Renginiai

Veda 
taro meistrė, mokslininkė, psichologė, 
knygos «Симболон. Ступени к гармонии» autorė. 
Nina Frolova 

Symbolon Oracle

2019 m.  kovo 15 d. (V) 18:00 val. -21.30 val.
 kovo 16 d. 10:00 val. -17.30 val.
 kovo 17 d. 11:00 val. -18 val.
Iš viso 18 val. 

Išduodami baigimo sertifikatai.Kursas skirtas vienos originaliausių ir gražiausių šiuolaikinių taro kortų kaladžių – Symbolon (autoriai: Peter Orban, Ingrid Zinnel, Thea Weller) analizei. Šios kortos praveria duris į paslaptingą mūsų pasąmonės pasaulį. Pasakų personažų ir senovinių mitų kalba padeda pažvelgti į pačias tamsiausias ir sunkiausiai pasiekiamas sielos kerteles.

Symbolon kaladė sukurta panaudojant pagrindinius astrologinius simbolius. Jos siūlomos planetų, ženklų ir jų kombinacijų vaizdinės traktuotės bus įdomios tiek pradedantiems, tiek ir labiau patyrusiems astrologams, nes siūlo naują, gilesnį požiūrį. O tuos, kurie iš viso nesusipažinę su astrologija, šios kortos išmokys ne tik atlikti gilią asmenybės analizę ir pranašavimus, bet ir suprasti astrologijos kalbą, be kurios neįmanoma studijuoti nei vieno okultinio mokymo.Symbolon – tai prisiminimų orakulas, kuris padeda mums pasiekti giliai pasąmonėje nustumtus ir paslėptus įvykius ar būsenas. Dirbdami su šiomis kortomis galime įsisąmoninti problemą ir suprasti, kaip ją spręsti.

Symbolon orakulas sėkmingai naudojamas prognozavimui įvairiais mūsų gyvenimo klausimais. Bet didžiausias šios kaladės privalumas yra tai,  kad ji labai patogi aiškinantis sudėtingas šeimos ir karmines problemas. Taip pat Symbolon kaladę galima naudoti vedant individualias konsteliacijas pagal B. Helingerio metodą.


Visa informacija telefonu 8-686-52078
Būtina išankstinė registracija
18 val. kurso kaina 250 Eur


Naujos prekės
Great Spirit
€13,40
Astrological Oracle Cards
€19,00 €24,00
Motherpeace
€34,00
Reiki Harmony
€18,00
Buddha Wisdom, Shakti Power
€28,00