www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!

Jei jus domina magija ir norite ją inkorporuoti į savo dvasines praktikas, žvakių magija yra puiki, nebrangi is paprasta įžanga į magijos pasaulį. Viskas, ko jums reikia, tėra žvakė, kuo ją uždegti, ir intencija.

Žvakių magija yra tam tikra alchemijos forma, kurioje susijungia pagrindiniai keturi elementai – liepsna simbolizuoja ugnies elementą, oras ją maitina, ištirpęs vaškas simbolizuoja vandens elementą, o sukietėjęs vaškas - tai žėmė. Liepsna sujungia fizinį pasaulį su dvasine sfera, tačiau labai svarbus aspektas - žvakės spalvos pasirinkimas. Tai dar vadinama spalvų magija. Skirtingos spalvos kaupia skirtingus energijos tipus, o mes pasiekiame tas energijas per pasirinktos spalvos žvakę.

Balta žvakė skatina ramybę, apsivalymą, dvasingumą, apsaugo nuo negatyvo, stiprina asmeninių jėgų rezervą ir įžvalgą.

Juoda žvakė išvalo, sugeria ir išvaro negatyvą, suteikia dvasinę apsaugą.

Žalia žvakė naudojama norint pritraukti finansinę sėkmę, padeda įgyvendinti idėjas, skatina klestėjimą, augimą, grožį bei vaisingumą.

Mėlyna žvakė naudojama emocinėms žaizdoms gydyti, siekiant ramybės, lankstumo, padeda išgyventi pokyčių kupinus periodus.

Oranžinė žvakė skatina ambicijas ir padeda plėsti akiratį. Suteikia drąsos jausmo, stimuliuoja ir suteikia džiaugsmo jausmą.

Geltona žvakė pagerina socialinius įgūdžius, padeda pritraukti naujas karjeros galimybes. Suteikia pasitikėjimo savimi, išminties, charizmos ir įtikinėjimo gebėjimų.

Violetinė žvakė simbolizuoja moterišką energiją. Mažina stresą, gydo praeities žaizdas, stiprina kūrybiškumą ir dvasinius išteklius.

Raudona žvakė skatina meilę, seksualinę energiją ir aistrą. Veikia ir kaip apsauga, drąsa ir gyvybingumo jausmas.

Labai svarbu prieš deginant žvakę ja įkrauti. Pirmiausia turėkite savo ketinimą, intenciją, išvalykite žvakę šalavijų, Palo Santo smilkalų dūmais. Jos poveikį dar galite sustiprinti aplink padėdami jūsų intenciją sustiprinančius kristalus, žoleles ar gėles. Tai pat galima atkreipti dėmesį ir į astrologinius aspektus. Jaunatis labai tinkama norint į gyvenima įnešti naujų galimybių, o Venerai įžengus į Svarstykles yra tiesiog idealus metas meilės intencijoms.

Uždekite žvakę ramioje vietoje ir leiskite jai visiškai sudegti. Jei visgi neturite galimybių sudeginti visą žvakę, užgesinkite ją ir daugiau jos nenaudokite. Užsiimant ritualais svarbu būti atsipalaidavus ir aiškiai matyti savo tikslą. Geri ketinimai, sąmoningas suvokimas savo ritualo yra svarbesni nei nuoseklus taisyklių laikymasis.


EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish