< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Neapdorotas turmalinas
1 vnt.

4,90

Į krepšelį


Juodasis turmalinas yra vienas iš galingiausių kristalų, apsaugančių nuo ir pašalinančių neigiamą energiją. Vienas iš daugelio juodojo turmalino privalumų yra tai, kad jis padeda nustatyti energetinę ribą tarp jūsų ir kitų, kad neįsileistumėte nepageidaujamos energijos. Nesvarbu, ar esate empatas, linkęs perimti neigiamą kitų energiją, ar dėl tam tikrų įvykių savo gyvenime ypač jautriai reaguojate į kitų žmonių nuotaikas, investavimas į juodojį turmaliną yra investicija į dvasinį saugumą.

Naudojimo instrukcija: 1. Padėkite po juodojo turmalino gabalėlį kiekviename iš 4 savo kambario kampų arba kiekviename iš 4 savo būsto kampų, kad padidintumėte apsauginės energijos dažnį erdvėje. Jis sukuria apsauginį energijos skydą, kad į jūsų erdvę neprasiskverbtų neigiama energija.

2. Išnaudokite visas juodojo turmalino savybes, padėdami po gabalėlį prie kiekvieno savo elektroninio prietaiso, ypač kompiuterio, kad sugertumėte bet kokią elektromagnetinę energiją.

Čakra: Šaknies.

Ilgis: ~ 3 - 5 (cm).

Tai yra natūralūs akmenys, todėl kiekvienas yra unikalus ir gali turėti smulkių doubučių, intarpų - tai yra jų natūralaus grožio dalis. 

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Tinklaraštis
Kristalų tinklelių gidas pradedantiesiems
Ezoterinis Centras AUM

Skaityti
Įžanga į kristalų pasaulį
8 kristalai pradedantiesiems

Skaityti
Peržiūrėtos prekės
Neapdorotas turmalinas
€4,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish