< Grįžti į sąrašą

Akvamarino apyrankė (8 mm)
Natūralus akmuo

16,90

Pirkti


Akvamarino kristalas rezonuoja su raminančia vandednyno energija, padėdamas susijungti su natūralia vandens stichijos energija ir dvasia. Akvamarinas yra vertinamas kaip jaunystės ir amžinos laimės simbolis.

Akvamarinas padeda išvalyti protą ir subalansuoti emocijas. Jis apsupa raminančia energija, kuri padeda sukurti pusiausvyrą asmeniniame gyvenime. Akvamarinas naramina pernelyg aktyvų protą, todėl jis idealiai tinka stresui mažinti ir meditacijai. 

Akvamarino kristalai taip pat gali būti naudojami gyvenime siekiant geros sveikatos, sėkmės ir meilės. Jie padeda suderinti visas čakras ir energijos centrus, sustiprina jūsų aurą ir žodinę išraišką. Akvamarinas suteikia drąsos ir vidinės jėgos, kas gali padėti atsikratyti bet kokių senų, emocinių problemų, ypač tų, kurios trukdo judėti į priekį. Gydomosios akvamarino savybės padeda atsikratyti pyktčio ir eiti link teigiamų pokyčių savo gyvenime.

Naudojimo instrukcija: dėvėkite apyrankę ant bet kurio riešo. Tris kartus garsiai pasakykite savo intenciją. Dienos metu, kiekvieną kartą pamatę apyrankę ant savo riešo prisiminkite savo intenciją. Prieš einant miegoti apyrankę nusiimkite ir padėkite ant selenito, kad ją išvalytumėte.

Zodiako ženklas: Dvyniai, Vandenis, Žuvys.

Čakra: Gerklės.


Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Artimiausi renginiai:
Peržiūrėtos prekės
Akvamarino apyrankė (8 mm)
€16,90