaudžiaukite.

Skorpionas

Skorpionas

spalio 23 - lapkričio 21

Savaitės pradžioje labiausiai rūpės ilgalaikiai tikslai, karjera, verslo reikalai. Tačiau šis laikas labiau tinkamas apmąstymams nei aktyviai veiklai. Tad neskubėkite imtis ko nors naujo, gerai subrandinkite idėjas. Pamąstykite apie tai ką jau esate pasiekę, susumuokite rezultatus. Savaitgalį užsiimkite savimi.

Šaulys

Šaulys

lapkričio 22 - gruodžio 21

Šaulius vilios plėtra bei domins profesinės veiklos perspektyvos. Rūpestį kels išsikelti tikslai ir jų įgyvendinimas. Galbūt vertėtų juos pakoreguoti, atsižvelgti į besikeičiančias aplinkybes. Naudinga pasidomėti naujovėmis, jus dominančioje srityje, pasisemti inovatyvių idėjų. Savaitgalį pailsėkite ramioje, harmoningoje aplinkoje, toliau nuo šurmulio.

Ožiaragis

Ožiaragis

gruodžio 22 - sausio 19

Pirmomis savaitės dienomis būkite atsargesni, didesnė traumų, nelaimingų atsitikimų rizika. Būsite kiek filosofiškai nusiteikę, domins etikos, moralės normos. Sieksite praplėsti akiratį. Antroje savaitės pusėje aktualūs taps karjeros reikalai, pats laikas pagalvoti kaip galėtumėte pasiekti aukštesnių pozicijų. Savaitgalį tikėtinos kolektyvinės pramogos.

Vitalija Bunevičienė

AUM astrologė

"Žinant iš kur kyla vienas ar kitas procesas, galime suprasti kaip jį suvaldyti, harmonizuoti. Matydami tendencijas iš esmės galime rinktis kur jas pakreipti. Astrologijoje nėra nuosprendžio, jeigu žinai faktą – gali keisti, transformuoti, rinktis iš keleto galimybių..." - Vitalija Bunevičienė

Dėl asmeninio horoskopo sudarymo ar konsultacijos skambinkite: +370-686-52078
Praėjusios savaitės horoskopas