www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

Pamokančios Lilės istorijos. Įdomios Louise L.Hay istorijos vaikams, mokančios svajoti, pasitikėti savimi, gerai jaustis ir būti drąsiais
Louise L. Hay

9,90
104p. Kieti viršeliai.

Į krepšelį


Luizos L. Hay knygoje "Pamokančios Lilės istorijos" rasite ypatingas tris istorijas vaikams: "Lilė ir skruzdėlytė"; "Lilė ir ančiukas vilis"; "Lilė ir tamsa".

"Mes, suaugę, kartais pamirštame, kad vaikams tenka susidurti su daugybe iššūkių. Kaip vaikai susidoroja su šiais iššūkiais priklauso nuo to, kaip jie suvokia ir vertina save. Kuo labiau vaikas myli ir gerbia save, tuo lengviau jam priimti tinkamus sprendimus.

Svarbu, kad mes, suaugę, skatintume vaikų teigiamą savęs suvokimą, savarankiškumo ir savivertės pojūtį, galią bei žinojimą, kad jie gali ir galės keisti šiandieninį pasaulį.

Puoselėkite savo vaikus kaip save. Atminkite, kad nėra nei tobulų tėvų, nei tobulų vaikų. Galbūt, kažkada buvo priimti netinkami sprendimai. Tačiau žinokite, kad mes priėmėme tokius sprendimus, kurie tuo metu mums atrodė geriausi. Tai tiesiog mokymosi ir tobulėjimo procesas. Mylėkite save, mylėkite besąlygiškai vaikus ir tikėkite meilės galia. Ir tada stebėkite, kokie stebuklai prasidės."
Aš jus myliu, Luiza L. HayŠią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Pamokančios Lilės istorijos. Įdomios Louise L.Hay...
€9,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish