www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

Dakinės mokymai
Padmasambhavos patarimai Dakinei Ješe Cogjal

9,90
227p. Kieti viršeliai.

Į krepšelį


Šioje knygoje surinkti mokymai sudaro senovinės tradicijos dalį, žinomą kaip termų lobiai. Tai veikalai, IX amžiuje paslėpti šventose Tibeto vietose, kad juos rastų patyrę būsimųjų kartų mokytojai.
Knygoje surinkti glausti, aiškūs patarimai, priklausantys trims budizmo praktikos lygmenims: hinajanai, mahajanai ir vadžrajanai. 

„Dakinės mokymai“

Padmasambhavos patarimų dakinei Ješė Cogjal rinktinė


Leiskis požiūriu, kildamas elgesiu. Visų svarbiausia praktikuojant sujungti šiuos du dalykus.
Jeigu pradėsime elgtis pagal aukštą požiūrį, mes tiesiog atrodysime pamišę arba bepročiai. O jei laikysimės vien žemesniojo požiūrio, mes niekuomet nerasime galimybės išsilaisvinti.

Padmasambhava


Knygoje „Dakinės mokymas“ Guru Rimpočė (Padmasambhava) perteikia Dharmą savo partnerei ir mokinei dakinei Ješė Cogjal, atsako į klausimus, kas padeda ir kas trukdo siekiant išsivadavimo. Tai klausimai, kurie turbūt kyla daugeliui besidominčių dvasinėmis praktikomis.

Ši knyga yra šventas budizmo tekstas, „mokymo lobis“ (terma), „dakinių raštu“ užrašytas IX amžiuje ir paliktas ateities kartoms su palinkėjimu: „Tegu juos ras visi tie, kurie verti ir kuriems tai lemta!“

Mokytojas Padma tarė:
– Praktikuojant Dharmą būtina pasidėti gerus pagrindus.
Garbioji Cogjal paklausė:
– Kaip reikia tą daryti?
Mokytojas atsakė:
– Pirmiausia, jei nesi pakankamai sukaupusi nuopelnų, tu nesutiksi mokytojo, turinčio žodinius mokymus. Jeigu neturi ankstesnio dvasios ugdymo karmos tąsos, nesuprasi mokymų. Jei stokoji tvirto tikėjimo ir atsidavimo, nepastebėsi gerųjų mokytojo savybių. Jeigu nesilaikysi įžadų, drausmės ir samajų, tu pažeisi Dharmos praktikos šaknis. Jei nesivadovauji žodiniais mokymais, nežinosi, kaip medituoti. Jeigu stokoji uolumo bei stropumo, neįžengsi į praktikos kelią ir tavo dorybės nuklys į tingumą. Jei tavo dvasia nuoširdžiai nenusigręš nuo samsarinių tikslų, tau nepavyks idealiai praktikuoti Dharmą.

Jeigu yra visi šie veiksniai, tavoji Dharmos praktika bus sėkminga. Nepranokstamojo nušvitimo pasiekimas priklauso nuo daugelio priežasčių bei sąlygų rinkinio. Taigi būk uoli!

Žodžiu, kad atsikratytum to, ko reikia atsikratyti, ir pasiektum tai, ką reikia pasiekti, neleisk savo kūnui, kalbai bei protui stingti kasdienybėje, o būk stropi ir pasieksi puikių rezultatų. Atmink tai!Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Artimiausi renginiai
2024-01-26 - 2024-12-31
Meditacijos mokykla
Prembuda (Vilniuje)

Plačiau
Peržiūrėtos prekės
Dakinės mokymai
€9,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish