Renginiai


Meditacijos mokykla / Meditacinė paskaita, seminaras ir kursas              

Rojus – medicina kūnui ir meditacija sielai


Meditacinė paskaita: 2019 m. sausio 25 d. (V) 18.30-20.00 val.

Praktinis seminaras: 2019 m. sausio 25 d. (V) 20.00-22.30 val.

Kursas: 2019 m. sausio 25-27 d. (V-VII); pradžia V 18:30 val. (įeina paskaita ir seminaras)

Meditacijos centro Ojas Zenhole, Pavasario g. 21d, Vilnius.

Veda meditacijos meistras Prembuda ir meditacijos mokytoja Šaida.

 


Mes gimstame ir pamatome, kad sveikata, pamatinis mūsų turtas ir laimė 
gimsta, kai siela su kūnu ir protu veikia darniai. Kaip praeiti visą gyvenimą darniai? – sudėtinga, bet įkvepianti mūsų užduotis ir galimybė.

Pirma, geriausiai darna išlieka ir toliau kuriasi, jei judame, maitinamės ir elgiamės pagal penkis pojūčius ir šeštą – iš vidaus. Kiti gali, bet tik padėti išskleisti mūsų potenciją. Vėliau vis giliau įneriant į kūną ir pasaulį, augimui, sveikatai ir darnai reikia specialaus dėmesio ir meditacijos.

Dėl mokslo ir medicinos pažangos, iš kūno pusės beveik viskas pagydoma, bet kita sveikatos ir laimės pusė ateina iš vidaus ir sukuriama tik per meditaciją ir jos taikymą gyvenime.

Virš 20 metų patirtis ir statistika rodo, kad medituojant subalansuotai, tinkamai ir tinkamas dinamines bei statines meditacijas, medituotojai Oje serga virš 10 kartų rečiau ir trumpiau nei nemedituojantys – mažiau nei vieną dieną per metus, nes pašalinamos ligų priežastys ir kuriama sveikata bei laimė – rojus Žemėje.

Svarbiausia sveikatai yra kūno, proto ir sielos atpalaidavimas, maistas, higiena ir po to juos suderinantys judesiai, elgesys bei veika. Darna savyje ir su pasauliu – rojus Žemėje, gimsta ir kuriasi tik su meditacija – kai nepaprastai jautrūs ir subalansuoti veiksmai ateina iš sąmonės, kuo mažiau trukdant emocijoms, mintims, stereotipams ir pan.

Paskaitoje, seminare ir kurse – kūno, proto ir sielos bei jų darnos logika ir dėsniai, individualios ir bendros peržiūros, praktikos, masažai, žaidimai ir dalijimasis, įžvalgos ir meditacijos.
Aktualiausias problemas sprendžia ir vienas kursas, bet visas puses ugdo tik visas meditacinių kursų ciklas.

Galima dalyvauti tik paskaitoje, joje ir seminare (V) ar seminare ir visame kurse.


Naujokai gali įsijungti į bet kurį Meditacijos mokyklos praktikumą. Prisistatymui ir susipažinimui su meditacinėmis taisyklėmis ir dėsniais atvykti prieš 15-30 min., apsirengus lengva higieniška apranga, turėti asmens dokumentą, kilimėlį. Meditacinis dalyvio indėlis paskaitai - 15 eur, seminaras - 15 eur, paskaita+seminaras 25 eur, visas kursas (su paskaita ir seminaru) 110 EUR.

Informacija telefonu 8-686-52078


Plačiau apie meditaciją galite rasti Meditacijos centre Ojas ir jo tinklapyje www.ojasmc.eu

Meditacijos mokykla: turinys ir kursai

Naujos prekės
Lazurito žiedas
€21,00
Lazurito apyrankė
€39,00
Healing Light Lenormand
€28,00
Vaikų įkaitai
€12,10
Apie mirtį ir pomirtinius kelius
€10,20