LT EN RU LV
Ship to: United States
My ॐ

  • Sign In
  • My Orders
  • Settings

Menu:

Cart (0)


Naujos prekės:

AUM

Mėnesio Taroskopas

2017-ųjų lapkritis

Dėl asmeninės Taro konsultacijos spauskite čia.

2018-01-06 - 2018-02-17
Lenormand kursas
Kaune

Plačiau
Vandenis

Vandenis

sausio 20 - vasario 18

Pirmą dekadą gali tekti spręsti valdžios, autoriteto ir finansų klausimus. Jei esate pavaldinys, greičiausiai daug bendrausite su vadovu arba kitu autoritetingu žmogumi, nuo kurio priklauso jūsų pajamos. Kai kuriems gali tekti prisiimti asmeninę atsakomybę už kolektyvą ar bendrą darbą. Taip pat tinkamas laikas kalbėti su vadovu dėl atlyginimo. Jei esate pats sau vadovas, tuomet turėsite gerų progų pademonstruoti savo gebėjimus bei pagerinti finansinę padėtį. Antrą dekadą galite sulaukti naujų pasiūlymų dėl darbo ir veiklos. Taip pat reiktų daugiau laiko skirti savo vaikams ir mylimiesiems. Daugiau dėmesio gali pareikalauti ir augintiniai. Trečią dekadą galite pajusti energijos sumažėjimą, daugiau dėmesio skirkite sveikatai, imuniteto stiprinimui. Gali tekti pasirūpinti artimaisiais, jų sveikata.

Žuvys

Žuvys

vasario 19 - kovo 20

Pirmą dekadą ieškosite atsakymų į savo klausimus. Protas ir širdis turės skirtingas nuomones, todėl priimti tinkamą sprendimą gali būti sunkiau. Šiuo periodu geriau ne tiek imtis veiksmų, kiek apsvarstyti visus galimus variantus ir esant reikalui pasiklausti patarimo nešališko žmogaus. Gali būti ir taip, kad jus su partneriu turėsite skirtingas nuomones tuo pačiu klausimu ir ieškosite abiems tinkamo sprendimo. Svarbu neskubėti ir nesielgti neapgalvotai. Antrą dekadą skatins jus jau nebeieškoti sprendimų, o veikti. Drąsiai veikti, nebijant atisakytu to, kas seniai atgyveno ir tapo neveiksminga. Nesikabinkite už praeities, net jei atrodys baisu. Ženkite žingsnį naujos pradžios link. Trečią dekadą vis dar bandysite žvilgčioti per petį į tai, kas buvo, tačiau jau vis tiek judėsite pirmyn. Iš pradžių gali atrodyti, kad nauja aplinka šalta ir nesvetinga, bet žingsnis jau žengtas ir kelio atgal nėra. Nepasiduokit abejonėms, viskas dar prieš akis.

Avinas

Avinas

kovo 21 - balandžio 19

Pirmąją dekadą galvosite apie kitų problemas, ypatingai artimųjų. Noras jiems padėti bus begalinis, kartais net per daug alinantis. Kai kuriems šis periodas bus įtempto protinio darbo, kai darbai spaus, o laiko bus mažai. Būkite dėmesingi savo sveikatai, kitaip galimas pervargimas. Antrąją dekadą šeimos klausimai bus ir toliau aktualūs, bet jau mažiau varginantys. Lengvai rasit sprendimus į ilgai varginusius klausimus. Tai jėgų atgavimo laikas. Trečiąją dekadą galite sulaukti malonių žinių dėl veiklos ar darbo. Būkite atviri naujiems pasiūlymams ir idėjoms.

Jautis

Jautis

balandžio 20 - gegužės 20

Pirma dekada palanki planuoti keliones ir keliauti. Pasistenkite užbaigti visus, jau kurį laiką besitęsiančius, neužbaigtus darbus. Kai kuriems gali būti aktualus būsto pakeitimo arba mokslo klausimas. Viskas klostysis gerai, jausite palaikymą iš aplinkos ir visatos. Antroji dekada gana aktyvi, turėsite spręsti daug darbų vienu metu, bet energijos tam užteks. Drąsiai ginkite savo poziciją, ypač jei jaučiatės teisūs. Trečioji dekada ne mažiau aktyvi, tik skirtumas, kad dabar visa energija bus nukreipta maloniems dalykams spręsti. Tai gali būti smagiai praleistas laikas su vaikais, draugais ar bendraminčiais.

