LT EN RU
Ship to: United States
My ॐ

  • Sign In
  • My Orders
  • Settings

Menu:

Cart (0)


Naujos prekės:

AUM

Mėnesio Taroskopas

2017-ųjų spalis

Dėl asmeninės Taro konsultacijos spauskite čia.

2017-10-19
Taro klubas
Naujas sezonas

Plačiau
Vandenis

Vandenis

sausio 20 - vasario 18

Pirmą dekadą atkreipkite dėmesį į savo sveikatą, pastiprinkite imuninę sistemą. Galite sulaukti naujienų arba žinių, kurios reikalaus greito reagavimo ir šaltakraujiško proto. Gali tekti spręsti kitų problemas arba teks papildomai dirbti kitų darbus. Antroji dekada tokia pat aktyvi, bet daug sėkmingesnė. Teks suvaldyti situaciją ir tą padarysite puikiai, ko pasekoje būsite pripažinti ir įvertinti. Šį periodą nusimato kelionių, tad arba jūs keliausite, arba sulauksite svečių. Trečią dekadą galima konkurencija darbe, taip pat ne savo noru galite būti įtraukti į kitų žmonių projektus ar idėjas. Svarbiausia iš karto viską išsiaiškinti, kitaip gali būti per vėlu trauktis.

Žuvys

Žuvys

vasario 19 - kovo 20

Pirmą dekadą atrodys, kad kažkas už nugaros rezga prieš jus planus. Galite jausti įtampą, būsite įtarūs ir viską matysite kaip savo tiesos patvirtinimą. Neapsigaukite, nes tai, kas jums atrodys tiesa, nebūtinai taip ir bus. Tad geriausia būtų ne spėlioti, o viską išsiaiškinti tiesiai šviesiai. Antrą dekadą būsite linkę labiau atsitraukti nuo aktyvaus bendravimo ir pabūti vienumoje. Gerai, jei tai tiesiog noras pasibūti su savimi, prasčiau jei tas noras paskatintas nusivylimo, apatijos ir jausmo, kad jūsų niekas nesupranta. Trečią dekadą geriausia būtų skirti šeimai ir brangiems žmonėms. Nuvykite pas tėvus, o gal senelius arba tiesiog su vaikais praleiskite popietę žaidžiant, skaitant ar kitaip pramogaujant. Tai puikus būdas atgauti jėgas, pasitikėjimą ir jausmą, kad esate reikalingi ir mylimi.

Avinas

Avinas

kovo 21 - balandžio 19

Pirmoji dekada pareikalaus daug energijos ir ryžto. Galite susidurti su netikėtomis kliūtimis. Iš pradžių net gali atrodyti, kad jos neįveikiamos arba beprasmiška ką nors daryti, bet nepasiduokite. Šioje situacijoje atsidūrėte tam, kad pamatytumėte ką reikia keisti, o ką tiesiog paleisti. Antroji dekada taip pat aktyvi, bet čia jau labiau reikės aiškaus, šalto proto ir strateginio mąstymo. Dabar pats laikas apmąstyti kaip veikti toliau. O galbūt į pagalbą ateis išmintingas vyras, kuris nukreips tinkama linkme. Trečioji dekada šiek tiek ramesnė, bet po tokio mėnesio jausite emociškai pavargę, tad geriausia skirti laiko sau ir savo šeimai, ypač tėvams.

Jautis

Jautis

balandžio 20 - gegužės 20

Pirmą dekadą būsite svajotojai. Nors viskas atrodys gerai, bet kažkas viduje neleis tuo džiaugtis, tarsi kirminas grauš, jausis apatija. Kitų žolė atrodys žalesnė. Jei tame pabusite trumpai, nieko tokio, bet stebėkite, kad tai neužsitęstų. Antroji dekada vėl gi gana svajinga. Viena vertus, jei turite konkrečius planus ir siekius, tai geras laikas pamodeliuoti ateities planus. Bet jei neturite tikslų, tuomet tuščiai svajosite apie šviesų rytojų su kartėlio jausmu. Taip pat ši dekada palanki mokslams, kursams ir savo svajonių įgyvendinimui. Atsiverkite ir įkvėpimui. Trečia dekada labiau darbinga ir jei per pirmąsias dekadas pavyko išsigryninti tikslus, tuomet dabar labai palanku pradėti jas įgyvendinti. Pradėkite nuo mažų žingsnelių ir tai labai greitai tai įgaus pagreitį.

