Symbolon Oracle

Nina Frolova

Pradžia 2019-03-15 18 val.

Užsiėmimų tvarkaraštis

kovo 15 d. (V) 18 - 21:30 val.
kovo 16 d. (VI)10 - 17:30 val.
kovo 17 d. (VII)11 - 18 val.

Kursas skirtas vienos originaliausių ir gražiausių šiuolaikinių taro kortų kaladžių – Symbolon (autoriai: Peter Orban, Ingrid Zinnel, Thea Weller) analizei. Šios kortos praveria duris į paslaptingą mūsų pasąmonės pasaulį. Pasakų personažų ir senovinių mitų kalba padeda pažvelgti į pačias tamsiausias ir sunkiausiai pasiekiamas sielos kerteles.

Symbolon kaladė sukurta panaudojant pagrindinius astrologinius simbolius. Jos siūlomos planetų, ženklų ir jų kombinacijų vaizdinės traktuotės bus įdomios tiek pradedantiems, tiek ir labiau patyrusiems astrologams, nes siūlo naują, gilesnį požiūrį. O tuos, kurie iš viso nesusipažinę su astrologija, šios kortos išmokys ne tik atlikti gilią asmenybės analizę ir pranašavimus, bet ir suprasti astrologijos kalbą, be kurios neįmanoma studijuoti nei vieno okultinio mokymo.

Symbolon – tai prisiminimų orakulas, kuris padeda mums pasiekti giliai pasąmonėje nustumtus ir paslėptus įvykius ar būsenas. Dirbdami su šiomis kortomis galime įsisąmoninti problemą ir suprasti, kaip ją spręsti.

Symbolon orakulas sėkmingai naudojamas prognozavimui įvairiais mūsų gyvenimo klausimais. Bet didžiausias šios kaladės privalumas yra tai, kad ji labai patogi aiškinantis sudėtingas šeimos ir karmines problemas. Taip pat Symbolon kaladę galima naudoti vedant individualias konsteliacijas pagal B. Helingerio metodą.


Išduodami baigimo sertifikatai.

"Pasitikėti savo intuicija. Pasitikėti savo širdimi. Galima išbandyti daugelį skirtingų metodikų, praktikų – ir naudinga yra jas išbandyti. Svarbiausia nebijoti – jeigu jau pradėjai ką nors praktikuoti, tai nebijok, eik tolyn – širdis pasakys." - Nina Frolova, interviu Ezoteriniame centre AUM

Nina Frolova - Taro meistrė

Veda Nina Frolova - Taro meistrė, psichologė, konsteliacijų specialistė, knygos "Симболон. Ступени к гармонии" /Symbolon - laiptai į harmoniją/ autorė. Nuo 2000 metų Maskvos TARO klubo narė, dėstytoja. Konsultuoja, veda seminarus, praktikumus. Būdama Reiki meistrė-mokytoja, inicijuoja į Reiki.

Plačiau skaitykite čia.
Nina Frolova

Visa informacija telefonu 8-686-52078

Būtina išankstinė registracija

18 val. kurso kaina 190 Eur

Šiuo metu galima įsigyti

SANDĖLYJE NĖRA
Symbolon
38,00

Susiję renginiai

Vyksta Ezoteriniame centre "Aum"


Atvykstantiems iš toliau užsakome netoliese esantį viešbutį palankia kaina.

Informacija telefonu 8-686-52078