LT EN RU
Ship to: United States
My ॐ

  • Sign In
  • My Orders
  • Settings

Menu:

Cart (0)


Naujos prekės:

2017-ųjų spalio 23 – 29 d.

Dėl asmeninio horoskopo sudarymo ar konsultacijos spauskite čia.

2017-11-24 - 2017-11-26
Prognozavimas, Super Soliaras
Irina Machnač/Minskas (Kaune)

Plačiau

Kviečiame visus, kurie dar nėra pirkę, išbandyti ir AUM interneto parduotuvę! Tikrai rasite įdomių, mistinių ir magiškų prekių sau ir dovanoms!

Pirmadienį galima tikėtis geros nuotaikos, malonių akimirkų, bei didesnio jausmingumo. Tačiau taip pat gali trūkti praktiškumo bei skaidrumo reikaluose. Atsiras polinkis skrajoti padebesiais. Pernelyg nepasiduokite jausmams, rizikuojate nusivilti. Reikėtų labai atsargiai dalinti pažadus. Taip pat šią dieną Saulė iš Svarstyklių ženklo pereis į Skorpioną ir bus jame iki lapkričio 22 dienos. Tai tinkamas metas savianalizei, giluminei transformacijai bei ištvermei ir drąsai ugdyti. Išauga susidomėjimas Ezoterika, magija. Aktyvesnis metas specialiųjų tarnybų, bei jėgos struktūrų darbuotojams. Taip pat gali išryškėti polinkis nusikalsti.

Antradienį bus juntamas santūrumas, emocinis šaltumas, stigs lankstumo. Reikėtų nepasiduoti augančiam nepasitikėjimui savimi. Jei ne itin seksis praktiniai darbai, užsiimkite kūrybine veikla, juolab, kad bus itin laki vaizduotė. Laikas palankus meninei, literatūrinei veiklai.

Trečiadienis viena palankesnių dienų šią savaitę. Lydės gera nuotaika, optimizmas, bus juntamas energijos antplūdis, tačiau ją reikėtų išnaudoti harmoningai, bendrai veiklai. Pirma dienos pusė palanki būrimams, žvilgsniui į ateitį. Didelę reikšmę trečiadienį turės ištartas žodis. Gerai apgalvokite, tai ką kalbate, nemeluokite. Puiki diena maldai.

Ketvirtadienis bene daugiausiai žadanti diena šią savaitę. Puikus metas svarbiems darbams, dalykiniams susitikimams, visokeriopai plėtrai, taip pat darbo paieškoms. Gera diena svarbiems, stambiems pirkiniams, brangiems daiktams įsigyti. Tačiau šios dienos sėkmė didžia dalimi priklausys nuo jūsų taktiškumo ir apdairumo, gebėjimo harmoningai bendrauti. Priešingu atveju vietoj sėkmės galite sulaukti visai kito rezultato.

Penktadienis sudėtingesnė diena. Galimi konfliktai, krizės, netikėti įvykių posūkiai. Šią dieną nereikėtų prisiimti kokių nors įsipareigojimų. Gali būti sunkiau susiorientuoti aplinkybėse. Dieną geriau praleisti ramiai dirbant, anksčiau pradėtus darbus.

Šeštadienis viena sunkesnių dienų šią savaitę. Bus lengviau suklysti, pasiduoti iliuzijoms, svetimai įtakai. Neverta imtis naujų darbų. Vykite šalin baimes ir nerimą. Būkite kantresni, blaiviai vertinkite, tai kas vyksta aplink. Organizmui naudingi: sportas, joga, pirtis. Reikėtų rinktis lengvesnį maistą bei vengti alkoholio.

Sekmadienį turėsite galimybę įvesti tvarką ne tik reikaluose, bet ir mintyse. Vyraus vidinė ramybė, taikingumas bei rimtis, tačiau jausis šioks toks šaltumas ir griežtumas. Tinkamas metas susitikti su giminėmis, draugais, spręsti nesutarimus, konfliktus.

Vandenis

Vandenis

sausio 20 - vasario 18

Savaitės pradžia aktyvi, gali tekti dalyvauti įvairiuose projektuose, užsiimti kolektyvo reikalais. Tikėtina, kad savaitės viduryje pasijusite pavargę bei kils poreikis atsitraukti nuo reikalų ir pailsėti. Greičiausiai jėgas atgausite gamtoje ar užsiėmę priimtina dvasine praktika. Savaitgalis jūsų asmeninis laikas.

Žuvys

Žuvys

vasario 19 - kovo 20

Savaitės pradžioje aktualiausia karjera. peržvelkite ateities perspektyvas, pagalvokite ką galėtumėte pakeisti profesinėje veikloje, siekite savo tikslų. Antroje savaitės pusėje svarbi taps kolektyvinė veikla, sutarimas su kolegomis, draugais. Savaitgalį gali jaustis nuovargis, geriau pailsėti vienumoje, skirti laiko dvasiniam gyvenimui.

Avinas

Avinas

kovo 21 - balandžio 19

Avinus domins plėtros galimybės. Jie sieks padidinti savo įtakos sferą. Gali pasitaikyti galimybė išvykti į užsienį, pakeliauti ar kitu būdu susipažinti su svečia kultūra. Nuo savaitės vidurio, puikus, metas pasirūpinti karjeros reikalais. Savaitgalį tikėtinos pramogos su kolektyvu, draugais.

