LT EN RU
Ship to: United States
My ॐ

  • Sign In
  • My Orders
  • Settings

Menu:

Cart (0)

Taro Prophecy
Naujos prekės:

AUM

Mėnesio Taroskopas

2017-ųjų rugpjūtis

Dėl asmeninės Taro konsultacijos spauskite čia.

2017-08-16
Individualios astrotarologinės konsultacijos
Irina Rutkauskė (Kaune)

Plačiau
Vandenis

Vandenis

sausio 20 - vasario 18

Pirmąją dekadą galite jausti energijos stoką, tad didžiąją laiko dalį teks skirti savęs reabilitavimui. Nevertėtų tuščiai eikvoti savo laiko ar pulti į neviltį, tiesiog ieškokite šviesos bet kokiose sąlygose. Prisiminkite, kad viskas laikina ir viskas praeina. Antroji dekada jau visai kitokia, atsiras daugiau pasitikėjimo ir stabilumo, viskas atsistos į savo vietas. Taip pat šį laikotarpį daugiau dėmesio skirkite vyrams aplink jus, partneriui, tėčiui, seneliui. Įsiklausykite ir į vadovo pastabas. Trečią dekadą vėl jausit, kad viskas slysta iš rankų, bet čia svarbu nesikabinti, o paleisti. Nesikabinkite už praeities ir nesidarykite per petį, judėkite į priekį, niekada nežinai, kas laukia už posūkio.

Žuvys

Žuvys

vasario 19 - kovo 20

Pirmoji dekada žada būti maloniai aktyvi. Bandysite vienu šūviu nušauti kelis zuikius ir panašu, kad jums gali pavykti. Viską ką suplanuosite ar kam skirsite savo dėmesį, neabejotinai atneš gerų rezultatų. Aišku reikės įdėti pastangų, bet tikrai verta. Geras laikas kelionėms, susitikimams, šventėms. Antra dekada pareikalaus daugiau nuolankumo ir prisitaikymo prie situacijos. Gali tekti perleisti sprendimo priėmimą kitiems ir tai nėra taip jau blogai. Svarbu suvokti, kiek ir kas naudinga jums. Trečioji dekada vėl įneša smagumo, esant galimybei reiktų daugiau laiko skirti žemei, pasibuvimui gamtoje. Geras laikas pertvarkyti namus, įnešti daugiau spalvų, gyvumo.

Avinas

Avinas

kovo 21 - balandžio 19

Pirmoji mėnesio dekada avinams bus puiki proga pademonstruoti save ir savo lyderio savybes. Drąsiai imkitės iniciatyvos, veikite, kurkite, realizuokite savo idėjas. Turėsite ne tik energijos, bet ir palaikymo iš aplinkos. Antroji dekada nusimato šiek tiek ramesnė, greičiausiai tęsite tai, ką pradėjote mėnesio pradžioje. Planus gali pakoreguoti konkurentai. Jei viską atlikote teisingai, paskutinę mėnesio dekadą turėtumėte pamatyti pirmuosius rezultatus. Kai kam gali tekti spręsti ir teisinius reikalus.

Jautis

Jautis

balandžio 20 - gegužės 20

Pirmą dekadą palanku spręsti finansinius klausimus. Galimi didesni pirkiniai arba didesnės investicijos. Kai kuriems gali tekti spręsti ir palikimo klausimus. Antroji dekada gana nenuspėjama, kuomet viską, ką suplanavote gali tekti keisti. Galite jaustis įtraukti ir ne į savo reikalus. Viskas suksis uragano principu. Paskutinę dekadą bandysite atsigauti po audros. Prireiks daugiau kantrybės, susivokimo ką ir kaip daryti toliau.

Dvyniai

Dvyniai

gegužės 21 - birželio 20

Pirmąją dekadą jausitės gana stabiliai ir saugiai. Galite sulaukti palaikymo ir padrąsinimo iš jums svarbių žmonių. Beje, daug gali priklausyti ir nuo kitų žmonių, tad jums reikės išmokti pasitikėti ir šiek tiek perleisti vadeles labiau autoritetingam žmogui. Antrąją dekadą galite atrasti tinkamus sprendimus į ramybės neduodančius klausimus. Taip pat puikus laikas kur nors išvykti, pakeisti aplinką. Trečią dekadą ypatingų pasikeitimų nenusimato, tai labiau sustojimo, svarstymų bei apmąstymų laikotarpis.

Vėžys

Vėžys

birželio 21 - liepos 22

Pirma dekada labai darbinga, tad jei neatostogaujate, sutelkite visą dėmesį į darbą. Galite nuveikti labai daug ir naudingai. Geras laikas pademonstruoti savo profesionalumą. Jei ieškote darbo, išnaudokite šį laikotarpį. Antrą dekadą gali žlugti planai, tad būkite dėmesingi, ypatingai jei turite planų susijusių su nekilnojamu turtu. Nesigraužkit jei viskas vyks ne pagal planą, nes jau trečia dekadą pajusite ramybę ir harmoniją su savimi ir artimaisiais. Geras laikas pasibūti su šeima ar mylimaisiais. O gal net įsigyti augintinį.

