< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Lavos ir ametisto apyrankė
0.6 (cm)

11,90

Į krepšelį


Ametistas - galingas violetinės spalvos kristalas pasižymi taikia, tačiau apsaugine vibracija. Jis transformuoja neigiamą energiją į teigiamą ir grąžina ją atgal į visatą. Ametistas mažina įtampą ir ramina išsibarsčiusias mintis. Jis stimuliuoja protą, gerina atmintį ir susikaupimą, gerina bendravimą ir stiprina kūrybiškumą.

Nešiojant ametistą meditacijos metu, jis suteikia gilų supratimą ir dvasinę įžvalgą. ametistas gerina motyvaciją ir skatina emocinę pusiausvyrą. Ametistas nuramina ir sujungia mus su aukštesniu sąmonės lygmeniu. Šis kristalas mažina neigiamą energiją, pavyzdžiui, baimę, pyktį, sielvartą, stresą ir nerimą. Ametistas gilina ryšį su savimi ir kitais.

Lavos akmuo gaunamas iš mūsų Žemės branduolio. Šie akmenys pasižymi intensyviomis energetinėmis vibracijomis, kurios padeda išlaikyti pagrindą ir pasiruošti emociniams pokyčiams. Jis veda jūsų sielą per pabaigos ir naujos pradžios procesą. Lavos akmuo suteikia drąsos ir stiprybės atgimimui ir atsinaujinimui.

Lavos akmuo naudingas žmonėms, kurie jaučiasi įbauginti, drovūs ar silpni. Jis įžiebia ugnį jūsų sieloje ir skatina manifestuoti tikslus. Taip pat šis akmuo naudingas žmonėms, kurių viduje yra "per daug" ugnies. Jis suteikia pusiausvyrą tiems, kurie "greitai veikia", leisdamas ugniai atvėsti prieš ją išreiškiant.

Karoliukų išmatavimai: 0.6 (cm).
Riešo apimtis: 16 (cm).

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Lavos ir ametisto apyrankė
€11,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish