< Grįžti į sąrašą

PUIKI DOVANA
Rodonito ir dūminio kvarco apyrankė
0.8 (cm)

9,90

Į krepšelį


Dūminis kvarcas leis jums atsistoti, atitraukti užuolaidas teigiamai šviesai ir atidaryti langus, kad išleistumėte lauk visą negatyvą. Jei kažkas jums nebeneša naudos, šis akmuo skatina jus tai paleisti. Darbas su šiuo akmeniu padeda įveikti neigiamas emocijas. 

Jei dūminis kvarcas atrado kelią į jūsų gyvenimą, tai gali būti ženklas, kad laikas atverti savo širdies langus ir įsileisti šviesą bei pozityvumą. Tegul Žemė sugeria jūsų neigiamas emocijas. Pasinaudokite dūminio kvarco energija, kad išlaisvintumėte nuo praeities ir žengtumėte žingsnį šviesesnės ateities link.

Kilęs iš graikiško žodžio, reiškiančio rožinį, rodonito kristalas privers jus į gyvenimą žvelgti tarsi per rožinius akinius. Juodas ir baltas manganas susijungia ir sudaro šį gyvybingą raudoną meilės akmenį. Jis asocijuojamas su meile dėl savo atleidimo savybių. Dėl šios priežasties Rusijos carai jį dovanodavo karališkose vestuvėse.

Atleisti nėra lengva, ypač kai turime atleisti sau. Skausmas, kurį sukeliame patys, išlieka ilgiausiai. Be atleidimo esame pasmerkti gailėtis, liūdėti, nepasitikėti savimi ir turėti žemą savigarbą. Atleidimas sau ne tik išlaisvins jus nuo šios naštos, bet ir atvers jums naują savivertę ir emocinę pusiausvyrą. Susijungdamas su saulės rezginio ir širdies čakromis, šis kristalas maitina mus meile iš vidaus. Tik tada, kai atleisime ir pradėsime mylėti, mūsų dvasia galės atrasti savo potencialą.

Pasimokykite iš šio kristalo, kaip geriau elgtis su savimi, ir pritaikykite šias pamokas visiems, kuriuos pažįstate ir sutinkate. Kiekvienas kovoja su savo vidiniais demonais. Rodonitas ragina tai prisiminti ir skleisti gerumą bei palaikymą.  

Naudojimo instrukcija: dėvėkite apyrankę ant bet kurio riešo, kad gautumėte jos energiją. Garsiai tris kartus ištarkite savo intenciją. Dienos metu kiekvieną kartą pajutę kristalą ant savo riešo, prisiminkite savo intenciją. Prieš einant miegoti apyrankę padėkite ant selenito kristalo, kad ją išvalytumėte.

Zodiako ženklas: Skorpionas, Šaulys, Jautis ir Ožiaragis.

Čakra: Bazinė, Sakralinė ir Širdies.

Riešo apimtis: 16 (cm).
Karoliukų dydis: 0.8 (cm).

Šią ir daugelį kitų prekių galite įsigyti ir užsukę į Aum centro parduotuvę Kaune:
Kęstučio g. 83 (Priešais muzikinį teatrą)
Darbo laikas ir žemėlapis čia.
Laukiame Jūsų!Peržiūrėtos prekės
Rodonito ir dūminio kvarco apyrankė
€9,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish