Informacija
Pradžia
2022-09-06 18.00
Indėlis
3 x 70
Vieta
Kęstučio g. 83, Kaunas
Trukmė
3 mėn, 7 užsiėmimai po 2,5 val.
Kontaktai
+370 686 52078

Astrologijos mokymai

3-jų mėnesių kursas pradedantiesiems

Astrologija tai vienas iš būdų pažinti save ir pasaulį. Šis būdas toks pat senas kaip ir žmonija. Kiekvienas žmogus savyje talpina visus dvylika zodiako ženklų. Kurso metu išmoksime atpažinti Jums skirtus likimo ženklus ir jų pagalba sėkmingai naviguoti pasaulį ir gyvenimą.

Tokiu būdu išmoksime padėti sau ir kitiems.

Kurso metu įgytos bazinės žinios ir įgūdžiai leis pradėti taikyti Astrologijos žinias savo gyvenime ir gali būti puikus startas Astrologo karjeros kelyje.

Kurso eiga

I mėn.Kur viskas prasideda. Astrologijos istorija ir mitai. Zodiako sandaros principai. Dangaus įstatymai Zodiako ženkluose. Planetos. Saulė ir Mėnulis.
II mėn.Kitos planetos: Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris, Saturnas. Tolimiausios planetos. Uranas, Neptūnas, Plutonas, Prozerpina, Chironas. Fiktyvios planetos. Baltasis ir juodasis mėnuliai bei mėnulio mazgai. Planetos zodiako ženkluose.
III mėn.Planetų padėties ypatumai. Planetų fazės. Rytų ir Vakarų planetos. Kosmogramos sandara. Stichijos, kryžiai, kvadrantai. Aspektai, jų svarba. Horoskopo sudarymas.

Baigus "Astrologijos pradžiamokslį" yra galimybė tęst mokslus kurse "Astrologija pažengusiems" . Taip pat vyksta praktiniai užsiėmimai pasitobulinimui ir įgūdžių gerinimui.

Živilė Žemaitytė-Pečkaitienė

Baigusi Avestos astrologijos mokyklą (Irina Machnač).

Virš dešimties metų praktikuoja Astrologiją ir nuolatos gilina žinias seminaruose ir mokymuose (Irina Machnač, K.Daraganas, Skirma Liepienė, Natalija Bulaha, ir t.t.).

Rengia Astrologines dienos prognozes Ezoteriniame centre Aum.

"Astrologija tai galimybė grįžti namo į savo vidų. Kur niekam nieko įrodinėti nereikia. Kiekvienas žmogus savyje talpina visus dvylika zodiako ženklų. Kiekvienas žmogus dar vienas Kūrėjo veidas. Ir tik pats žmogus nuspręs ar norės susipažinti su Juo ar ne.

Žinant ženklų sandarą lengviau bendrauti su mus supančiu pasauliu. Atsiranda galimybė pasiruošti tam tikriems įvykiams ar situacijoms. Tampa lengviau jas priimti." - Živilė

Bilietą už pirmą mėnesį galite įsigyti čia:


Išduodami baigimo sertifikatai.
Naujos prekės
Sienos dekoracija su Katinu
€7,20
Žolelių smilkalai su smilkaline Sweetness
€3,90
Radiant Rider-Waite in a Tin
€24,90
Crowley Thoth
€34,90
The 100% Plastic Rider-Waite® Tarot
€32,90
Mystical Lenormand
€8,90
Seeker oracle kortos
€34,90
Mystical Cats Tarot
€39,00
Mini Manara Tarot kortos
€16,90
Universal Waite Tarot Deck
€28,90