Dvyniai

Dvyniai

gegužės 21 - birželio 20

Pirmoji dekada gali ilgai lauktų žinių. Tai gana aktyvus ir darbingas laikotarpis, kai reiks daug bendrauti arba keliauti. Jei ieškote darbo, galimi realūs pasiūlymai, darbo pokalbiai. Jei planuojate pradėti mokytis, pats laikas. Antroji dekada labai sėkminga visose srityse, su sąlyga, kad imsitės iniciatyvos. Tai jūsų profesionalumo, išminties, gebėjimų įvertinimo laikotarpis. Santykiuose taip pat geriau būti iniciatyviam, suorganizuokite mažą pramogą sau ir mylimam žmogui. Trečioji dekada visiško atsipalaidavimo ir šventinės nuotaikos periodas. Daugiau laiko leiskite su draugais, artimaisiais, nueikite į kultūrinius, pramoginius renginius. Atšvęskite savo laimėjimus.

Vėžys

Vėžys

birželio 21 - liepos 22

Pirmoji dekada tai pagundų ir išbandymų laikas. Gali tekti spręsti moralės ir etikos klausimus. Kils noras nusižengti prieš savo paties vertybes. Kita vertus, tai puikus laikas dar kartą peržvelgti savo įsitikinimus, pažinti savo silpnybes. Nebijokite pažvelgti ten kur labiausiai bijote. Antroji dekada tai išminties laikas. Jei per pirmą išdrįsote susitikti su savo „velniukais“, tai dabar laikas, kuris padovanos laisvę nuo visokio pobūdžio priklausomybių, ateinančia su išmintimi. Galbūt norėsis pabūti šiek tiek atsiskyrus nuo kitų, mažiau bendrauti, taip ir padarykite. Išmintis ateina tyloje. Trečioji dekada jau visai kitokia, kuomet energija atsistatys ir norėsis aktyvumo, judėjimo. Jei planavote eiti sportuoti, dabar pats laikas. Geras laikas grožio ir vandens procedūroms.

Liūtas

Liūtas

liepos 23 - rugpjūčio 22

Pirmoji dekada skatins ieškoti. Ieškosite ir svarstysite ką veikti toliau. Kažkuris gyvenimo etapas užsibaigė ir išsisėmė, dabar reikia ieškoti naujų galimybių. Pasiūlos bus ir nemažai. Tai labiau planavimo laikotarpis nei veiksmo, tad neskubėkite, leiskite sau apsidairyti, daugiau susipažinti su pasiūlymais. Antrąją dekadą galite nustebinti patys save ir kitus. Elgsitės sau neįprastai, būsite kovingi, kartais net ten kur nereiktų. Jausite tarsi turite gintis, bet nežinote prieš ką. Kai jau pasijusite pavargę nuo mentalinės įtampos, staiga pamatysite, kad tai labiau vidinė kova nei išorinė. Trečią dekadą po ilgos kovos ateis apdovanojimas. Būsite įvertinti ir net finansiškai paskatinti. Atsivers ir nauji pasiūlymai, kai kurie bus visai netikėti, bet labai malonūs.

Mergelė

Mergelė

rugpjūčio 23 - rugsėjo 22

Pirma dekada pareikalaus mentalinės ištvermės Galite jausti, jog mintys absoliučiai nekontroliuojamos ir kažkodėl vis nukrypsta negatyvesne linkme. Tiesiog pastebėkite tai, kitaip tai peraugs į nerimo formas ar nakties košmarus. Tiesiog dabar gali iškilti tai, kas buvo nustumta į tolimiausius pasąmonės kampelius. Nepabijokite pažvelgti į tai iš arčiau. Taip pat daugiau dėmesio pareikalaus šeimos nariai. Antrą dekadą reikėtų daugiau laiko skirti poilsiui, sveikatai, emociniam atsistatymui. Neverta imtis nieko naujo. Trečioji dekada šiek tiek gyvesnė, energijos bus daugiau, bet ji labiau bus nukreipta sutvarkyti tai, kas būtiniausia, reikalingiausia Šis laikotarpis geras sportui, šokiams, kovos menams ar kitiems užsiėmimas pradėti.

