Ar norite gauti aiškius atsakymus į jums svarbiausius klausimus? Ką gi, dvasingumo praktikų mėgėjai, orakulo kortos jums gali būti geriausias pasirinkimas. Ši praktika pasitelkia jūsų intuiciją ir paslaptingas visatos galias, kad atsakymai būtų pateikti kortomis. Skirtingai nei taro, orakulo kortos nereikalauja daug mokytis ar išmanyti sudėtingą simboliką.

Orakulo kortos - tai bet kokia kortų kaladė, kuri gali būti naudojama kaip spėjimo įrankis, t. y. informacijai apie praeities, dabarties ar ateities situaciją gauti, ir kaip savirefleksijos ir introspekcijos priemonė. Jose naudojami simboliniai vaizdiniai ir raktiniai žodžiai, kurie iš prigimties skirti atsakyti į užduodamą klausimą. Per stebuklingą, alcheminį procesą, kai užduodate orakulo kortoms klausimą, žinokite, kad jums bus pateiktas atsakymas, kurį tą akimirką jums labiausiai reikia išgirsti. Naudodamiesi orakulo kortomis įgyjate įžvalgų, išminties, užuojautos ir aiškumo. Jūs esate vedami naudotis savo laisva valia, kad galėtumėte pasirinkti geriausią veiksmų kryptį.

Kaip veikia orakulo kortos?

Žodis "orakulas" kilęs iš lotynų kalbos veiksmažodžio "kalbėti". Būtent tai ir darote kiekvieną kartą, kai konsultuojatės su kortomis ir prašote jų patarimo. Jūs "kalbate" su orakulu per prieš jus esančias kortas. Dalyvavimas šiame pokalbyje yra ir žmogiškas, ir dieviškas: Orakulo kortos suteikia jums prieigą prie aukštesnių jėgų informacijos, tačiau, norėdami ją interpretuoti, esate kviečiami pasitelkti savo intuityviąsias ir pasąmonines galias. Orakulo kortos, panašiai kaip pokalbis su patikimu draugu, patarėju ar terapeutu, suteikia patarimų. pakonsultuoja. Jos nenurodo, ką daryti, ir neperša jums pražūtingos pranašystės, kuri garantuotai įvyks nepriklausomai nuo to, ką darysite: jos kalbasi su jumis su meile ir tikisi, kad padarysite tai, kas jums geriausia.

Orakulo kortų skaitymo praktika dažnai vadinama kartomantija - tai būdas "nuspėti ateitį" arba "nuspėti prasmę" naudojant žaidimo, taro arba, šiuo atveju, orakulo kortas. Kaip ir visos kartomanija pagrįstos priemonės, orakulo kortos gali padėti atskleisti atsakymus į klausimus, kurie anksčiau atrodė nežinomi arba nepasiekiami - visa tai galima padaryti užduodant paprastus ir tiesioginius klausimus kortų kaladei ir interpretuojant gautą atsakymą. Jis gali būti pažodinis, tačiau dažnai magija įvyksta sintezuojant kortų reikšmės simboliką ir jūsų instinktyvias, intuityvias reakcijas.

Kodėl turėtumėte naudoti orakulo kortas?

Kaip žmogus šioje žemėje turite įgimtą teisę užduoti klausimus Visatai. Ir tai nėra vienpusis pokalbis. Tai, kaip Visata reaguoja į jūsų individualų smalsumą dėl jūsų gyvenimo, jo prasmės ir vietos kosmose - ir kaip atveria jūsų intuiciją bei nurodo tai, ką giliai viduje suprantate, - visa tai yra jūsų sielos kelionės šiame gyvenime dalis.

Todėl į savo smalsumą žiūrėkite kaip į dovaną. Užduokite klausimus. Užduokite tiek klausimų, kiek tik norite. Kuo smalsesni ir kuo mažiau vertinantys išliksite, tuo daugiau pasitenkinimo galėsite suteikti įprastiems savo gyvenimo įvykiams. Orakulo kortos leidžia jums žinoti, kad bet kokią situaciją - net ir pačią sudėtingiausią - galite įveikti su didesne malone ir supratimu bei giliu žinojimu, kad jūsų gyvenimas turi tikslą.

Naudodamiesi orakulo kortomis pamatysite, kad jų paskirtis nėra "nuspėti" ateitį tiesiogine prasme. Jos gali, jei nuspręsite toliau eiti tam tikru keliu, į kurį jos pateikia įžvalgų... bet vis dėlto net ir tokiu atveju magija slypi procese - ir jūsų dalyvavime.

Jūs esate tarsi detektyvas, kuriam buvo duotos užuominos - šventos užuominos, kad žinotumėte, jog einate teisingu keliu. Naudojimasis orakulo kortomis yra labai asmeniškas procesas, kurio metu užduodami tinkami klausimai, padedantys suderinti jus su jūsų sielos keliu, jūsų likimu. Tai savo dalies dieviškoje Visatos išmintyje supratimas - ir tai, kad, kaip minėta anksčiau, turite teisę viską žinoti. Turite teisę naudotis aukštesniąja galia, į kurią galite kreiptis, kada tik panorėję, mokydamiesi rasti vidinį tiesos branduolį, kuris jau yra jumyse. Tokiu būdu, kai susidursite su orakulo kortų skaitymo metu pasiūlyta situacija ir pamatysite, kaip ji rutuliojasi realiuoju laiku, iš tiesų suprasite, kad esate kažko didesnio už save dalis.

Kiek kortų traukti?

Yra daugybė galimų orakulo kortų dėlionių, tačiau galite pasinaudoti vienos kortos metodu. Naudodami tik vieną kortą galite gauti daugybę įžvalgų, kad atsakytumėte į savo klausimą. Prieš skaitymą tereikia įsižeminti, užduoti klausimą ir ištraukti kortą, kuri atsakytų į jį, o tada apmąstyti atsakymą, užsirašyti jį į savo dienoraštį. Orakulo kortų magija atgyja tada, kai ištraukę vieną kortą apmąstote konkrečią jos žinutę. Jokių sudėtingų kortų dėlionių ar sudėtingų klausimų. Vienas klausimas, vienas atsakymas ir baigta. Tai tikrai gali būti taip paprasta.

Kuo orakulo kortos skiriasi nuo taro kortų?

Kaip ir taro kortomis, orakulo kortomis galima naudotis bet kada, kai kyla klausimų, tačiau, kitaip neinaudojantis taro kortomis, interpretuojant orakulo kortas reikia suprasti kur kas mažiau taisyklių ar tradicinių apibrėžimų.

Taro grindžiama septyniasdešimt aštuonių kortų sistema su kortų pogrupiais (Didysis ir Mažasis arkanai), o orakulų kaladę sudaro neapibrėžtas skaičius nekonkrečių kortų, priklausomai nuo kaladės kūrėjo ketinimų ir vizijos. Kiekvienoje orakulo kortoje užrašytas pagrindinis raktažodis. Paprastai orakulo kortose, kaip ir taro kortose, pateikiami skaičiai ir vaizdiniai, tačiau kai kuriose orakulo kortose yra tik tekstas.

Be to, taro kortos dažnai naudojamos norint įsigilinti į klausimo aplinkybes ir gali atskleisti pagrindinę psichologinę ar emocinę energiją, slypinčią už asmens, užduodančio klausimą, ar situacijos, apie kurią jis klausia. Orakulo kortos, priklausomai nuo pasirinktos kaladės, dažnai yra daug paprastesnės ir aiškesnės. Pavyzdžiui, jei taro kortos reikalauja daugiau žinių, kaip interpretuoti meilės skaitymo kontekste ištrauktą kortą, orakulo kortos paprastai būna tiesmukesnės, įskaitant tokius raktinius žodžius kaip "Atleisk" arba "Priėmimas". Tokiu būdu orakulo kortos gali būti naudojamos klausimams su aiškesniais atsakymais.

-Tapti savo orakulu reiškia žinoti, kad Visata rūpinasi jumis ir turi planą. -


EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish