< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Labradorito plokštelė
1 vnt.

5,90

Labradoritas – mineralas, nepanašus į jokį kitą. Savo pavadinimą įgavęs nuo vietovės – Labradoro pusiasalio Kanadoje – kurioje yra aptinkamas dažniausiai, tačiau jo variacijos randamos ir Suomijoje, Madagasakre, Meksikoje ir net kai kuriuose meteorituose. Šio mineralo grožis dažnai lieka nepastebėtas, kai į jį žiūrima ne iš tos perspektyvos. Iš pradžių labradoritas gali pasirodyti kaip pilkas, tamsus, nuobodus akmuo, tačiau ši nuomonė pasikeis, kai tik bus pastebėtas nuostabių spalvų žaismas jo paviršiuje. Tai dažniausiai būna mėlyni, violetiniai, geltoni, oranžiniai ir žali atspalviai, o retuose egzemplioriuose - visos šios spalvos aptinkamos vienoje mineralo dalyje.   

Metafizinės savybės 
Mistikų laikomas transformacijos ir magijos akmeniu. Manoma, kad jis švarina, balansuoja ir saugo aurą. Labradorito tikslas yra aprūpinti žmogų įžvalgumu ir supratimu, ko jis nori savo paties gyvenime. Metafizikoje labradoritas yra naudojamas sapnų atgaminimui ir jų panaudojimui kasdieniame gyvenime. Jis taip pat ženkliai sumažina stresą ir nerimo jausmą. Sustiprina tokias savybes kaip intuicija, ezoterinė išmintis, padeda spręsti pasąmonines problemas ir praskaidrina protą. 

Gydančios savybės
Labai veiksmingas sprendžiant  kaulų, stuburo ir sąnarių problemas. Psichologiškai, labradoritas turi raminantį ir harmonizuojantį efektą, todėl padeda žmonėms, linkusiems greitai supykti. Pagerina intuiciją ir padeda įžvelgti kuriuo keliu gyvenime eiti.
Norint, kad labradoritas turėtų poveikį, jis visada turėtų būti šalia žmogaus: ar kaip papuošalas ar drūzelė jūsų kišenėje, ar po kilimėliu prie Jūsų namų slenksčio. 

Rinkitės labradoritą, jeigu per pasąmonės šešėlius norite įnešti šviesos ir aiškumo į savo gyvenimą.

Išmatavimai: ~ 6 x 3 (cm).
Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Naujos prekės
Pažintis su meditacija
€47,00
Irėmintas rožinio kvarco pakabukas
€4,90
Witch Crystals: Casting Stones for Divination and Magic
€24,00
The Medieval Scapini Tarot
€27,00
Nefertari's Tarot
€42,00