< Grįžti į sąrašą


Prekės šiuo metu neturime.

Noriu būti informuotas kai prekė atsiras:
El.paštas

Nefrito apyrankė čipsiukai AA
-

8,40

Jei jus traukia nefrito kristalo žavesys, tai gali reikšti, kad atėjo laikas pasisemti taip reikalingų egzistencinių jėgų. Nefritas suteikia jums išminties, kad galėtumėte įžvelgti sau primestus apribojimus, ir padeda atsikratyti požiūrio "negaliu laimėti - net nebandysiu". Įtraukite nefritą į savo kristalų repertuarą ir leiskite šiam akmeniui padėti jums atsikratyti bet kokių neigiamų modelių, trukdančių jums išnaudoti visas savo galimybes.

Nefritas yra akmuo, kuris reiškia turtus ir ilgaamžiškumą. Ir tai ne tik pinigai - nefrito kristalų gydomosios savybės įkvepia klestėjimą kiekviename jūsų gyvenimo aspekte, nukreipia jus į turtingesnę ir visavertiškesnę egzistenciją. Juk už pinigus laimės nenusipirksi, tačiau nefrito pagalba galite klestėti visose gyvenimo srityse.

Šimtmečius buvo manoma, kad nefritas neša laimę. Viso pasaulio kultūros tiki, kad nefritas simbolizuoja daugybę dorybių, įskaitant laimę, drąsą, tyrumą, ilgaamžiškumą ir išmintį. Senovės kinų tikėjimas, kad nefritas saugo nuo mirties ir irimo, paskatino sukurti Nefrito laidojimo kostiumus. Šiuos kostiumus sudarė tūkstančiai Nefrito plokštelių, sujungtų viela, kuriomis buvo apgaubiami karališkosios dinastijos narių kūnai, prieš dedant juos į kapavietes. 

Kinijoje taip pat tikima, kad Nefrito dėvėjimas veikia kaip apsauginis skydas nuo įvairių nelaimių. Kinai pataria nefritą nešioti ir niekada nelaikyti dėžutėje, kad jis nesubyrėtų ir nenumirtų. Jei nefritas suskilinėja, tikima, kad jis vietoj jūsų sugėrė užpuolimą. Taip pat, jei nefritas tampa drumstas ar neryškus, manoma, kad jis sugėrė jums skirtą neigiamą energiją. 

  • Riešo apimtis: 16 (cm).Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Naujos prekės
Rožinio kvarco švytuoklė su čakrų grandinėle
€16,90
Трансерфинг реальности. Таро...
€17,90
Manifestacijos žvakė "Meilės kerai" stikliniame inde su dangteliu
€12,90
Manifestacijos žvakė "Fortūna"
€8,90
Palo Santo medžio lazdelės
€7,90
Manifestacijos žvakė "Apvaizdos akis" stikliniame inde su dangteliu
€12,90
Katiliukas "Mėnulio fazės" su sieteliu
€16,00
Manifestacijos žvakė "Apvaizdos akis"
€8,90
Sidabrinis pakabukas "Laumžirgis"
€9,00 €14,00
Sidabrinis žiedas 'Liūtas'
€15,00 €25,00

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish