< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime, tačiau numatome ją neužilgo gauti.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Arbatmedžio eterinis aliejus natūralus 10ml
Ancient Wisdom

4,50

Lotyniškas pavadinimas: Melaleuca Alternifolia.
Augalo dalis: lapai ir šakelės 
Kilmės šalis: Australija.
Išgavimo metodas: distiliavimas garais.

Ankstyvaisiais laikais, arbatmedžio lapai buvo naudojami arbatos gaminime, iš čia ir kilo toks pavadinimas. Arbatmedžio aliejus, tai koncentruotas skystas junginys distiliuojant garais išgautas iš Melaleuca Alternifolia medžio, kurio gimtoji šalis yra Naujasis Pietų Velsas Australijoje.

Arbatmedis plačiai naudojamas šiuolaikinėje asmeninės higienos priežiūros prekių industrijoje ir vaistų gaminime. Taip yra, nes arbatmedžio aliejus,dėl savo sudedamųjų dalių vadinamų terpenoidais, turi vertingų antiseptinių ir antigrybelinių savybių. Naudojant arbatmedį maudantis vonioje, tai padės kontroliuojant bakterijų kiekį.

Arbatmedis dėl savo gydomųjų savybių Rytų Australijoje yra vertinamas nuo senų laikų. Australijos aborigenai šimtais metų naudojo trintus arbatmedžio lapus gydant žaizdas, nudegimus, opas ir įvairias infekcijas. Taip pat kvėpuodavo trintais lapais taip palengvindami kosėjimą ir peršalimo simptomus. Iš arbatmedžio gamino arbatą, kuri palengvindamo gerklės skausmą. Europoje arbatmedis buvo pradėtas naudoti tik 1920 - 1930-ais metais. 

Šis aliejus skirtas tik išoriniam naudojimui. Tinkamas tik suaugusiųjų naudojimui. Laikykite vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite, jei laukiatės ar maitinate krūtimi.

Naujos prekės
Petersitas
€19,00
Талисманы. Коррекция кармы
€7,00
Хорар, илКак получить быстрый...
€29,00
Таро Космического племени
€22,88
Tarot of the Cat People
€32,00