< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime, tačiau numatome ją neužilgo gauti.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Skarabėjus
Narsai, sėkmei ir apsaugai

21,00

  

  Labiausiai paplitęs senovės Egipte, kaip šventas simbolis ir amuletas, buvo Skarabėjaus vabalas. Milijonai įvairių amuletų ir antspaudų Egipte buvo sukurti pagerbiant būtent šį vabalą. Ypač dažnai aptinkama yra išlikusių piešinių vaizduojančių skarabėjaus vabalą dangumi ridenantį saulę.

          Jis išgarsėjo dėl savo unikalaus dauginimosi būdo, kuris buvo siejamas su saule. Senovės egiptiečiai tikėjo, kad spontaniškas Skarabėjų išsiritimas ir išėjimas į pasaulį yra šventas atgimimas. Vabzdys buvo garbinamas kaip saulės dievas Khepri, kuris dažnai buvo piešiamas kaip žmogaus kūną su skarabėjaus vabalu vietoj galvos turintis šventasis. Senovės Egipte ypač svarbiomis buvo laikomos laidojimo apeigos ir labai svarbi šio kulto dalis buvo būtent skarabėjus. Šio vabalo formos buvo išpjaunamos iš kokio nors akmens, dažniausiai žalios spalvos, ir dedamos ant mirusiojo krūtinės ar širdies. Dažnai jie vadinami „širdies skarabėjais“ ir vienas tokių buvo rastas ir faraono Tutanchamono kape. Šių amuletų tikslas buvo užtikrinti, kad stojus prieš teismą, žmogaus neišduotų jo paties širdis ir jis galėtų patekti į amžinąją karalystę.

          Skarabėjaus vabalas Senovės Egipte buvo naudojamas tiek turtingų tiek vargšų kaip sėkmę nešantis amuletas. Egiptiečiai šį simbolį inkorporuodavo visur: apyrankėse, žieduose, pakabukuose, nes tikėjo, kad jisai savyje talpina labai stiprias magiškas ir religines savybes. Kad užtikrinti amuleto veiksmingumą, jo dėvėtojo vardas būdavo išgraviruojamas iš vidinės amuleto pusės. Tikima, kad toks amuletas atneša viltį, gyvenimo transformaciją ir atsinaujinimą.

         Tačiau viena pagrindinių skarabėjaus amuleto funkcijų yra transformacija: fizinės dvasios transformacija į nefizinę, transformacija nežinios ir pasimetimo į gilią išmintį ir žinojimą. Šiame simbolyje slypi ir nemirtingumo dovana, ne fizinio kūno, bet dvasinio kūno ir pasaulio. Amuletas savo savybes talpina ne savo formoje, o energijoje. Žmogus, pilnas nemirtingumo ir transformacijos energijos, nebijo mirties. Kadangi baimė yra vienas pagrindinių faktorių užkertančių kelią siekiant didelių tikslų ir idealų, tie, kurie nebebijo gali kurti savo istoriją tokią, kokios jie nori. Išmintis slypinti šiame amulete atlieka visą magiją, o pats amuletas yra tik indas jai patalpinti.

  Šventas Egipto saulės Dievų simbolis aprūpina savo dėvėtoją Saulės Dievų apsauga ir suteikia kūrybinės gyvenimiškos energijos.

Išmatavimai (cm): 2 x 3Naujos prekės
Petersitas
€19,00
Талисманы. Коррекция кармы
€7,00
Таро Космического племени
€22,88
Tarot of the Cat People
€32,00
Оракул мадам Ленорман. Система...
€9,90