Liūtas

Liūtas

liepos 23 - rugpjūčio 22

Pirmą dekadą norėsis labai pademonstruoti savo galią. Ir tam bus puikių galimybių. Jausitės visagaliai, nenugalimi jokių priešų ar situacijų, Puikiai jausite kitų žmonių kėslus. Vis tik kartu prireiks ir dėmesingumo, kad nepakliūti į kitų žmonių gudrias manipuliacijos pinkles. Po įgijusios patirties, antrą dekadą jau būsite labai atsargūs, gal net pernelyg atsargūs. Visur galite matyti negatyvumą ir norą jus apgauti, įskaudinti bet reaguokite pagal esamą situaciją, o ne įsivaizduojamą. Paskutinė dekada daug ramesnė, skirkite dėmesio sau ir savo kūnui. Geras laikas masažams, spa procedūroms. Ne mažą vaidmenį, bet gana pozityvų, šią dekadą gali suvaidinti moteris.

Mergelė

Mergelė

rugpjūčio 23 - rugsėjo 22

Pirmoji dekada, tai pasirinkimų ir galimybių laikotarpis, kai viena mintis ar idėja veja kitą. Nors gali pasirodyti, kad visko labai daug, tačiau tai nelabai produktyvus laikas konkretiems veiksmams. Tai labiau planavimo laikas, išnaudokite jį. Antroji dekada jau daug palankesnė teisingų sprendimų priėmimui, kai viskas taps aišku ką ir kaip reikia daryti. Tai pats produktyviausias mėnesio laikas. Trečioji dekada žada būti pati maloniausia, kai sprendimai priimti, darbai padaryti, pats laikas atsipalaiduoti ir pailsėti. Gerai skirti dėmesio tam, kas suteikia emocinio malonumo ir atneša atsipalaidavimo pojūtį.

Svarstyklės

Svarstyklės

rugsėjo 23 - spalio 22

Pirmoji dekada atneš šiek tiek įtampos, nes aplinka bus tarsi išėjusi iš proto. Galite sulaukti netikėtų žinių, kas sudrebins pagrindą po kojomis ir sprendimus reikės priimti gana greitai, be jokių ilgų apmąstymų. Tai gana avaringas laikotarpis, tad geriau būtų sulėtinti apsukas ir pasilikti stebėtojo pozicijoj. Tuomet daugiau šansų išlikti sausam. Kai jau atrodys, kad aplink tvyro tik chaosas, prasidės antroji dekada ir tarsi stebuklų lazdele pamojus viskas nurims. Ir atsivers naujos galimybės bei perspektyvos, ypatingai tai palies darbą bei materialią gerovę. Trečiąją dekadą tęsis „stebuklų“ laikas, kai atrodo be jokių pastangų viskas susitvarko savaime. Atgyja svajonės ir viltys, turinčios ilgesnę vystymosi perspektyvą.

Skorpionas

Skorpionas

spalio 23 - lapkričio 21

Pirmoji dekada puiki kelionėms ir darbų užbaigimui. Galite sulaukti ilgai lauktų žinių ar atsakymų dėl darbo, projekto ar kelionės. Geras laikas susitikti su seniai matytais draugais. Jei planavote keisti darbą, pats laikas ieškotis naujo. Antroji dekada taip pat labai palanki susitvarkyti tai, kas seniai nebetenkina bei pradėti tai, apie ką ilgai svajojote. Tiesiog reikia daugiau ryžto ir ugnies. Paskutinė dekada atneš finansinę naudą. Galite sulaukti finansinio paskatinimo ar pagalbos. O galbūt tai būsite jūs, kuris padės kitiems. Bet kokiu atveju jausite pasitenkinimą ir džiaugsmą.

Šaulys

Šaulys

lapkričio 22 - gruodžio 21

Labai darbingas mėnuo. Viskas sukis aplink finansinę gerovę. Pirmąją dekadą bandysite suvaldyti pajamų ir išlaidų balansą. Tikrai prireiks lankstumo ir šiek tiek netradicinio mąstymo. Kita vertus, gali būti, jog daugiau energijos gali pareikalauti ir sveikata, tad būkite atidūs, nenumokite ranka. Antroji dekada parodys kaip sugebėjote išlaviruoti per pirmąją dekadą ir jei viską darėte teisingai ir saikingai tuomet viskas atsipirks su kaupu. Mėnesio vidurys pateiks labai malonių staigmenų ir net gali viršyti lūkesčius. Trečiąją dekadą galite sulaukti profesinio įvertinimo ir net paskatinimo. Į jus gali kreiptis pagalbos ar patarimo. Jausite, kad turite kuo pasidalinti su kitais.

Ožiaragis

Ožiaragis

gruodžio 22 - sausio 19

Pirmoji mėnesio dekada atneš ilgai lauktos gerovės ir stabilumo. Geras laikas dar labiau pagerinti savo pajamas. Nepraleiskite progų palengvinti savo buitį. Šiuo periodu gerai keisti, ieškoti ar gerinti darbo sąlygas. Antrąją dekada suorganizuokite šventę sau, šeimai ar artimiesiems. Pasidalinkite savo džiaugsmu su kitais. Palepinkite save. Trečioji dekada vėl skatins daugiau dėmesio skirti darbui, naujiems projektams ar vaikams.

Irina Rutkauskė

Astropsichologė, tarologė

Sertifikuota psichologė, 10 metų veda įvairius seminarus - psichologinio taro, astrologinius, astropsichologinius. Teikia astrologines ir taro konsultacijas. Šiuo metu daugiausiai laiko skiria astrologijai - seminarai, konsultacijos, mokymai ir psichologinis taro. Galite išbandyti astrologinę ar psichologinio taro konsultaciją, užsisakyti individualias pamokas. Artimiausios datos - rugpjūčio 9 ir 16d. Registruokitės ir raskite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Viskas yra įmanoma! Dėl konsultacijų ir mokymų kreiptis tel. 8-686-52078
Praėjusios savaitės taroskopas