www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!

Kas tas pilnaties ritualas?

Mėnulio pilnaties ritualas - tai paprasta ceremonija, atliekama per pilnatį, kai pasinaudojate Mėnulio galiomis, padedančiomis atsikratyti negatyvių dalykų ir problemų bei įkrauti dvasines ir emocines baterijas. Tai atpalaiduojantis ir gydantis ritualas, padedantis į jūsų gyvenimą įnešti raminančios, gaivinančios ir tikslingos energijos.

Pilnaties ritualą geriausia atlikti vakare, saulei nusileidus.

Ko reikės pilnaties ritualui?

- Mėgstamas kristalas (labradoritas, mėnulio akmuo, selenitas, kalnų krištolas ir pan.)

- Palo Santo lazdelė

- Rašiklis arba pieštukas

- Užrašinė ar tisiog baltas popieriaus lapas

- Mėgstamų kortų kaladė (nebūtina)

- Žvakė

- Karštos garuojančios arbatos puodelis (nebūtina, tačiau labai atpalaiduoja)

Ritualo pradžia: susikurkite asmeninę šventą erdvę

Įsitaisykite namuose ten, kur galėsite patogiai ir ramiai pasėdėti. Priešais save padėkite popieriaus lapą, rašiklį, pasirinktąus kristalus ir pasirinktą kortų kaladę (jeigu tokią nusprendėte naudoti). Jei norite, galite pridėti žvakę, kuri padėtų sukurti raminančią erdvę. Uždekite Palo Santo lazdelę ir leiskite jai šiek tiek pasmilkti, dūmus pasklaidykite po savo erdvę. Pagalvokite apie ritualą, kurį ruošiatės atlikti, ir apie tai, kaip pozityviai ir lengvai jausitės po jo, - tai sukurs tikrą energijos užtaisą patalpoje. Padėkite Palo Santo lazdelę į karščiui atsparų indą. Jeigu pageidaujate, pasidarykite karštos arbatos (imbieras yra ypač stiprus tokio pobūdžio ritualui) ir pasiruoškite ritualui.

Sekantis žingsnis: meditacija

Patogiai įsitaisykite ir užsimerkite. Pasistenkite nuraminti savo protą, o idėjoms ir mintims leisti praeiti pro jus tarsi lapams plaukiantiems pasroviui upeliu. Po kelių minučių atmerkite akis.

3 žingsnis: afirmacijų rašymas

Griebkite į rankas savo užrašinę ar popieriaus lapą su rašikliu ir sudarykite jums aktualių afirmacijų sąrašą. Tai turėtų būti dalykai, kuriuos norite paleisti šio mėnulio ciklo metu. Galbūt tai neigiamos mintys ar tam tikri elgesio modeliai, priklausomybės, situacijos, žmonės, bloga energija. Pavyzdžiui:

Išvalau save nuo ....

Išlaisvinu save nuo ....

Atleidžiu sau už ....

Paleidžiu …

4 žingsnis: kalbėkite su Visata

Kai jausitės pasiruošę judėti pirmyn, į kairę ranką paimkite savo pasirinktą kristalą, kad sujungtumėte jį su savo širdies čakra. Garsiai perskaitykite savo afirmacijų sąrašą - paleiskite juos į visatą, išsilaisvinkite, pajuskite, kaip tai atgaivina.

Duokite akimirką neigiamoms emocijoms pasišalinti. Pajuskite, kaip jos palieka tuštumą, kurią galite užpildyti šviežia energija ir pozityvumu.

Ritualo pabaiga: įsižeminimas ir transformacija

Dabar atsigerkite karštos arbatos, paimkite į rankas kristalą, išsitraukite orakulo kortą, kad gautumėte papildomų įžvalgų, kaip išlaikyti teigiamos energijos srautą. Pasistenkite tą vakarą laikyti kristalą su savimi, padėkite jį šalia lovos arba po pagalve, o kitą rytą pasidėkite jį prie lango, kad jis įsikrautų saulės šviesoje ir primintų, jog paleidote neigiamus dalykus, jeigu jie bandytų sugrįžtų į jūsų mintis.

Pilnaties ritualas turėtų būti smagus, skirtas apmąstymams, sielos apsivalymui ir atsigaivinimui. Galite jį suasmeninti: maudytis druskos vonioje, naudoti plunksną Palo Santo dūmams sklaidyti, saugiai sudeginti savo afirmacijų sąrašą ir pan! Tiesiog švęskite savo asmeninį ritualą.


EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish