< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Šungito kubas
5 x 5 (cm)

24,90

Pirkti


Šungito kubeliai yra stabilizuojančios energijos įsikūnijimas. Šungito akmuo ne tik pats savaime yra balansuojanti jėga, bet ir supjaustytas į tobulai simetriško kubo formą įgauna visiškai naują įžeminimo lygį. Kai leidžiame, kad mūsų protą prislėgtų stresas, nerimas ir neigiamos mintys, pradedame jaustis apsunkę, tarsi negalėtume tvirtai laikytis ant žemės. Šungitas išvalo protą ir kūną nuo visų neigiamų įtakų, kad galėtumėte pasiekti proto, kūno ir dvasios ramybę.

Šungitas yra gyvybinės energijos akmuo, todėl puikiai tinka namuose, biure ar bet kurioje kitoje aplinkoje, kurioje praleidžiate daug laiko. Jis sugeria ir neutralizuoja žalingą techninių prietaisų skleidžiamų elektromagnetinių laukų poveikį ir bet kokią kitą neigiamą ar žalingą energiją, kuri trikdo energetinę pusiausvyrą. Šungito kubeliai rezonuoja su Žemės energija ir pirmąja šaknų čakra, kad paskatintų jus imtis ryžtingų veiksmų. Šungitas sugeria neigiamą energiją, pašalina ją iš jūsų erdvės ir užtikrina, kad jūsų aplinka išliktų švari ir išvalyta. Jis padeda stresą ir neigiamas emocijas pakeisti teigiama energija, kartu išlaikydamas jus įžemintus ir apsaugotus.

Naudojimo instrukcija: kubelį pastatykite tose vietose, kur praleidžiate daug laiko (prie lovos, ant rašomojo stalo darbe, meditacinėje erdvėje ir pan.). 

Čakra: Šaknies.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Tinklaraštis
Kristalų tinklelių gidas pradedantiesiems
Ezoterinis Centras AUM

Skaityti
Įžanga į kristalų pasaulį
8 kristalai pradedantiesiems

Skaityti
Daugiau prekių iš "Šungitas"
Peržiūrėtos prekės
Šungito kubas
€24,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish