www.ezoterika.lt - Jau 20 metų su Jumis!
< Grįžti į sąrašą

Botsvanos karneolis S
1.5 - 3 (cm)

2,95 €3,95

Į krepšelį


Šis kristalas, garsėjantis kaip vakarėlio siela, yra gyvybingas – pradedant ​​jo spalva ir baigiant energija. Jei jaučiatės užstrigę rutinoje ar nuobodžiaujate, karneolis turi tos energijos, kurią norite pakviesti į savo gyvenimą. 

Žinomas kaip stiprinantis aistrą akmuo, karneolis padeda suaktyvinti jūsų gyvybines jėgas ir skleidžia kūrybingumą. Nesvarbu, ar jums reikia įnešti jėgų į asmeninį, darbinį ar kūrybinį gyvenimą, karneolis suteiks gyvybinės energijos, reikalingos teigiamiems pokyčiams skatinti. Naudokite jį, kai išbandoma jūsų savigarba ar pasitikėjimas savimi.

Aktyvuodamas bazines ir sakralines čakras, karneolis apsaugo jus nuo pernelyg aktyvaus proto darbo ir atkuria ryšį su jūsų instinktais. Tai puikus kristalas žmonėms, dirbantiems kūrybinėse srityse ir tiems, kuriems reikia drąsios, motyvuojančios karneolio energijos.

Naudojimo instrukcija: Karneolio kristalai visada mėgsta būti šalia jūsų, todėl nešiokitės karneolį su savimi, kad ir kur eitumėte arba laikykite šį kristalą savo darbo vietoje ar kūrybinėje erdvėje. Padėkite savo kristalą ant nebaigto kūrybinio projekto, kad įgautumėte kūrybiškumo, motyvacijos ir įkvėpimo. 

Zodiako ženklas: Vėžys, Liūtas.

Čakra: Bazinė, Sakralinė.

Tai yra natūralūs akmenys, todėl kiekvienas yra unikalus ir gali turėti smulkių doubučių, intarpų - tai yra jų natūralaus grožio dalis. 

Individualaus kristalo ilgis: 1.5 - 3 (cm).

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!
Tinklaraštis
Kristalų tinklelių gidas pradedantiesiems
Ezoterinis Centras AUM

Skaityti
Įžanga į kristalų pasaulį
8 kristalai pradedantiesiems

Skaityti
Peržiūrėtos prekės
Botsvanos karneolis S
€2,95 €3,95

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish