Tarologinės konsultacijos skype

                              Taro konsultacija per skype 
Konsultacijos metu:  
1. Tarologė pažvelgs į Jums rūpimas temas ir klausimus. Taro - tai mokslas, kuris suteikia galimybę suvokti ne tik prognostinius įvykius, bet ir pažinti daug gilesnius ir subtilesnius asmenybės bei visatos principus. Jis integruoja savyje dvasinę psichologiją astrologiją, numerologiją,  simboliką, mitologiją. 
2. Jums rūpimo klausimo analizė.
 Konsultacijos trukmė 45min. Kaina 30EUR.

Konsultacija vyks Skype programos pagalba tekstinėmis žinutėmis ir/arba bendraujant balsu per mikrofoną ir kolonėles, su vaizdo kamera. Tam, kad konsultacija vyktų balsu, klientas turi pasirūpinti, kad jo kompiuteryje būtų įjungtas mikrofonas ir kolonėlės. AUM specialistai negali suteikti techninės konsultacijos apie audio aparatūros sutvarkymą kliento kompiuteryje, todėl, jei balsu susikalbėti nepavyks, konsultacija vyks tekstinėmis žinutėmis.


Kodėl turėtumėte užsakyti konsultaciją per skype:
1. Konsultacija vyks gyvai, galėsite uždavinėti Jums aktualius klausimus, vyks dialogas su tarologe. 
2. Sutaupysite pinigų ir laiko, kuriuos skirtumėte atvykimui pas specialistą.
3. Nerandant atsakymo tai nuostabi galimybė - spręsti galite tiesiog būdami namuose. 
4. Didelę patirtį turintis specialistas padės Jums išnarplioti sudėtingiausias gyvenimo situacijas.Užpildykite užsakymo formą:
Pasirinkite tarologę:
Edita Blažienė teikia individualias konsultacijas Taro kortomis. "Visą gyvenimą tikėjau stipriu vidiniu žmogaus pasauliu, supratau, kad mūsų egzistencija ir jos pažinimas mus visuomet nukreips teisingu keliu. Tik reikia nebijoti klausti Taro. Atsakymas visada yra, kuris dažniausiai glūdi mumyse. Panaudodama taro ir numerologijos žinias, bei pasitelkdama širdies balsą, noriu padėti visiems rasti geriausią ir lengviausią kelią išbristi iš sunkių gyvenimo labirintų."
Irina Šimkūnienė psichologė, tarologė - konsultuoja, veda taro kursus. "Taro padeda atsakyti į klausimus „kodėl“, „kaip man teisingiau pasielgti“ susijusius su darbu, šeima, sveikata, vaikais, meile ir į kitus klausimus, kurie reikalauja išsiaiškinimo, analizės, susivokimo, krypties. Taro kortos - tai ženklai, kurie padeda suprasti ir suvokti, kur slypi kliūčių ar sunkumų priežastys. Jos parodo stipriąsias puses, parodo kelią kuriuo siūloma eiti, kad kelias būtų sąmoningesnis ir prasmingesnis."
*Vardas:
*Pavardė:
*Skype vardas:
*Konsultacijos laikas:
*Elektroninis paštas:
Kontaktinis tel.:
Specializuoti klausimai:
Užsakyti' class='buttonSmall'>