Svarstyklės

Svarstyklės

rugsėjo 23 - spalio 22

Pirmąją dekadą jausitės tarsi pakliuvę į spąstus. Išorinės aplinkybės ir situacijos reikalaus energijos ir veiksmo, bet tuo pačiu jos ir varžys. Būsite kaip voverė rate, kai veiksmo daug, o rezultato nėra. Bet čia ir yra spąstai, nes viskas vers jus suktis, o iš tiesų, reiktų sustoti, apsidairyti ir pamatyti kitą išeities būdą. Antroji dekada skatins ieškoti vidinių rezervų ir tam bus palanku. Po aktyvios pirmos dekados, šis periodas ramesnis, subtilesnis. Vyrauja moteriška energija, intuicija į kurią reiktų įsiklausyti arba priimti patarimus iš vyresnės moters, mamos arba draugės. Trečioji dekada vėl emociškai banguota, kai pati aplinka vėl skatina veikti ir reaguoti. Tik šį kartą jau nesijausite taip išsiderinę, labiau būsite stebėtojai ir veiksite iš vidinės ramybės centro.

Skorpionas

Skorpionas

spalio 23 - lapkričio 21

Pirmą dekadą norėsis atsiskyrimo, susikaupimo, susidėliojimo mintyse ir jausmuose, tačiau tam nelemta bus išsipildyti. Kiekvieną akimirką būsite gundomi iš šalies. Jei nuspręsite laikytis dietos, staiga būsite pakviesti į saldų vakarėlį, jei norėsite eiti sportuoti, staiga atsiras 1001 priežastis nenueiti. Žodžiu, ką benuspręstumėte daryti, aplinka nepalaikys. Antroji dekada bus kupina emocinės pilnatvės ir romantikos. Tai laikas sau ir mylimiesiems, laikas savo kūrybinei saviraiškai, laikas malonumams ir hobiui. Trečioji dekada tinkama pasirūpinti savo išvaizda, garderobu, kūnu, gurmanišku maistu. Tai dovanų laikotarpis, kai net tik galite gauti dovanų, bet ir pasidaryti jų sau.

Šaulys

Šaulys

lapkričio 22 - gruodžio 21

Pirmoji dekada skirta meilei. Jei esate vieniši, galite sutikti antrąją pusę, jei esate poroje, tai romantikos, sužadėtuvių, vestuvių laikotarpis. Visas dėmesys suksis aplinks asmeninius santykius, gyvenimas bus nuspalvintas įvairiomis spalvomis. Patys jausitės tiesiog įsimylėję gyvenimą. Antroji dekada ir toliau tęsia pirmą, kai šventiška nuotaika persmelkia visas sritis. Net darbe nusimato malonus bendravimas, mažos šventės su progomis ir be progos. Gerai jei daugiau laiko praleistumėte su draugais, bendraminčiais, nueitumėte į teatrą ar koncertą. Trečioji dekada jau grąžins į kasdienybę, kai reikės atlinkti rutininius darbus. Nuotaika jau gali būti ne tokia pakylėta, gal šiek tiek jausis ir liūdesio, tarsi su nostalgija prisimenant ką tik pasibaigusias nerūpestingas dienas.

Ožiaragis

Ožiaragis

gruodžio 22 - sausio 19

Pirmą dekadą arba ieškosite patarimų arba juos dalinsite. Panašu, kad stiprinsite savo autoritetą, į jus kreipsis pagalbos ar patarimo. Jei turėjote planų pasitobulinti ar pakelti savo kvalifikaciją, tam tinkamas laikas. Jei ieškote savo mokytojo, ar kokio nors mokymo, šis periodas padovanos jums galimybe. Antra dekada labai reikšminga, ypatingai jei ilgai ieškojote savęs ar savo kelio, ar svarbaus sprendimo, visa tai dabar ateina kaip atpildas už pastangas. Tai vieno etapo pabaiga ir kito pradžia, bet daug geresnio. Drąsiai ženkite, juk taip ilgai laukėte, pati visata jus palaiko. Trečią dekadą, jei išdrįsote žengti žingsnį, pamatysite pirmuosius vaisius. Ir net nustebsite, nes tai galėjo pranokti visus lūkesčius. Mėgaukitės, švęskite net ir mažiausia proga.

Irina Rutkauskė

Astropsichologė, tarologė

Sertifikuota psichologė, 10 metų veda įvairius seminarus - psichologinio taro, astrologinius, astropsichologinius. Teikia astrologines ir taro konsultacijas. Šiuo metu daugiausiai laiko skiria astrologijai - seminarai, konsultacijos, mokymai ir psichologinis taro. Galite išbandyti astrologinę ar psichologinio taro konsultaciją, užsisakyti individualias pamokas. Artimiausios datos - rugpjūčio 9 ir 16d. Registruokitės ir raskite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Viskas yra įmanoma! Dėl konsultacijų ir mokymų kreiptis tel. 8-686-52078
Praėjusios savaitės taroskopas