< Grįžti į sąrašą

Ši prekė parduodama individualaus pardavėjo. Dėl prekės įsigijimo susisiekite su pardavėju. AUM neatsako už šį prikimą ir prekės kokybę.

Pardavėjas: Linas
Kontaktinis tel.: 865679867
Miestas: VilniusNorite parduoti savo prekę?

Kinietiški masažo rutuliai


5,00

Akmeniniai kinietiški masažo rutuliai, tvirti, sunkūs, lietimui maloniai vėsūs.

Sveikatingumo kamuoliai, pagarsėję kaip viena iš “trijų Baodingo brangenybių”, atsirado imperatoriaus Ming dinastijos metais (1368-1644) ir yra tradicinis Kinijos produktas. Tai pora metalinių kamuolių, kurių viduje įtaisytos skambančios plokštelės. Vienas jų skamba aukštu tonu, kitas – žemu. Jie padeda stiprinant psichinę sveikatą bei šalinant ligas.

Veikimas: Pagal kinų mediciną delnu bei pirštais eina energetiniai kanalai, kuriais teka vitalinė energija. Išilgai šių kanalų išsidėstę akupunktūriniai taškai, susiję su vidaus organais – širdimi, kepenimis, blužnimi, plaučiais, inkstais, tulžies pūsle, skrandžiu, plonąja žarna ir t.t. Pirštais sukant kamuolius jie stimuliuoja akupunktūrinius taškus delne, tai gerina vitalinės energijos tekėjimą bei kraujo apytaką kūne. Tai padeda deblokuoti energetinius kanalus, harmonizuoti kraujotaką, didina raumenų tonusą, kaulų stiprumą, gali sureguliuoti padidėjusį kraujospūdį bei padėti išsigydyti įvairias chroniškas ligas. Praktikuojantis kasdien jūs galite palaikyti gerąatmintį, sumažinti nuovargį, stresus, turėti gerą miegą bei prailginti gyvenimą.

Naudojimas: Paimkite kamuolius į delną ir sulenkdami ir ištiesdami paeiliui pirštus pradėkite sukti kamuolis pagal laikrodžio rodyklę arba prieš. Taip praktikuojant išjudinami visi rankos sąnariai, taip pat lavinami dilbio raumenys. Galite praktikuotis abiem rankomis vienu metu, taip pat dėlįvairovės galite į delną imti tris ar keturis kamuolis.

Laikymas: Kamuoliai laikomi sausi bei švarūs, taip pat reikėtų vengti smarkių smūgių.


Peržiūrėtos prekės
Kinietiški masažo rutuliai
€5,00