Balandis šiais metais yra labai svarbus mėnuo, nes būtent balandį patyrėme kelis kartą per gyvenimą pasitaikančius astrologinius įvykius bei pirmąją planetų retrogradą per beveik tris mėnesius. Nežemiškas jaudulys išliks stiprus iki pat mėnesio pabaigos, nes 2022 m. balandžio 30 d. jaunatis sutaps su saulės užtemimu. Tai taip pat jau antroji jaunatis per šį kalendorinį mėnesį, todėl jai suteikiamas reto „Juodojo mėnulio“ titulas.

Žinoma, jog užtemimai į mūsų gyvenimus atneša greitus pokyčius bei netikėtus likimo posūkius, ir tikima, kad jie padeda susitaikyti su mūsų likimu – net jei visas gyvenimas per šį procesą apsiverčia aukštyn kojomis. Balandžio mėnesio saulės užtemimo metu saulė ir mėnulis bus atsidavusiame ir jausmingame Jaučio ženkle, kuris pabrėžia mūsų savivertę, materialius turtus ir fizinę aplinką. Šis mėnulis gali visiškai pakeisti dalykus, kuriuos vertiname ir kurių link norime dirbti, taip pat gali suteikti netikėtų naujų galimybių pinigų ir išteklių srityje. Užtemimai gali atrodyto kaip chaotiški kosminiai laikotarpiai, tačiau stabili ir tvirta Jaučio energija gali padėti mums tvirtai jausti žemę po kojomis.

Tai tinkamas metas sutelkti dėmesį į kai kuriuos konstruktyvius Jaučio ženklo bruožus – valingumą, nuoseklumą, jausmingumą, ištvermingumą, apgalvotumą, kantrumą – ir paga;vpti, kaip šias savybes teigiamame kontekste įtraukti ir į savo gyvenimą. Jaunatis jaučio ženkle paprastai yra tinkamas metas pasinerti į paprastus ir fizinius malonumus – pasimėgauti geru maistu, gėlėmis, SPA ir geriau suvokti, kas leidžia mums jaustis patogiai ir saugiai. Saulės užtemimas gali paskatinti didelį norą imtis veiksmų. Tačiau bus svarbu nedaryti skubotų išvadų ir atsižvelgti į kitų jausmus ir reakcijas.

Ši Mėnulio fazė labiausiai paveiks žmones gimusius po Jaučio, Liūto, Skorpiono ir Vandenio ženklais.


EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish