< Grįžti į sąrašą

Natūralaus amazonito pakabukas
-

7,90

Pirkti


Įtempkite savo žandikaulį. Stipriai suspauskite kumščius. Įtempkite kiekvieną savo kūno raumenį. Dabar įsivaizduokite, kad išliksite tokie įsitempę dienomis, savaitėmis ar net mėnesiais. Kai esame pilni nerimo,  streso ir bandome viską griežtai kontroliuoti - kenčiame vietoj to, kad mėgautumėmės gyvenimu.

Ši amazonito apyrankė primena, jog reikia reguliariai atsikvėpti, būti momente ir paleisti tą griežtą kontrolę, kad į gyvenimą galėtų įžengti ramybės ir džiaugsmo jausmas. Amazonitas ištraukia jus iš įtemptos ar užblokuotos nuotaikos ir verčia jus siekti to, kas daro jus laimingus. 

Amazonito apyrankė ypač naudinga tiems, kurių širdies energija yra suvaržyta dėl skaudžios patirties. Jis turi į priekį judančią energiją, kuri skatina jus ieškoti naujų džiaugsmų ir nustoti žvalgytis atgal į senas nuoskaudas.

Naudojimo instrukcija: dėvėkite pakabuką ant kaklo, kad gautumėte jo energiją. Garsiai tris kartus ištarkite savo intenciją. Dienos metu kiekvieną kartą pajutę kristalą ant savo kaklo, prisiminkite savo intenciją. Prieš einant miegoti pakabuką padėkite ant selenito kristalo, kad jį išvalytumėte.

Zodiako ženklas: Mergelė, Avinas, Liūtas, Skorpionas.

Čakra: Širdies.

Tai yra natūralūs akmenys, todėl kiekvienas yra unikalus ir gali turėti smulkių doubučių, intarpų - tai yra jų natūralaus grožio dalis. 


Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Natūralaus amazonito pakabukas
€7,90