< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime, tačiau numatome ją neužilgo gauti.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Eukalipto eterinis aliejus natūralus 10ml
Ancient Wisdom

3,50

Lotyniškas pavadinimas: Eucalyptus Globulus.
Augalo dalis: lapai ir šakelės.
Kilmės šalis: Kinija
Išgavimo metodas: distiliavimas garais.

Eukalipto eterinis aliejus, tai koncentruotas skystis su lakiaisiais aromatiniais junginiais išgautais iš Eucalyptus Globulus medžio. Teigiama, kad eukalipto aliejus yra antibakterinis, dezinfekcinis ir analgetikas. Jis naudojamas palengvinti kosėjimą, peršalimo simptomus ir kitas kvėpavimo takų problemas. Eukaliptas ramina raumenų ir sąnarių skausmus, spartina žaizdų, nudegimų, opų ir vabzdžių įkandimų gyjimą.

Aromaterapijoje eukaliptas naudojamas kaip aktyvumo, gyvybingumo ir energijos skatintojas.

Turint kvėpavimo takų problemų, rekomenduojama, užlašinus porą lašiukų ant kokio nors audinio, jį pusę minutės įkvėpti per burną, o iškvėpti per nosį. Eukalipto aliejų galima naudoti tiesiogiai ant žaizdų, išbėrimų ir vabzdžių įkandimų. Jei tiesiog norite atsigaivinti ir atgauti jėgas, į vonią įlašinkite porą lašiukų ir mėgaukitės. Norėdama palengvinti kojų skausmus, į vonelę įlašinkite 4-5 lašiukus. Naudojant su kvapų difuzorium sumažinsite mikrobų ir bakterijų kiekį ore.

Eukalipto aliejus skirtas tik išoriniam naudojimui. Naudojant sveikatos gerinimo tikslais, būtinai pasitarkite su gydytoju.
Naujos prekės
Senėjimas
€3,00
Praktinė Magija
€7,00
Mystical Cats Tarot
€35,00
Синастрическая астрология. Резонансы
€9,00
Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas
€5,40