Taro kortos - tai unikalus įrankis dvasiniam patarimam ir savirefleksijai. Taro kortų kaladę sudaro 78 kortos, kurių kiekviena turi savo unikalų vaizdinį ir simboliką. Kortų kaladė yra suskirstyta į dvi pagrindines dalis: Didžiuosius ir Mažuosius arkanus.

Didįjį arkaną sudaro 22 kortos, kurios atspindi svarbiausius gyvenimo įvykius, patirtis ir archetipus. Šios kortos dažnai turi didesnį svorį ir reikšmę dėlionių skaitymo metu. Mažąjį arkaną sudaro 56 kortos, suskirstytos į keturias mostis, panašias į žaidimo kortų kaladę. Šios mostys simbolizuoja keturis elementus: žemę, orą, ugnį ir vandenį, ir yra susijusios su įvairiais kasdienio gyvenimo aspektais.


"Kadaise taro skaitymas buvo skirtas sužinoti, kokia bus jūsų ateitis. Šiais laikais taro padeda sukurti būtent tokią ateitį, kokios trokštate." - Sasha Graham


Taro skaitymai paprastai atliekami išdėliojant kortas ir aiškinantis jų padėtį bei tarpusavio santykius. Kortų padėtys gali padėti suprasti dabartinę žmogaus situaciją, patarti, kaip atsakyti į konkretų klausimą, ir atskleisti paslėptus savojo "aš" aspektus.

Taro kortos dažnai naudojamos kartu su kitomis burtų priemonėmis, pavyzdžiui, orakulo kortomis arba kristalais. Šios priemonės gali būti naudingas dvasinės praktikos papildymas ir suteikti aiškumo bei krypties jausmą ieškant patarimų.

Taro kortos jau daugelį amžių naudojamos kaip ateities spėjimo ir savęs pažinimo priemonė. Jos gali suteikti aiškumo ir krypties pojūtį, būti naudinga asmeninio augimo ir savęs tobulinimo priemonė. Nesvarbu, ar esate patyręs Taro skaitytojas, ar naujokas, Taro kortos gali suteikti be galo naudingų įžvalgų ir patarimų jūsų gyvenimo kelyje.

Yra daugybė skirtingų Taro kaladžių, o "geriausia" kaladė pradedančiajam priklauso nuo asmeninių pageidavimų.

Rider-Waite kaladės dažnai laikomos originaliomis Taro kaladėmis ir yra geras pasirinkimas pradedantiesiems, nes kortos turi išsamias iliustracijas, kuriose aiškiai pavaizduota kortos reikšmė. Dėl to pradedančiajam lengviau interpretuoti kortas ir suprasti jų reikšmes.

Kosminė Taro kaladė (Cosmic Tarot) yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems, kurie domisi astrologija ir kosminiais Taro elementais. Šios kaladės kortos iliustruotos astrologiniais simboliais ir vaizdais, be to, prie kaladės pridedamas vadovas, kuriame pateikiama išsamesnė informacija apie astrologines Taro sąsajas.

Galiausiai geriausia Taro kaladė pradedančiajam bus ta, kuri rezonuoja su konkrečiu žmogumi, bei intuityviai jį traukia. Prieš priimant gaulitinį sprendimą galite peržiūrėti įvairių kaladžių pavyzdžius mūsų internetiniame puslapyje arba apsilankyti mūsų parduotuvėje Kaune.


EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish