Tikriausiai žinote, koks yra jūsų zodiako ženklas. Bet ar žinote, koks yra jūsų Saulės, Mėnulio ir Kylantis ženklas ir ką šie ženklai reiškia?

Net jei nesate dideli astrologijos ar zodiakų gerbėjai, tikriausiai bent kartą ar du peržiūrėjote savo horoskopą. Kartais yra tiesiog malonu, kai kas nors mums pasako, kur link eina mūsų gyvenimas, galbūt suteikia vilties. Tai gali padėti keisti požiūrį į gyvenimą ir į jį įnešti šiek tiek optimizmo.

Saulės ženklas

Jūsų saulės ženklas apibūdina jūsų asmenybės pagrindą ir yra pagrįstas saulės padėtimi jūsų gimimo metu. Tai visos jūsų savybės, kurias spinduliuojate išoriniam pasauliui. Tai yra gyvybinė jėga, kuri skatina jus siekti aukščiausios tikrojo savęs išraiškos. Jūsų saulės ženklas yra tai, kaip jūs atsakote į klausimą „kas aš esu?“ ir kaip patiriate gyvenimą bei išreiškiate savo individualumą. Tai taip pat atspindi energijos rūšį, kurios jums reikia, kad jaustumėtės gyvybingi.

Mėnulio ženklas

Mėnulio ženklas yra siela slypinti už jūsų asmenybės ir priklauso nuo to, kur tiksliai buvo mėnulis, kai gimėte. Tai yra jūsų pasąmonė, kurią paprastai slepiate ir kuri yra jūsų emocinių reakcijų varomoji jėga. Nors Saulės ženklas atspindi jūsų sąmoningą „aš“, jūsų Mėnulio ženklas yra labiau susijęs su paslėptais jūsų gyvenimo aspektais, tokiais kaip emocijos, baimės ir širdies reikalai. Pavyzdžiui, galbūt jūs nuolat traukia Liūtai, bet neįsivaizduojate kodėl. Žinodami savo Mėnulio ženklą, galite atskleisti tos traukos šaknis.

Kylantis ženklas

Jūsų Kylantis ženklas (taip pat žinomas kaip Ascendentas) yra jūsų socialinė asmenybė ir priklauso nuo saulės padėties rytiniame horizonte, kai gimėte. Šis ženklas atspindi jūsų fizinį kūną ir išorinį stilių. Jis nulemia jūsų santykius su išoriniu pasauliu ir tai, kaip žmonės jus mato. Ascendentas suteikia įžvalgų apie jūsų įgūdžius, talentus ir strategijas, kurias galėtumėte naudoti gyvenime, kad per jį būtų judėti gerokai lengviau.

Savo ženklus galite apskaičiuoti naudodami nemokamas programėles internete (pvz.: https://www.astrosofa.com/horoscope/ascendant), pasirinkdami astrologijos kursus ar konsultaciją pas profesionalų astrologą.

(Nerodomas žmonėms)
2023-03-27
Astrologijos pradžiamokslis
Pradžiamokslis

Plačiau
Unknown column 'd.thirdparty' in 'where clause'