Kūno energetinės būklės tyrimas iš balso

Būtina išankstinė registracija
Informacija telefonu 8-686-52078

BioBalsas metodas tai kūno energetinė diagnostika. Šio metodo pagalba labai anksti, dar energetiniame lygmenyje, galima pastebėti, kurie organai silpniau dirba, Kuo anksčiau sužinome, kurioje kūno vietoje formuojasi problema mūsų kūne, tuo paprastesniais metodais galima ją pašalinti patiems, pvz. pakeitus mitybą, panaudojus garso, spalvų ar kvapų terapiją.Jūsų balsas daug ką gali papasokoti Jums apie Jūsų kūną. BioBalsas metodo tikslas yra nustatyti energijos trūkumus ar praradimus konkrečiose kūno vietose. Tiesiog, kaip akupunktūroje naudojamas pulsas, taip BioBalsas naudoja balso dažnius. Tai išankstinė kūno diagnostika skirta ne medicininiam gydymui. Balso garso dažniai buvo tiriami ir studijuojami JAV mokslininkų Jeilo universitete nuo 1920 iki 1950 metų. Po to įgyvendintas praktinis šių atradimų panaudojimas, t.y. sukurtas prietaisas balso dažnių užrašymui, analizavimui. Jau daugiau negu 2000 praktikų naudoja BioBalsas metodą visame pasaulyje.

Įvertinimas trunka keletą minučių – Jums reikės kalbėti į mikrofoną, o kompiuterinė BioBalso programa išanalizuos kokius energetinius dažnius skleidžią organai. BioBalsas programa išskiria 12 organų grupių ir parodo kur konkrečiai energetika pasilpusi, o kur per stipri. Pirmiausia problemos organuose atsiranda energetiniame lygmenyje, o tik po to pasireiškia fiziniais simptomais. Visada geriau žinoti iš anksto ir pasinaudoti paprastomis sveikatingumo priemonėmis atstatyti energetinį organų balansą, negu laukti ligos.

Konsultantas paiškins ir patars, kaip organų enrgetiką atstatyti į normalią būseną, naudojant garso terapiją, aromaterapijos eterinius aliejus ir kitas sveikatingumo priemones.

Pasinaudokite šiuo BioBalsas metodu ir sužinosite daug naujo apie savo kūną. Sužinosite į ką reikia atkreipti dėmesį, kad išsaugotumėte sveiką kūną ir nelauktumėte kol problema pasirodys fiziniais simtomais. BioBalsas metodas- tai ankstyva energetinė kūno diagnostika, padedanti rasti naują gyvenimo etapą, etapą į sveikesnį gyvenimą, į rūpinimasi savo kūnų, kurį dažnai primirštame.

Pastaba. Prieš ateinant į konsultaciją iš balso, reikia bent valandą iki jos, nevalgyti, nieko negerti, nerūkyti, nenaudoti kramtomosios gumos, nevartoti vaistų ir papildų. 


Naujos prekės
Pakabukas mašinai, namams
€8,00 €15,00
Tarot of Dreams
€29,00
Pendulum And Magic Kit rinkinys
€24,00
Earth Power Oracle: An Atlas for the Soul
€27,90
Apatitas apyrankė
€16,80