< Grįžti į sąrašą

Goddess Love Oracle orakulo kortos
Wendy Andrew

29,90

Į krepšelį


Atėjo laikas atverti širdis ir prisiminti, kad esame meilė! Deivė yra šaltinis, beribis meilės srautas, kuris mus sukūrė ir mumis rūpinasi.

Išgirskite Ją, Ji kviečia jus.... Ji visada yra su jumis. Ji yra žemės ir metų laikų kaitos dvasia. Jos kelionė neturi nei pradžios, nei pabaigos. Ji yra nuostabus nesibaigiantis būties ciklas. Keliaukite su deive per metų laikų kaitą ir atskleiskite savo sielos tiesą šiame iliustratyviame grožio ir meilės orakule.

Atraskite 36 išminties kortas, įkvepiančias vaizduotę ir apimančias šventosios moteriškosios energijos. Dirbdami su šiuo orakulu kasdieniame gyvenime, būsite nukreipti į teigiamus pasirinkimus, padėsiančius rasti meilę, ramybę ir pasitenkinimą visose gyvenimo srityse. Susipažinkite su Jos šventomis būtybėmis, pajuskite Jos švelnumą, pailsėkite Jos ramybėje ir pašokite Jos džiaugsme. Leiskitės į savęs atradimo ir įgalinimo kelionę, kad vėl susijungtumėte su savo švelnia širdimi ir atskleistumėte savo tyrą tobulumą.

Dailininkė ir autorė Wendy Andrew iliustruoja sezoninius Deivės įsikūnijimus, giliai nukreipdama Jos amžiną meilės energiją į savo paveikslus ir tekstus. Wendy paveikslus įkvėpė senovės paslaptys, kurias gaubia metų laikų kaita, ir Deivės balsas, šnabždantis per mitines karalystes. Jos darbai buvo publikuoti ir yra mėgstami bei perkami visame pasaulyje.

Kaladę sudaro 36 kortos ir instrukcijos (anglų k.).
Pakuotės išmatavimai: 10.2 x 14.1 x 2.9 (cm).

Šiuo metu šią prekę galima įsigyti tik internetu.


Peržiūrėtos prekės
Goddess Love Oracle orakulo kortos
€29,90

EnglishEstonianGermanLatvianLithuanianPolish