Dvyniai

Dvyniai

gegužės 21 - birželio 20

Pirmoji dekada aktyvi, energinga ir kupina naujų perspektyvų. Visko imkitės drąsiai ir ryžtingai, nes čia svarbu spėti į traukinį, nešantį planų realizavimo link. Tai sėkmingas periodas keiti darbą, gyveną vietą ar net partnerį, eikite paskui įkvėpimą. Antrąją dekadą bus aktuali meilės tema. Būsite dosnus kitiems, to paties galite sulaukti ir iš kitų. Daugiau laiko skirkite, tam, ko nori širdis, protas tegul pailsi. Trečioji dekada pasimatymų, komunikavimo, susitikimų ir bendradarbiavimo laikas. Galite sulaukti malonių žinių iš mylimo žmogaus. Ieškantiems darbo ar laukiantiems atsakymo galimos malonios staigmenos.

Vėžys

Vėžys

birželio 21 - liepos 22

Pirmoji dekada naujų galimybių laikas. Jei seniai svarstėte, planavote ką nors keisti ar pradėti, dabar pats laikas. Turėsite ir galimybių, ir energijos imtis naujų darbų projektų ar idėjų įgyvendinimo. Galite sulaukti malonios staigmenos ar žinios iš mylimo žmogaus. Geras laikas planuoti šeimos pagausėjimą. Antroji dekada perpildyta meilės, ramybės, įkvėpimo ir džiaugsmo energijos. Ieškantiems partnerio ir meilės, tai palankus laikas, kai viskas susiklosto be mažiausių pastangų. Nešvaistykite savo energijos tuštiems, beprasmiams reikalams. Trečioji dekada skatins apsispręsti ir priimti sprendimus dėl tolimesnių veiksmų. Kai kuries tai bus pasirinkimas tarp dviejų lygiaverčių galimybių. Gali būti nelengva apsispręsti, nes širdis kalbės viena, o protas kita. Neskubėkite.

Liūtas

Liūtas

liepos 23 - rugpjūčio 22

Pirmąją dekadą fortūna jūsų pusėj. Tad išnaudokite visas galimybes ir suteiktus šansus. Viskas klostysis aktyviu tempu, kartais net gali atrodyti, kad nespėjate su besikeičiančia aplinka, tačiau viskas susitvarkys tarsi savaime. Geras laikas kelionėms ir didelėms investicijoms. Antrąją dekadą reikės išmoti pasitikėti aplinka. Gali atrodyti, kad viskas staiga apsivertė aukštyn kojom, bet čia tik jūsų požiūrio kampas keisis. Sustokite ir įsiklausykite iš kur skamba muzika ir kuria linkme reikia judėti. Trečią dekadą vėl atgis avantiūros skonis ir ryšitės naujiems, kardinaliems pokyčiams. Atsiduokite spontaniškumui ir įkvėpimui, naujiems potyriams su šlakeliu adrenalino.

Mergelė

Mergelė

rugpjūčio 23 - rugsėjo 22

Pirma dekada aktyvi, energinga, veikli. Galite per trumpą laiką nuveikti didelius darbus. Daug bendravimo ir judėjimo ne atims, o atvirkščiai suteiks energijos. Geras laikas kelionėms. Jei neplanuojate tolimos kelionės, susiorganizuokite bent jau trumpą išvyką. Galite sulaukti naujienų iš užsienio. Antrą dekadą galite stiprinti savo autoritetą ar pademonstruoti lyderio savybes. Tikėtinas bendravimas su autoritetingais žmonėmis, kurie nurodys tolimesnę judėjimo kryptį. Daugiau dėmesio skirkite antrajai pusei, įsiklausykit į jo nuomonę. Trečią dekada gali tekti ginti savo poziciją, sulauksite pasipriešinimo iš oponentų ar konkurentų. Tačiau turėsite visus instrumentus, kad apsiginti ir įrodyti savo pranašumą.

Svarstyklės

Svarstyklės

rugsėjo 23 - spalio 22

Pirmą dekadą dėmesio pareikalaus vaikai arba artimieji. Tai neturėtų varginti, atvirkščiai bus smagu atsitraukti nuo rimtų darbų ir prisiminti vaikystės šėliones. Jei planavote įsigyti augintinį, tam palankus laikas. Galite sulaukti malonių naujienų dėl darbo ar veiklos. Antrą dekadą bandysite išlaikyti balansą, ypatingai finansiniuose klausimuose. Prieš investuodami ar įsigydami brangų daiktą, pasiskaičiuokite ir įvertinkite savo galimybes. Kai kuriems gali atsirasti naujų, papildomų pajamų galimybė. Trečia dekadą ieškosite sprendimo kokį kelią ar elgesio modelį pasirinkti. Seniai žinomą, saugų ir įprastą, ar visiškai naują, nežinomą, bet kurstantį vidinę ugnį.

Skorpionas

Skorpionas

spalio 23 - lapkričio 21

Pirmą dekadą bus puikių progų pademonstruoti savo meistriškumą. Sulauksite įvertinimo ir pripažinimo. Darbe galimi paaukštinimai ir finansiniai paskatinimai. Jei turėjote minčių pasidalinti savo patirtimi ir išmintimi, tai puikus laikas pradėti bei perduoti kitiems. Antrą dekadą vis dar jausitės pakylėti, priimsite ir dalinsitės meile su kitais. Tinkamas laikas grožio procedūroms, garderobo atnaujinimui, masažams bei SPA procedūroms. Trečią dekadą leiskite laiką tik su sau maloniais žmonėmis. Vis dar esat meilės, švenčių ir malonumų sūkury. Galimi meilės prisipažinimai, sužadėtuvės arba tiesiog romantiški pasibuvimai. Mėgaukitės.

Šaulys

Šaulys

lapkričio 22 - gruodžio 21

Pirmą dekadą pasirūpinkite finansiniais klausimais. Tai geras laikas ne tik pagerinti ir subalansuoti pajamas, bet ir išnaudoti naujas pasitaikiusias galimybes. Tinkamas laikas investuoti į nekilnojamąjį turtą ar žemės sklypą. Taip pat pradėti naują verslą ar projektą. Antrąją dekadą prireiks šalto proto ir racionalaus mąstymo. Kurdami tolimesnius planus viską nuodugniai apgalvokite. Jei turite pavaldinių, gali tekti atsisveikinti su kai kuriais iš jų. Kolektyve nesivelkite į tuščias kalbas arba kitų reikalus. Trečia dekadą gali daugiau bendrauti, aktyviau judėti. Nebus kada daug analizuoti, reikės labiau veikti. Profesinėje veikloje geras laikas parodyti savo asmeninius gebėjimus.

Ožiaragis

Ožiaragis

gruodžio 22 - sausio 19

Pirmą dekadą galite susidurti su konkurencija arba oponentų nepasitenkinimu. Galite net nepastebėti kaip būsite įtraukti į kolektyvinę, grupinę veiklą, kurioje vargu ar jausitės gerai. Kiek įmanoma, pasistenkite išlikti nešališki ir nuošalyje nuo to, kas jūsų netenkina. Geras laikas pradėti sportuoti. Antroji dekada skirta šeimai ir jos poreikiams. Pasidarykite mažą šventę arba tiesiog pasibūkite kartu. Galite sulaukti svečių ar giminių vizito. Trečia dekada tinkama kelionėms, komandiruotėms, deryboms, veiklos plėtrai. Tinkamas laikas transporto priemonei įsigyti arba ją remontuoti.

Irina Rutkauskė

Astropsichologė, tarologė

Sertifikuota psichologė, 10 metų veda įvairius seminarus - psichologinio taro, astrologinius, astropsichologinius. Teikia astrologines ir taro konsultacijas. Šiuo metu daugiausiai laiko skiria astrologijai - seminarai, konsultacijos, mokymai ir psichologinis taro. Galite išbandyti astrologinę ar psichologinio taro konsultaciją, užsisakyti individualias pamokas. Registruokitės ir raskite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Viskas yra įmanoma! Dėl konsultacijų ir mokymų kreiptis tel. 8-686-52078
Praėjusio mėnesio taroskopas