< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Granato ir rožinio kvarco apyrankė su širdimi
0.8 (cm)

11,50

Į krepšelį


Ne visų tipų energija jus pasiekia kavos puodelio pavidalu; pasikraukite energija mineralų karalystės būdu - su granatu. 

Granato akmenys padeda ištirpinti energijos ir emocinius blokus. Vienas iš populiariausių granato akmens privalumų yra jo gebėjimas padėti tiems, kurie dažnai jaučiasi neįžeminti ir neturi energijos. Kadangi granatas yra susijęs su bazine čakra, jis padeda jaustis įžemintai ir saugiai. Tai sumažina baimės, nerimo ar panikos jausmus, pradedate jausti tvirtą pagrindą po kojims ir ryšį su savimi.

Raudonas granato akmuo taip pat padeda jums rasti džiaugsmą fiziniame pasaulyje. Nuolatinis darbas su juo atkuria jūsų aistrą ir motyvuoja sutelkti dėmesį į dalykus, kurie jums teikia džiaugsmą, malonumą ir laimę. 

Jus taip pat gali patraukti granatas, jei norite įžiebti aistrą savo meilės gyvenime. Jei esate santykiuose, naudokite granato kristalą, kad sustiprintumėte meilę. Jei esate vienišas ir pasiruošęs naujiems santykiams, granatas yra puikus meilės traukos stiprinimo perlas.

Zodiako ženklas: Avinas, Vandenis, Ožiaragis, Liūtas ir Mergelė.

Čakra: Šaknies ir Širdies.

Tai yra natūralūs akmenys, todėl kiekvienas yra unikalus ir gali turėti smulkių doubučių, intarpų - tai yra jų natūralaus grožio dalis. 

Riešo apimtis: 15.5 (cm).
Karoliukų dydis: 0.8 (cm).

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Granato ir rožinio kvarco apyrankė su širdimi
€11,50

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish