< Grįžti į sąrašą

French Cartomancy Orakulas
Laura Tuan

9,49

Pirkti


Turbūt pats geriausias gidas į prancūzų kartomancijos tradiciją. Lenormand paveikslai jus nukels į simbolių pasaulį, kur kasdienis gyvenimas susijungia su mus supančia magija. Taip kortos suteikia galimybę atskleisti ateitį. 

Orakulo kortos yra naudojamos ieškant atsakymų į įvairius klausimus, žvelgiant į ateitį. Priešingai nei Taro kortos, orakulo kortos nėra skirstomos į mostis (taurės, lazdos, kardai, monetos). Dauguma orakulo kaladžių iš vis neturi jokių suskirstymų. Kiekviena korta turi savo pavadinimą ir paveikslą, o tai suteikia labai daug vietos interpretacijai ir intuicijai.

Tačiau jų naudojimas labai primena Taro. Jūs patys nusprendžiate dėlionės tipą: jei traukiama viena korta, ji gali atsakyti Taip/Ne, trys kortos, kryžiaus forma ir t.t. gali atsakyti į sudėtingesnius klausimus, apibūdinti situaciją chronologiškai. 

Orakulo kortos taip pat yra pozityvesnės nei Taro. Nors kai kurios gali atrodyti negatyvios iš pirmo žvilgsnio, geriau įsigilinus jos ta negatyvumą įrėmina originalia ir pozityvia šviesa. Būtent dėl šių priežasčių darbas Orakulo kortomis yra be galo įdomus ir neįrėminantis.

Kaladę sudaro 36 kroto sir instrukcijos (anglų k.).
Kortų išmatavimai: 6.2 x 10 (cm).
Plastiku aptrauktos popierinės kortos.

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Artimiausi renginiai
2022-09-12 - 2023-02-02
AUM taro mokymai
AUM taro specialistai

Plačiau
2022-12-12
Taro Konsultacijos
Elena, Asta, Kristina

Plačiau
2022-12-22
Vidinių galių budinimas su Everyday Witch Tarot - praktinis seminaras
Elena Maliaukienė

Plačiau
Peržiūrėtos prekės
French Cartomancy Orakulas
€9,49

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish