AUM

Mėnesio Taroskopas

2017-ųjų gruodis

Dėl asmeninės Taro konsultacijos spauskite čia.

2019-01-24
Lenormand kursas
Kaune

Plačiau
Vandenis

Vandenis

sausio 20 - vasario 18

Pirmą dekadą svarbi bus bendrystė ir tarpusavio pagalba. Vienas lauke ne karys, tai bus dekados moto. Jei negalite kažko atlikti paprašykite pagalbos arba deleguokite savo darbus. Taip pat jei jūsų paprašys pagalbos, padėkite. Antroji dekada kvies plaukti pasroviui, atsiduokite savaeigiams procesams, svarbus bus išlikti tėkmėje. Neskubėkite, atsigręžkite į savo jausmus ir darykite tai, kas džiugina, kas uždega širdį. Trečią dekadą jausitės, kad susijungiate su pasauliu, kitais. Padidės jautrumas, kartu ir intuicija, nuojauta, sąmoningumas. Svarbu bus įsiklausyti, pajusti. Atsiverkite naujiems potyriams, bet labiau vidiniams ir su nauja energija ženkite į Naujuosius.

Žuvys

Žuvys

vasario 19 - kovo 20

Pirmoji dekada aktyvi ir chaotiška. Bus lengva pasiduoti aplink tvyrančiai įtampai ir kitų nuotaikoms. Nesivelkite į bereikalingus ginčus ir debatus, neverta įrodinėti tiesos ar klausyti kitų peršamos. Nesijaudinkite jei atrodo, kad nieko nespėjate ir visi visko reikalauja, nes jau antrą dekadą pajusite jums įprastą ramybę ir vidinę tėkmę. Kai aktyviai ir greitai viskas prasidėjo, taip aktyviai ir greitai nurims. Arba jūs sugebėsite panirti į tylą, net jei aplinkui tvyros chaosas. Atkreipkite dėmesio į sapnus ir savo nuojautą, dabar ji ypatingai gali būti jautri. Trečia dekadą svarbu bus išvengti vertinimo ir lyginimosi su kitais. Nebandykite tapti tuo kuo nesate arba lygiuotis su tuo, kuris jums atrodo geresnis. Geriau paieškokite savyje unikalumo ir autentiškumo. Tai atradę įženkite į Naujuosius su savo stiprybe.

Avinas

Avinas

kovo 21 - balandžio 19

Pirmoji dekada gana įprasta ir rutininė. Tai laikas, kai galite ramiai dirbti savo darbus, užbaigti tai, kas ilgą laiką tęsėsi ir niekaip nepavykdavo užbaigti. Neverta šiuo periodu ir pradėti ką nors nauja, geriau leiskite sau pasimėgauti ramybe, nes jau antrąją dekadą prasidės intensyvus maratonas, kai reikės visur suspėti. Veiksmo bus daug, bet tai ne tik, kad nevargins, atvirkščiai jausitės pakylėti, kupini energijos ir optimizmo. Šiuos periodu galimi šventiniai susitikimai su draugais, o gal net ir planuota kelionė į užsienį. Trečioji dekada tokia pat aktyvi, nors norėsis poilsio, bet deja. Senus užbaigsite ir į Naujuosius įeisite su dideliu pasitikėjimu, pasididžiavimu savimi, optimizmu ir naujomis idėjomis.

Jautis

Jautis

balandžio 20 - gegužės 20

Pirmąją dekadą jausitės pilnatviški, atviri bendravimui, komunikavimui. Tai susitikimų su draugais, bendraminčiais metas. Geras laikas kultūriniams, pramoginiams renginiams. Gal būt kažkam kils noras savanoriauti ar atlikti gerą, neatlygintiną darbą. Antroji dekada gali sukelti šiek tiek streso, nes įvykiai pradės klostytis nenumaldomu greičiu. Aplink gali tvyroti chaosas ir norom nenorom galite būti įtraukti į tai. Svarbiausia šiuo periodu nesusipykti ir nepasiduoti masinei psichozei. Trečiąją dekadą jausitės išvarginti prieš tai buvusio intensyvumo, tad geriausia šiuo periodu pailsėti ir atgauti jėgas. Patartina būtų skirti laiko apmąstymui, kas trukdė pastaruosius jaustis laimingam ir patikti tai šiuose metuose. Į Naujuosius įženkite palikę visą nereikalingą balastą.

Dvyniai

Dvyniai

gegužės 21 - birželio 20

Pirmoji dekada neša meilės, ramybės ir išgijimo energiją. Moterims tai puikus laikas skirti dėmesio savo kūnui, jausmams. Gali būti, jog daugiau dėmesio turėsite skirti kokiai nors moteriai, draugei, sesei, mamai. Padarykite malonią staigmeną sau arba kitoms. Antroji dekada kvies peržiūrėti senus įsitikinimus, nebe naudingus elgesio modelius. Tai geras laikas padirbėti su savimi ir pamatyti naujas galimybes, tai naujo gimimo laikotarpis. Trečią dekadą leiskite sau pailsėti ir susidėlioti tai, ką suvokėte per praėjusį laikotarpį. Neforsuokite, nesiblaškykite, o ramiai, iš lėto tarsi vėžlys judėkite tikslo link. Į Naujuosius metus įeisite su nauja išminti ir žinojimu.

Vėžys

Vėžys

birželio 21 - liepos 22

Pirmąją dekada galite jaustis šiek tiek išsekę ir pavargę. Viskas gali atrodyti pilkiau, bet tai todėl, kad žiūrite ne į tą pusę. Atsisukite į saulėtekio pusę ir pamatysite kaip gyvenimas nusispalvins ir sužibės kitomis spalvomis. Tamsiausia visada prieš aušrą, tad stebėkite. Antroji dekada chaotiška ir tai ne tik nuo jūsų priklausys. Pati aplinka bus stresinė, kai visi lakstys, skubės, reikalų bus iki kaklo, todėl geriausia būtų, jei susidėliotumėte prioritetus ir darytumėte tai, kas būtiniausia. Nesistenkite visur suspėti ir viską padaryti. Trečioji dekada neša ne ką mažiau aktyvumo, tik čia jau galite patys sukontroliuoti viską. Nesivelkite į konfliktus, atvirkščiai susitaikykite, pirmiausia su savimi. Ir į Naujuosius įeikite palikę visą įtampą už nugaros.

Liūtas

Liūtas

liepos 23 - rugpjūčio 22

Pirmoji dekada pareikalaus įtempto protinio darbo. Mintys keis viena kitą, idėjų bus apstu, tad svarbu nesusipainioti ir nepasimesti. Geriausia šiuo periodu nepradėti nieko nauja, o idėjas tiesiog užsirašyti, kad galėtumėte sugrįžti prie jų vėliau. Taip pat nevisai palankus periodas dovanų pirkimui arba jei pirksite, būkite atidesni, galimi nekokybiški ar nereikalingi pirkiniai. Antroji dekada esminių pokyčių, transformacijų laikas. Kai kuriems tai naujo pradžia, kitiems užbaigimas senų, slegiančių reikalų. Vieni gali atrasti, kiti parasti, bet prarasti tai, kam jau tikrai atėjo laikas. Nenusiminkite, šie pokyčiai veda prie didesnių atradimų. Trečioji dekada taip pat svarbi, bet čia didesnį dėmesį reiktų sutelkti į širdies, intuicijos ir vidinės ramybės siekį. Tai integracijos periodas. Į Naujuosius įžengsite harmonijoje su pačiu savimi.

Mergelė

Mergelė

rugpjūčio 23 - rugsėjo 22

Pirmoji dekada šiek tiek įtempta ir tai dėl to, kad viską tempiate su savimi arba ant savęs. Per daug žvalgotės į praeitį, per daug kabinatės į tai, kad viską atlikti tobulai. Tinkamiausias patarimas būtų palikti viską ramybėje. Palikite praeitį praeičiai ir eikite į priekį, o ne atgal. Antrąją dekadą matyt vis tik išgirsite save ir žvelgsite labiau gilyn, nei į išorę. Tai geras laikas pabūti su savimi, neskubėti kiek tai įmanoma ir surasti vidinį energijos šaltinį. Pasirūpinkite savo kūnu ir jausmais, galite nueiti į masažą ar kitą procedūrą, kurioje bent akimirkai galėtumėte atsipalaiduoti. Trečioji dekada atveria naujų galimybių horizontus, geras laikas planuoti kelionę ar neplanuotai išvykti. Peržiūrėkite savo ateities prioritetus ir į Naujuosius įžengsite su dideliais planais ir ambicijomis.

