Horoskopas savaitei

2023-09-18 - 2023-09-24

♈︎ Avinas

Kadangi Saulė ir Merkurijus susikerta Mergelės ženkle, ši savaitė gali būti augimo ir savianalizės metas. Iššūkiai, su kuriais susiduriate, gali atrodyti neįveikiami, bet atminkite: žmogus tampa nušvitęs ne įsivaizduodamas šviesą, o įsisąmonindamas tamsą. Pasitikėkite savo gebėjimu įveikti sunkumus. Nutildykite savo protą ir raskite atsakymus savyje.

♉︎ Jautis

Šią savaitę Jupiteris lieka jūsų ženkle, atnešdamas ir galimybių, ir iššūkių. Nepamirškite, kad kiekvieną akimirką turime pasirinkti ar priimti dabartį ar jai priešintis. Priimdami gyvenimo tėkmę, pastebėsite, kad iššūkiai tampa pamokomis, o galimybės - vartais į augimą ir klestėjimą.

♊︎ Dvyniai

Venerai pereinant iš Liūto į Mergelę, galima tikėtis harmonijos ir pusiausvyros santykiuose. Gyvenimo išmintis yra ne piktintis dygliais, bet gėrėtis rožes grožiu. Priimkite kompromisą, siekite supratimo ir puoselėkite nuoširdžius ryšius su aplinkiniais.

♋︎ Vėžys

Saturnas ir Neptūnas Žuvų ženkle yra tinkamas metas apmąstymams. Atminkite, kad kuo tylesnis jūsų protas, tuo gilesnę įžvalgą galite pamatyti. Leiskite savo intuicijai ir emocijoms jus vesti, padedant rasti pusiausvyrą tarp sąmoningo ir nesąmoningo, jus supančio ir jumyse esančio pasaulio.

♌︎ Liūtas

Veneros išėjimas iš jūsų ženklo gali sukelti ilgesio ar pusiausvyros jausmą. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas išėjimas yra ne kas kita, kaip įėjimas į naują vietą. Įsisąmoninkite, kad pokyčiai yra gyvenimo dalis. Gebėjimas prisitaikyti yra svarbus vidinis įgūdis.

♍︎ Mergelė

Saulė ir Merkurijus jūsų ženkle gali sukelti energijos antplūdį ir proto aiškumą. Tačiau veržlumas neturėtų tapti skubėjimu. Nuraminkite proto skubėjimą ir mėgaukitės pačia kelione.

♎︎ Svarstyklės

Marsas jūsų ženkle rodo galimą emocinę sumaištį. Nevenkite jos, o priimkite ir atraskite ramybę chaose. Atminkite: ramybė ateina iš vidaus. Atraskite vidinę pusiausvyrą ir pamatysite, kaip ji atsispindi kiekviename jūsų gyvenimo aspekte.

♏︎ Skorpionas

Saulei pereinant į Skorpioną, jūsų energijos lygis gali pakilti ir suteikti jums reikiamą impulsą. Nukreipkite ją teigiama, kuriančia kryptimi. Siekite savo tikslų, bet nepraraskite ryšio su pačiu kelionės procesu.

♐︎ Šaulys

Merkurijaus judėjimas link Svarstyklių gali skatinti peržiūrėti idėjas ir judėjimo kryptį. Pasinaudokite savo įžvalgomis, bet atminkite, kad į kalno viršūnę veda daug kelių, tačiau vaizdas nuo viršūnės visada lieka toks pat.

♑︎ Ožiaragis

Šią savaitę planetos gali neturėti tiesioginės įtakos jūsų ženklui, tačiau nepamirškite, kad vanduo natūraliai teka žemyn, kur galiausiai randa ramybę. Pasinaudokite šiuo laiku, kad užmegztumėte ryšį su savo vidiniu "aš", įsiklausytumėte į tylų sielos šnabždesį ir suderintumėte savo veiksmus su giliausiomis tiesomis.

♒︎ Vandenis

Jokių reikšmingų planetų pasikeitimų gali atrodyti kaip sąstingio etapas, tačiau atminkite, kad ramybės karalystėje jūsų mintys randa savo namus. Sąmoningai priimkite ramybę ir mėgaukitės ja.

♓︎ Žuvys

Neptūnas jūsų ženkle padeda atkreipti dėmesį į jūsų dvasingumą ir intuiciją. Kaip upė sklandžiai teka link savo likimo, taip ir jūsų sielos balsas tegul jus veda mažiausio pasipriešinimo keliu. Skatinkite šį augimą ištirpdydami ego ribas ir patirdami egzistencijos vienovę.

(c) Ezoterinis centras Aum. Visos teisės saugomos.

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish