Interviu


Ezoterinio centro AUM  interviu su astrologe-chirologe

Romualda Voveriene


    Romualda, kada susidomėjote chirologija, kas paskatino?
Dar mokykloje domėjausi įvairiais ezoteriniais mokslais. Buvo įdomu - kaip išmokti perskaityti žmogui skirtą likimą, kaip ir kur viskas užrašyta, kaip išmokti labiau "būti savo likimo kalviu". Stebėjau rankas, ieškojau žinių - kas jose užrašyta. Domėjausi astrologija, numerologija.

    Kodėl pradėjote gilintis ir į astrologiją, ar tai buvo kažkokia vidinė trauka, ar prie chirologijos žinių, kaip dedamoji dalis buvo reikalinga ir astrologija?
Nors baigiau ekonomikos studijas, dirbant ir bendraujant su žmonėmis, būdavo įdomu - kas lemia, kad vienam žmogui labiau sekasi, kitam gyvenime reikia daugiau pastangų. Buvo viskas įdomu.  Todėl mokytis chirologiją ir astrologiją kartu - buvo tarsi savaime suprantama, nes abiejų mokslų žinios labai papildė viena kitą, taip tiksliau ir greičiau galima rasti atsakymus į keliamus klausimus. Atsakymas tarsi patikrinamas iš chirologinės ir astrologinės pusės.
Nusprendus rimtai kibti į šiuos mokslus, mokytis pasirinkau pas tikrai profesionalias chirologijos ir astrologijos mokytojas. Tai yra mokslai, kuriuos reikia mokytis nuolat. Mokausi iki šiol: dalinuosi žiniomis, patirtimi, bendrauju su kitais astrologais ir chirologais.

    Ar gali žmogus rasti atsakymus į sudėtingus vidinius klausimus ir išeitį iš keblios situacijos chirologo ar astrologo pagalba?
Gali. Juk astrologas ar chirologas, mokėdamas perskaityti planetų ar delnų linijų "kalbą", gali  pamatyti - kur glūdi situacijos ar klausimo  esmė, ką konkrečiai "sufleruoja" Visatos jėgos. Juk tiek daug užrašyta  žmogaus horoskope, o taip pat asmeninėse "vizitinėse kortelėse" - t.y.delnuose!
Astrologas ar chirologas gali padėti sužinoti savo Gyvenimo kelią, sužinoti savo privalumus ir trūkumus, ir, būdami atviri sau, patys galime sėkmingai priimti teisingą sprendimą.
R.Voveriene
    Ar dažnai pati pasinaudojate chirologinėmis bei astrologinėmis žiniomis spręsdama savo gyvenimo sudėtingas situacijas?
Taip, sudėtingesnėmis situacijomis visada pasižiūriu, ką rodo žvaigždės, rankos linijos. Įdomu patikrinti likimą, pakreipti kai kuriuos įvykius sau norima linkme. Arba, po sudėtingesnės situacijos, kaip sakoma "mokslo reikalams" pasižiūriu - ką rodė žvaigždės, kas turėjo įtakos vienam ar kitam įvykiui.
Parengta 2012-01-15

Naujos prekės
Animal Voices
€25,00 €28,00
Augalų Taro (su kortomis)
€19,00
Smilkalinė su Pentagrama, žalvarinė
€12,00
Švytuoklė - liudytoja
€15,80
Švytuoklė
€14,90