< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Ylang Ylang (kvapioji kananga) eterinis aliejus natūralus 10ml
Ancient Wisdom

12,00 €13,50

Lotyniškas pavadinimas: Cananga Odorata.
Augalo dalis: žiedai.
Kilmės šalis: Komorai.
Išgavimo metodas: distiliavimas garais.

Ylang ylang - tai medis, kilęs iš tolimųjų Rytų (Indonezija, Filipinai ir Malaizija). Jo žiedai yra geltonos spalvos ir labai aromatingi. Šio eterinio aliejaus produkcija yra didelių mąstų, nes Ylang Ylang aromatas yra labai vertinamas kvepalų ir kosmetikos industrijose. O pastaruoju metu pradėtas naudoti ir maisto pramonėje. 

Pagal mokslą, ylang ylang eterinis aliejus veikia kaip proto stimuliatorius. O, aromaterapijoje, priešingai, ylang ylang yra laikomas vienu efektyviausių kvapų norint atpalaiduoti tiek protą tiek kūną. Užtenka pakvėpuoti šio aliejaus norint sumažinti kraujo spaudimą. Ylang ylang naudojamas mažinti stresą, depresiją, šoką ar nerimą. Naudojamsa kaip plaukų tonikas subalansuoja aliejų gamybą. 

Išvertus iš malajų kalbos, ylang ylang reiškia "gėlių gėlė" ir buvo laikomas afrodiziaku ir atpalaiduojančiu kvapu. Todėl Indonezijoje šio medžio žiedai buvo beriami ant naujavedžių lovos. Musulmonės degindavo šį aliejų haremuose dėl jo malonaus ir atpalaiduojančio kvapo. Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Daugiau prekių iš "Eteriniai aliejai":
Naujos prekės
Sapnų gaudyklė - Raganų katinas
€4,90
Saulės akmuo
€4,00
Pentagrama
€5,00
Magiška užrašų knygutė (vidutinio d.)
€16,00
Čakrų žvakė - energetinio lauko valymui ir apsaugai
€12,00