Svarstyklės

Svarstyklės

rugsėjo 23 - spalio 22

Pirmą dekadą visas dėmesys bus nukreiptas į finansinius klausimus ir kaip juos sukontroliuoti. Kai kuriems gali atsirasti nauja uždarbio arba premijos galimybė. Šiuo periodu svarbu bus išnaudoti visas pasitaikiusias galimybes, net jei iš pirmo žvilgsnio jos atrodys per menkos. Naujas uždarbis, naujas darbas, nauji santykiai, kažkas naujo turėtų įeiti į jūsų gyvenimą. Antrą dekadą pasinersite į vidinius debatus su pačiu savimi, ieškote atsakymų į filosofinius klausimus, bandysi išsiaiškinti paslaptis ar sužinoti kur yra tiesa. Tačiau geriausia būtų tiesiog panirti į vidinę tylą, vidinę rimtį ir susikaupimą. Trečią dekadą reikės išmokti paleisti nuoskaudas, skausmingus prisirišimus bei atsiverti jausmams, nelaikykite visko savyje, ištirpdykite ledus ir įženkite į Naujuosius naujai.

Skorpionas

Skorpionas

spalio 23 - lapkričio 21

Pirmoji dekada labai svarbi, ji atneš galimybių išsinerti iš senos odos, peržengti ribas, nugriauti buvusias sienas. Tai transformacijos, atleidimo, paleidimo laikas, tad neužsidarykite vien rutinoje ir buityje, išnaudokite šį laiką prasmingai. Antroji dekada skirta moteriškam pasilepinimui, tai dovanų sau laikas, nusipirkite sau ką nors gražaus, nepagailėkite tam pinigų. Skirkite dėmesio ir kūnui, nepiktnaudžiaukite maistu ar alkoholiu, tačiau tai negalioja meilės reikalams. Trečią dekadą jau reiktų pasisaugoti nuo bereikalingų pirkinių ir išlaidų. Tačiau tai geras laikas išsišluoti nuo senų, nebenaudojamų daiktų, jei galite, tiesiog išdalinkite tiems, kam reikia labiau. Įeikite į Naujuosius švaresni.

Šaulys

Šaulys

lapkričio 22 - gruodžio 21

Pirmąją dekadą reiks pasirūpinti visokiausiais reikalais. Kai jau atrodys, kad pagaliau viskas sutvarkyta, staiga vėl kažkas išlys. Galva suksis ratu ir bus svarbu nepasiduoti voverės rate sindromui, kitaip net nepastebėsite kaip įsisukote. Pasistenkite pravėdinti savo smegenis užsiimdami kita veikla. Antroji dekada jau daug malonesnė ir jums įprasta. Norėsis plėsti akiratį ar leistis į kelionę. Drąsiai planuokite ir ryžkitės mažai, smagiai avantiūrai. Trečioji dekada labai džiaugsminga, daugiau bendraukite, judėkite, keliaukite. Jei nepavyks išvykti į užsienį arba bent už miesto ribų, tuomet eikite į renginius, dalyvaukite visuomeniniame gyvenime, tai atneš daug malonumo. Į Naujuosius įžengsite plačiu mostu ir su fejerverkais. Mėgaukitės.

Ožiaragis

Ožiaragis

gruodžio 22 - sausio 19

Pirmą dekadą būsite kaip niekad jautrūs ir ypatingai kitų rūpesčiams. Norėsite visiems ištiesti pagalbos ranką, visus atjausti ir įsijausti. Beje, to paties gali prireikti ir jums, tačiau neliksite vieniši, atsiras gerų žmonių, norinčių padėti ir jums. Antroji dekada rimties ir išminties laikas. Galbūt jums prireiks išmintingo patarimo arba kas nors kreipsis į jus patarimo bei palaikymo. Jūs sukaupėte daug šviesos, pats laikas ja pasidalinti. Trečioji dekada apgaulinga. Viena vertus kupina pagundų, ta svarbu atsirinkti, kas tikra, kita vertus tai laikas skatinantis susivokti kur esate ir ką darote. Kiek tai jūsų, o kiek primesta kitų, visuomenės. Išsiaiškinkite tai ir į Naujuosius įeikite žinodami savo tikrąją vertę.

Irina Rutkauskė

Astropsichologė, tarologė

Sertifikuota psichologė, 10 metų veda įvairius seminarus - psichologinio taro, astrologinius, astropsichologinius. Teikia astrologines ir taro konsultacijas. Šiuo metu daugiausiai laiko skiria astrologijai - seminarai, konsultacijos, mokymai ir psichologinis taro. Galite išbandyti astrologinę ar psichologinio taro konsultaciją, užsisakyti individualias pamokas. Registruokitės ir raskite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Viskas yra įmanoma! Dėl konsultacijų ir mokymų kreiptis tel. 8-686-52078
Praėjusio mėnesio taroskopas