Chirologija

(delno analizė, delnotyra)

Chirologija yra vienas seniausių žmonijos mokslų. Rašytiniuose šaltiniuose pradėta minėti prieš 5000 metų Indijoje, Kinijoje ir Artimuosiuose Rytuose. „Senąja mokslo šaka“ ją vadino Aristitelis (384-322 m. pr. Kr.), prisidėdamas prie to, kad skaitymas iš rankos virstų medicinine delno analize. Tuo domėjosi K.G.Jungas, rašydamas, kad “rankos - tai glaudžiai su žmogaus psichika susiję organai, savo sandara ir funkcionavimo būdu byloja apie psichinius žmogaus ypatumus, tai yra apie jo charakterį“.

Kiekviena mūsų kūno dalis susijusi su kitomis. Daugelis žino apie šiuos ryšius iš pėdų refleksogeninių zonų masažo. Tas pats principas galioja ir rankoms. Jose yra milijonai su smegenimis sujungtų nervų galūnių. Jausmus, mintis, veiksmus šie nervai jungia su rankomis. Jei nuolat panašiai jaučiate ir galvojate, po kurio laiko atsispindės jūsų delne. Delno linijos yra centrinės nervų sistemos veiklos rezultatas. Jos atsiranda ne dėl mechaninių judesių, o kaip reakcija į smegenų veiklą ir taip ją atspindi.

Nėra dviejų vienodų delnų. Jau 16-ą nėštumo savaitę motinos įsčiose pas kūdikį susiformuoja odos raštas. Po to formuojasi delnų linijos. Vaikui augant, linijos kinta atkartodamos jausmų, dvasios ir kūno raidą. Kinta ne tik linijos, bet ir pirštų dydis, plotis, atskirų pirštų narelių forma. Tik pirštų antspaudai ir odos raštas niekada nekinta. Tai visame pasaulyje pripažintas ir moksliškai pagrįstas individo tapatybės nustatymo metodas.

"Delnų analizės patirtis ir tyrinėjimai padeda gyvenime. Chirologas gali atskleisti jūsų talentus ar problemas. Nustatę, kur yra jūsų gyvenime sunkumai, turėtume juos įvardinti, kaip gyvenimo pamokas. Gyvenimo išbandymai yra tai, kas mus padaro žmonėmis, kurie šiame gyvenime siekia laimės ir pasitenkinimo. Kaip toliau pasielgti žmogus visada apsisprendžia pats, savo valia. Išmokęs tinkamai priimti sunkumus, žmogus gyvenime išmoksta daugiau, nei tas, kuriam neteko su jais susigrumti."

- Chirologė Romualda Voverienė

Konsultacijos metu

  • Gausite asmeninę (Natalinę) kosmogramą,
  • Gausite savo rankų atspaudus,
  • Sužinosite savo silpnąsias ir stipriąsias charakterio puses, privalumus ir trūkumus, kas padės sėkmingiau laviruoti Gyvenimo keliais,
  • Aptarsime asmeninius santykius, suderinamumą su kitais žmonėmis, talentus, profesiją, vedybas,
  • Rasite atsakymus į rūpimus klausimus.
  • Trukmė ~2 val. Kaina 149 Еur
  • Antro apsilankymo metu trukmė gali būti 1 val., kaina 69 Еur

Registracija konsultacijai tel: 8-686-52078

Naujos prekės
Rožinio kvarco švytuoklė su čakrų grandinėle
€16,90
Apyrankė 'Čakros'
€16,90
Angelitas (AA)
€7,90
Star Dragons satininis maišelis kortoms
€14,03
Оракул самоуважения и уверенности...
€14,40
Трансерфинг реальности. Таро...
€17,90
Волшебное зеркало рун. Оракул...
€29,90
Астрологический оракул Небесных тел
€29,90
Таро Эры Водолея. 78 карт
€17,90
Тонкости Таро. Символика, архетипы...
€17,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish