< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Švytintis Pasaulis
Gabija Wollmer

12,75 €15,00
272p. Kieti viršeliai.

Knyga, kurią laikote rankose, įtrauks jus į slėpiningus salamandrų, gamtos dvasių pasaulius, nemirtingojo sidho nuotykius bei genialaus indų tapytojo virsmus Himalajų kalnų oloje. Prieš jus atsivers sąmoningo sapnavimo pasaulis, susipinantis su romano herojų gyvenimu. 

Veiksmas prasideda vaizdingame Škotijos užmiesčio dvare, kuriame vasaroja smagi ar net keistoka kompanija.
Pagrindinė romano herojė Sofi  - dvasinė praktikė, regresijos sesijose mačiusi  šimtus žmonėms atsiveriančių įsikūnijimų įrašų. Ji dalijasi patirtimis, regėjimais, žiniomis apie sąmonę bei reinkarnaciją, gamtos dvasių gyvenimą, moko žavią ispanę Leilą sąmoningo kvėpavimo bei ryšio su Žemės Siela.

Apie šią knygą sunku pasakyti, kas tai - nuotykių romanas, skirtas lengvam poilsiui, mokomoji ezoterinė knyga, atverianti tikroviškas autorės patirtis, ar tiesiog fantastinis kūrinys. Šiaip ar taip, pradėjus knygą skaityti, nuo jos sunku atsitraukti. 

Romane įprasta realybė susipina su prigimtine būties magija, kurios akivaizdoje viskas įmanoma - netgi nerti anapusybėn bei grįžti, parsinešant neįkainojamas įžvalgas. 

O knygos pabaigoje rasite nuodugniai, išsamiai aprašytą sąmoningo kvėpavimo praktiką, kurią galėsite ir patys sėkmingai naudoti. 

APIE AUTORĘ:
Knygos autorė Gabija Wollmer - dvasinė praktikė, daugiau  nei dvidešimt metų besidarbuojanti  dvasinio ugdymo, sąmoningo kvėpavimo, regresijos, astromineralogijos  srityje be sėkmingai taikanti savo žinias gyvenime. 
Knyga suteiks malonumą, kokį jaučiame skaitydami nuotykių romaną, tačiau paskatins susimąstyti ir apie giliąsias mūsų būties sritis.Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Naujos prekės
Skambantis dubuo Chaken -- 1250-1350 g; 21 cm
€125,40
Earth & Bone Oracle kortos
€26,88
Deadly Apothecary Oracle kortos
€26,88
Buddha Dhamma Oracle kortos
€26,88
The Awakening Tarot : An Elemental Approach Kortos
€43,47
The Fool's New Journey Tarot Kortos
€43,47
Anamchara Oracle kortos
€26,88
Wishcraft Oracle kortos
€21,17
Sapnų gaudyklė "Gyvybės gėlelė"
€14,00
Lango dekoracija "Mėnulio fazės"
€14,00

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish