Informacija
Pradžia
2018-10-15 18.00
Kaina
15 EUR 1 kartas
Vieta
Kęstučio g. 83
Trukmė
2val.
Kontaktai
+370 686 52078


  • Sąmoningo kvėpavimo pagrindai (15 užsiėmimų ciklas )
  • Sąmoningo kvėpavimo sesijos, įgūdžiai ir praktika
  • Nuorodos individualiam praktikavimui ir įgūdžiams lavinti, praktika


Lina Kizevičienė AUM, sąmoningo kvėpavimo mokytoja, veda sąmoningo kvėpavimo užsiėmimus grupėse ir individualias sesijas.

Užsiėmimai grupėse vyksta kas antrą pirmadienį nuo 18 val. 


  •  " Praktikuodama Sąmoningą Kvėpavimą atradau patį svarbiausią kelią - kelią į save.  Neįtikėtina Dievo dovana duota žmogui. Man tai esminis atradimas, kuris pakeitė ir vis dar stipriai tebekeičia mane, veda į  priekį, rodo kelią, kuriuo einu, žingsnis po žingsnio leidžia vis plačiau atsiverti gyvenimui ir jo nešamoms galimybėms.
  • Išgyvenau savo pačios gimimo momentą, kuris leido išlaisvinti visą gyvenimą nešiotą nesąmoningą, nesuprastą jausmą, ši patirtis suteikė galimybę pakeisti savo gyvenimo sąlygas. Gimimo traumos išgyvenimas žmogui lemia visą tolesnį jo gyvenimą, keičia jo šakninius įsitikinimus, atsako į klausimą – Koks esu tikrasis Aš? Tai yra „sukrečianti“ ir atverianti žmogų dvasinė praktika, perkeičianti jį pačiuose giliausiuose pasąmonės sluoksniuose.
  •  Kai aš turėjau savo pirmą Sąmoningo Kvėpavimo sesiją, patyriau atsivėrimą...visos baimės ir beprasmės vidinės  kovos išnyko, prarado savo jėgą, tylos, paprastumo ir meilės vandenyne. Tas išgyvenimas buvo nepakartojamas. Jis man leido pažinti paprastumo stebuklą. Tada suvokiau, kad išoriniai ieškojimai beprasmiški, viskas slypi žmogaus viduje." /Lina/
  • "Tai yra psichofizinė Amžinosios Būties patirtis, kai įkvėpimas ir iškvėpimas yra sujungiami kvėpuojant atsipalaidavus, intuityviai pasirenkant ritmą, kol vidinis kvėpavimas, kuris yra kvėpavimo dvasia ir šaltinis, susijungia su oru, su išoriniu kvėpavimu. Kai įkvėpimas ir iškvėpimas sujungiami, kūne aktyvuojasi vibracijos pojūtis, kuris stiprėja tol, kol visas kūnas pasineria į Dieviškosios energijos tėkmę. Ši energija teka per nervų ir cirkuliacinę sistemas, išvalydamos psichikos nešvarumus, įtampą ir ligas iš kūno ir proto. Vibracijoms atslūgus, baigiasi ciklas, po kurio apima ramybė."/L.Orras/


"Šiandienos, Linos vedamos kvėpavimo sesijos metu, pamačiau ir patyriau koks gylis ir plotis gali būti mano viduje kai tiesiog būnu ir leidžiu vykti dalykams. Jaučiuosi kaip pabuvojusi kalno viršūnėje, kur viskas taip gerai matosi, kiekvienas takelis, praėjimas per situacijas, kuriose esu stabtelėjusi, neišsprendusi iki galo.

Pabuvojus tokioje erdvėje keičiasi savijauta, supratimas ir sąmoningumas. Labai dėkinga." /Asta/

Informacija ir registracija telefonu: +370-686-52078, +370-686-11507
El.paštas: aum@ezoterika.lt

AUM "Vidinio mokslo ir gerovės" studijų programa


Naujos prekės
Meilės burtai
€3,98 €5,50
Сумерки. Тайна. Таро. Узнай ответы...
€24,00
Segtukas plaukams "Vienaragis"
€24,00
Bianco Nero Tarot
€27,00
Рука в руке. Кинестетическая...
€9,00