Avestos astrologijos mokykla

Mokyklą kuruoja ir užsiėmimus veda astrologė Irina Machnach (Minskas).

Artimiausias birželio 28-30d.

Jeigu jus tikrai domina astrologija ir Jūs norite išmokti „skaityti žvaigždes“ – kviečiame į Pavelo Globos Avestos astrologijos mokomąjį kursą. Per metus septyni savaitgaliai ( kas antrą mėn.) Šio kurso metu gausite tvirtus astrologinius pagrindus, pajusite dvasią ir tai, kad mes patys astrologijos pagalba galime pamatyti geriausius sprendimus ir visą laiką tobulėti ir augti.

Šiame kurse mes studijuosime:

Įstatymus, pagal kuriuos evoliucionuoja mūsų pasaulis. Jie padeda ne tik rasti karmines įvairių mūsų ligų, problemų priežastis, bet ir leidžia mums rasti išeitį iš, atrodytų, neišsprendžiamų situacijų „be išeities“, suprasti dėl ko likimas mus baudžia, kodėl mes kartais jaučiamės nesuprasti ir nesuprantantys.

Likimo bangos

Viskas mūsų gyvenime remiasi į bangų principus. Širdies plakimas, kvėpavimas, šviesa, garsas, saulės patekėjimas ir saulėlydis ir daugelis kitų dalykų. Astrologijoje yra kryptis, kuri nagrinėja bangų įtaką ir poveikį žmogaus energetiniams procesams. Pavelas Globa pavadino tai "Likimo bangos". Jos nurodo į mūsų aktyvius ir pasyvius periodus, kai žinodami, galime teisingai naudotis mums duotomis galimybėmis - kada "mėtyti akmenis ir kada juos "rinkti".

Naudojantis planetų ciklais galima pasirinkti geriausiai tinkamą laiką savo vidinių procesų harmonizavimui, imuniteto gerinimui, sveikatos stiprinimui. Per juos galime pamatyti savo energijos kritimus ir kilimus.

Likimo bangos - tai ne panacėja nuo visų nelaimių, todėl, kad karmos dėsnių niekas dar nepanaikino. Tai puiki galimybė produktyviai išnaudoti laiką. Kartais trūksta visai nedaug, kad suprastume kas mumyse vyksta ir gauti atsakymus iš vidaus. Planetų cikliškumas tai padeda suvokti ir atskleisti.

Baigus mokyklą išduodami sertifikatai.

Studijų lygiai ir programa

LygisSritys, kvalifikacijosSertifikatas
I kursas (užsiėmimai vyks kas antrą mėnesį, pirmą mėn. savaitgalį.)1. Kosmogenezis. Pagrindinis zoroastrizmo mitas. Astrologijos istorija. Pagrindiniai mūsų tobulėjimo dėsniai. 2. Zodiako sandaros principai. 3-6. Dangaus konstitucijos dėsniai (DKD) visuose Zodiako ženkluose 7. Planetos — problemų indikatoriai. Saulė ir Mėnulis.


Astrologas - praktikas

II kursas8. Minorinės planetos. Merkurijus, Venera, Marsas. 9. Faetono misterija. Jupiteris, Saturnas. 10. Tolimiausios planetos. Uranas, Neptūnas, Plutonas, Prozerpinas, Chironas. 11. Fiktyvios planetos — žmogaus evoliucinės programos rodikliai. Baltasis ir juodasis mėnulis, mėnulio mazgai. 12. Kosmogramos branduolys. Karminis statusas. Zoroastro žiedas. Nuliniai kosmogramos ženkliai, veidrodžių koridorius. 13. Planetų fazės (etapai). 14. Rytų ir Vakarų planetos. 15. Pasaulio planetų vaizdas. 16. Ypatinga planetų padėtis. Abode, tremtis, išaukštinimas, kritimas, sakraliniai valdovai. 17. Planetos zodiako ženkluose.


Astrologas

III kursas18-19. Zodiako laipsniai. Apie laipsnius. Laipsnio numerologija. Valdovų grandinės. 20. Planetų eiliškumas 21-22. Aspektai, jų svarba. 23-24. Aspektų konfigūracijos. 25. Kalendoriniai ciklai. 26. Viršutinis Zodiakas 27-28. Kosmogramos traktavimas. Praktinis kosmogramos nagrinėjimas ir traktavimas.


Astrologijos meistras

Grand master10 metų stažas praktikuojant, dėstant ir dirbant Astrologijos srityjeAukščiausio lygio meistro vardas įgaunamas nepriekaištingo savo srities profesionalumo, praktikos ir viso gyvenimo rezultatų pasekoje.

Programa gali keistis.

Informacija ir registracija telefonu: +370-686-52078, +370-686-11507

El.paštas: aum@ezoterika.lt

Irina Machnach

Irina Machnach - Astrologijos meistrė


Mokyklą kuruoja ir užsiėmimus veda astrologijos meistrė Irina Machnach (Minskas).

Baigusi Baltarusijos valstybinį universitetą, branduolinę fiziką. Avestos astrologija užsiima nuo 1990 m. Nuo 1996 m. dėsto astrologiją P.Globos astrologijos mokyklose Baltarusijoje ir Ukrainoje, veda astrologinius seminarus įvairiuose Baltarusijos ir Rusijos miestuose. Yra P.Globos mokinė, dalies P.Globos knygų redaktorė. Veda televizijos astrologines laidas.

Jūsų atsiliepimai