Jautis

Jautis

balandžio 20 - gegužės 20

Savaitės pradžia sudėtinga, tikėtina įtampa, didesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė. Aktualūs investicijų, mokesčių klausimai. Antroje savaitės pusėje tinkamas metas tvarkyti teisinius, studijų bei su užsieniu susijusius reikalus. Savaitgalį tikriausiai labiau rūpės karjera, nei poilsis.

Dvyniai

Dvyniai

gegužės 21 - birželio 20

Jums reikėtų prisiminti harmoningos partnerystės principus, toleranciją, bei pakantumą kitokiai nuomonei. Atsispirkite pagundai rodyti priešiškumą aplinkiniams, antraip susigadinsite įvaizdį, sumenkinsite savo populiarumą. Savaitės viduryje būkite atsargesni, venkite ekstremalių situacijų, būkite atidūs su stambiomis pinigų sumomis. Savaitgalį galite pakeliauti, praplėsti akiratį.

Vėžys

Vėžys

birželio 21 - liepos 22

Savaitės pradžioje svarbiausia nepersidirbti, nes darbų gali užgriūti išties daug. Tai taip pat puikus laikas pasirūpinti savo sveikata. Savaitės viduryje daugiau dėmesio pareikalaus partnerystės reikalai. Būkit atidūs sutuoktinio poreikiams. Savaitgalį rinkitės ramų poilsį, venkite ekstremalių pramogų, tai padidintos rizikos metas.

Liūtas

Liūtas

liepos 23 - rugpjūčio 22

Savaitę pradėsite gerai nusiteikę, kupini romantiško polėkio. Puikus metas pasimatymams, šventėms, pramogoms. Bet savaitei įpusėjus tapsite praktiškesni, racionalesni, rūpinsitės darbo reikalais, pareigomis. Na, o nuo penktadienio didesnį dėmesį skirkite partnerystei. Parodykite šiltesnius jausmus sutuoktiniui.

Mergelė

Mergelė

rugpjūčio 23 - rugsėjo 22

Pirmiausia teks rūpintis būsto, remonto, bei nekilnojamojo turto klausimais. Reikės daugiau padirbėti su informacija bei dokumentais, o taip pat ir pakeliauti. Antroje savaitės pusėje ypatingą dėmesį skirkite vaikams, jų lavinimui. Savaitgalis palankesnis darbui nei poilsiui, tačiau naudingos sveikatinimo procedūros.

Svarstyklės

Svarstyklės

rugsėjo 23 - spalio 22

Savaitės pradžia aktyvi, ypač palanki protinei veiklai, mokymuisi, tobulinimuisi, bendravimui, darbui su informacija. Vėliau raskite laiko namiškių poreikiams, taip pat pasirūpinkite savo būsto puoselėjimu. Nuo penktadienio jau galėsite lengviau atsikvėpti. Savaitgalį skirkite ramioms pramogoms, kūrybai, mėgstamai veiklai.

Skorpionas

Skorpionas

spalio 23 - lapkričio 21

Pirmomis dienomis tikriausiai neramins, materialinė padėtis. Tai palankus metas spręsti su tuo susijusius klausimus. Savaitės viduryje jums ypatingas galimybių bei plėtros metas. Siekite tikslų harmoningai, venkite grubios jėgos ir sulauksite puikių rezultatų. Savaitgalį praleiskite ramioje aplinkoje, šeimos rate.

Šaulys

Šaulys

lapkričio 22 - gruodžio 21

Pirmiausia pasirūpinkite savimi, savo asmeniniais poreikiais, atnaujinkite įvaizdį. Parodykite save iš geriausios pusės, tačiau savo spindesiu neužgožkite aplinkinių bei venkite savanaudiškumo apraiškų. Vėliau pasirūpinkite finansiniais reikalais, planuokite biudžetą. Savaitgalį galite pakeliauti, pabendrauti, susitikti su draugais, aplankyti seminarą.

Ožiaragis

Ožiaragis

gruodžio 22 - sausio 19

Pirmomis savaitės dienomis galite būti kiek melancholiškai nusiteikę, bus lengviau pasiduoti slogučiui. Apsiginti nuo šios būsenos padės gamta, meditacija, joga. Skirkit daugiau dėmesio dvasinei gerovei. Antroje savaitės pusėje užsiimkite savimi, savo asmenybės tobulinimui. Na, o savaitgalį norėsis patogumo, komforto, grožio.

Vitalija Bunevičienė

AUM astrologė

"Žinant iš kur kyla vienas ar kitas procesas, galime suprasti kaip jį suvaldyti, harmonizuoti. Matydami tendencijas iš esmės galime rinktis kur jas pakreipti. Astrologijoje nėra nuosprendžio, jeigu žinai faktą – gali keisti, transformuoti, rinktis iš keleto galimybių..." - Vitalija Bunevičienė

Dėl asmeninio horoskopo sudarymo ar konsultacijos skambinkite: +370-686-52078
Praėjusios savaitės horoskopas